Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (1148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11461147114811491150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar Istanbul cevresinde note fe icin tam kaplayan kirilmaz cam satan yerleri neresi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu kalem resimli temayı nerden buluruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Enss44 E kullanıcısına yanıt
    Tam kaplayan bulamazsınız ama ben mobile outfitters yaptırdım cumartesi günü ön, arka ve yanlara eski ürünü verip indirimli hali ile 90 TL verdim.
  • Mustakil_Yazar kullanıcısına yanıt
    Bir şey değil hocam. İşe yaradıysa ne mutlu

• Netflix bizim cihazlarda sadece SD çözünürlük destekliyor. Bu ne saçmalık

• Arkadaşlar telefonumda ghost screen vardı deltaya gönderdim. Klasik cevap 3.parti uygulama kullanımdan dolayı kullanıcı hatası 1400tl'ye yapılacağını söylediler. Kabul etmedim. Chrome kaynaklı kullanımdan dolayı oluşmuş bir ekran vardı. Telefonda kesinlikle darbe düşme gibi sorunlar yok. Acaba tüketici hakem heyetine başvuru yapsam sonuç alabilir miyim, alan arkadaş var mı?

• Merhaba telefonla bir iki şey yazmak istiyorum.
    Daha önce note2,3,4 kullandim ondan da note fan'a geçtim. telefondan öyle memnunum ki alirken imkan olsa da bi tane de yedek alsaymışım diyorum

Note8/9 kadar büyük ve ağır değil, aynı zamanda daha iyi ele oturuyor.

Telefonu seviyorum lâkin 1,5 yıl oldi alalı. Delta servis, garanti dahilinde batarya değişimi yapıyor mu sorun çıkarır mı?

• Backwoodd kullanıcısına yanıt
    Ghost screen sorununda Samsung Türkiye de aynı sıkıntıyı yapıyor diye biliyorum. Diğer forumlarda sıkıntı yaşayanlar vardı. 1.400 çok bence. 900-1000 TL bazında ekran değiştiren yerler var.

• SamMobile haberine göre Galaxy S7 için Ekim güncellemesi gelecekmiş.
    https://www.sammobile.com/news/galaxy-s7-updated-with-october-2019-security-patch/

Bizden niye bahsetmedi acaba.
  • bekir3548 B kullanıcısına yanıt
    Bu kez çok gecikti güncelleme. Endişelenmemek elde değil.

• fb168 kullanıcısına yanıt
    Evet ise yaradı sagol,
    Sadece şöyle bi sorun var :
    Ya ses dosyası dinleyeceksin, ya da çağrılara cevap vereceksin. Ikisini birden yapmıyor.
    Örnek: Divan Şiiri, Aşk, Muhabbet konularinda youtube açıp (BT kulaklıktan) Hayati İnanc'ı dinliyorum. O sırada bi çağrı geldiğinde kulaklıktan cevap veremiyorum telefondan konuşabiliyorum.

Kulaklık 5 - 6 sene önceki teknolojiyi kullandığı için herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: erditepe

Ghost screen sorununda Samsung Türkiye de aynı sıkıntıyı yapıyor diye biliyorum. Diğer forumlarda sıkıntı yaşayanlar vardı. 1.400 çok bence. 900-1000 TL bazında ekran değiştiren yerler var.
    bende de var whatsapp dan kalma. kız arkadaşımla bol bol yazışmaktan olmuş thh gitsek ne olacak ki 2250 ye aldım ben bu paraya telefonda kalmadı.
    Hocam o program eski nesil medya için destek vermeyen kulaklıklar için yapılmış bir şey. Görüşme sesi konuşunda hiçbir fikrim yok. Fakat belki bu programın ücretli bir sürümü varsa onda görüşme sesi özelliği gibi bir şey olabilir.

• @fb168 Teşekkürler dostum.

Değerli arkadaşlar, bildiğiniz gibi cihazı yeni aldım henüz 10 günlük.
    İlk defa dün film, video, ses dosyaları izleyim dedim.
    Sesi çok kısık geldi. Ses ayarlarına girip çıktım bir eksik yön göremedim.
    Kulaklıklı veya kulaklıksız dinliyorum çok çok düşük.
    10 Üzerinden değerlendirsek ses 4 veya 5 olarak değerlendirilebilir.

Belki ayarlarını ben bozmuş olabilirim. Cihazı sıfırlayım, belki düzelir diye düşünüyorum.

Üzerinde kurulu programların ve cihazın yedeklemesini sorunsuz nasıl yapabilirim.
    Cihazın orijinal kulaklıklarından ses fazla gelmiyor. Ayrıca media oynatıcı olarak MX Player tavsiye ederim. Ayarlarından donanımsal+ veya yazılımsal kod çözücüyü seçerseniz sesi iki kat artırıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Bir şey değil Öncelikle yeni telefonunuz hayırlı olsun
    Şöyle sizin için en iyi ses deneyimini bulabilirsiniz.

AYARLAR---->SESLER VE TİTREŞİM-------> SES KALİTESİ VE EFEKTLER------->ADAPT SOUND

Adapt Sound özelliği sayesinde en iyi ses deneyimini bulabilirsiniz.

• Backwoodd kullanıcısına yanıt
    You Tube da Samsung S8 de ghost screen oluşması sonrası, Servis kullanıcı hatası demiş. Daha sonra tüketici mahkemesine başvurmuşlar. Yasal yollardan haklarını arayarak davayı kazanmış. Bu süreçle ilgili deneyimlerini anlatıyor.
    https://www.youtube.com/watch?v=2VKy9TsRBjQ&t=219s
  • amd1985 kullanıcısına yanıt
    Bende orjinal mavi kılıf var hocam.

• Kalem uygulamasına güncelleme alan arkadaşlardan biri uygulamanın apk sini buraya yukleyebilirmi gize güncelleme gelmedi bizde nasiplenelim

• 
Sayfa: önceki 11461147114811491150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.