Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (1126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11241125112611271128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tşk ederim gayet kullanışlı ve fonksiyonel bir ürün gibi görünüyor.
  • SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

6 saate yakın ekran süresi alan telefon xperia xa1 plus 3400 mah batarya 5.5 inç

Sizce benim pil iyi durumda mı bana çok çabuk bitiyor gibi geliyor. Sırf bu yüzden gözüm gibi baktigim telefonumu saticam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• enis ekici kullanıcısına yanıt
    Şarjın büyük bir kısmını oyunda harcamışsınız. Sadece youtube veya video izleyerek 4.5 -5saate yakın süreler alabilirsiniz.
    Sadece video ve netflix izleyerek 6.5 saate kadar ekran süresi almışlığım vardır.

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyük kısmını oyuna harcadım evet ama o telefonla kıyaslayınca süre nasıl.iyi mi ben asıl bunu öğrenmek istiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Xa1 plus ile bizim cihazın özellikleri aynı değil. Bizim cihaz 3 tane xa1 plus eder. Kıyaslama yapmak manasız. Bataryanızın süresi normal.

• erditepe E kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: erditepe

Xa1 plus ile bizim cihazın özellikleri aynı değil. Bizim cihaz 3 tane xa1 plus eder. Kıyaslama yapmak manasız. Bataryanızın süresi normal.
    Kendini kandırın herhalde 😁😁😁yok 20 tane çıkarır. Kamera ve pil stabil olarak tan xa1 plus da çok çok iyi.. o cihazı kullanmış biriyim bende ondan biliyorum. Kalın çerçeveleri olmazsa dehşet güzel.👍👍👍 tarafsız biri :))))

5.7 ekran 200 ma daha düşük bir pil kapasitesi ile bence pil seviyeniz normal. Bizler de hemen hemen aynı süreleri alıyoruz.

Söylemek istediğim Xperiada da oyun oynayarak bir test edin. Fazla bir fark olacağını düşünmüyorum.

• Merhaba, iyi forumlar herkeze. Note fan telefonum aylar önce kırıldı şuan için tamiri mümkün değil tekrar sıfır note fan almak istiyorum internette pek sıfır satışını göremedim ama mağazalarda migrosta flan bulalirmiyiz? Benim için temin etmek isteyen varsa lütfen bir adım öne çıksın :) Forumdan çok ümitliyim illaki sıfırı vardır
  • Teknomobıl T kullanıcısına yanıt
    sıfırı zor hocam.

• Arkadaslar merhaba telefohundan cok memun bir şekilde kullanmaya devam ediyorum ama android 9.0 güncellemesini hala yapmadım şarj bir kaç haftadır az gitmeye başladı önerir mısınız? Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Teknomobıl

Merhaba, iyi forumlar herkeze. Note fan telefonum aylar önce kırıldı şuan için tamiri mümkün değil tekrar sıfır note fan almak istiyorum internette pek sıfır satışını göremedim ama mağazalarda migrosta flan bulalirmiyiz? Benim için temin etmek isteyen varsa lütfen bir adım öne çıksın :) Forumdan çok ümitliyim illaki sıfırı vardır
    Valla sıfırını bulsam ben de direk alırım :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teknomobıl T kullanıcısına yanıt
    Kenarda köşede telefoncu esnafın elinde kaldıysa kalmıştır.mağazalarda stoklar tükeneli çok oldu.

• Arkadaşlar konu dışı ama.....
    Birkaç ay önce bir arkadaş ,arka planda calışmaya devam eden bir youtube uygulaması paylaşmıştı.elinde link olan paylaşabilirmi.
    Uygulama tamamen resmi uygulamanın birebir kopyası.logosu ,adı,arayüzü falan aynı.

• keremalp kullanıcısına yanıt
    Vanced youtube var hocam o olabilir belki.

• charliee kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkurler.ama o değil galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: denizci535

Kendini kandırın herhalde 😁😁😁yok 20 tane çıkarır. Kamera ve pil stabil olarak tan xa1 plus da çok çok iyi.. o cihazı kullanmış biriyim bende ondan biliyorum. Kalın çerçeveleri olmazsa dehşet güzel.👍👍👍 tarafsız biri :))))

Alıntıları Göster
    Aşağıdaki klişelerı yazmak istemezdim ama dayanamadım.
    Attan inip deveye binilmez
    Mersedesten inip tofaşa binilmez
    Motoru 1600 cc diye passat satılıp
    Motoru 2000 diye skoda alinmaz.
    Ve daha birsüru klişe.

• keremalp kullanıcısına yanıt
    Para iadesini servis mi (delta servis) yoksa satıcı mı yapıyor? Daha doğrusu şöyle sorayım. Tüketici hakemheyetine kim şikayet edilmeli?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madao29 -- 14 Eylül 2019; 15:59:10 >
  • Gkslbyr kullanıcısına yanıt
    Hocam sana bir uygulama önerisinde bulunim elindeki kulakliklari bide onda dene poweramp

• Su an 2.el bir note fan edition ALMAK istiyorum biraz zorlarsam note 8 de alabilirim hangisini tavsiye edersiniz

• 
Sayfa: önceki 11241125112611271128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.