Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (1125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11231124112511261127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bilmiyorum.bana bu telefonun aşırı gidiyor gibi.geliyor batarya sanki patlıyor diye tekrar yaparken bisileri eksik yapmışlar.note 8 daha iyi gibi geliyor bana 100 mah fark olsa dahi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enis ekici -- 7 Eylül 2019; 17:52:46 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Almak isteyen varsa özelden yazsın arkadaşlar..mavi renk orjinal mavi akıllı kılıfı da var full kutulu 1 seneden fazla garantisi var. Garanti servisi aldığım.telefoncumun tanidığı serviste de sıkıntı çıkarmazlar.

• Yalnızca mobil veri ve herşey açık. Eğer böyle ekran süresi alıyorsanız mobil veri ile daha fazlasını aramanıza gerek yok. Bu cihazın yapabileceği bu. Wifi ile 30 dk daha fazla alırsınız o kadar.

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• enis ekici kullanıcısına yanıt
    fiyat

• erditepe E kullanıcısına yanıt
    Ben bundan fazla alıyorum 3.5 saat ve 2 saati de yüksek grafikli oyun oynayarak mobile legends iyimi yani batarya

• enis ekici kullanıcısına yanıt
    Bence gayet iyi daha ne olsun

• Bataryası için bu telefondan vazgeçilmez bence.
    2 sene oncesinin amiral gemisi.

• Arkadaşlar Note Fe için kulakiçi kulaklık öneriniz varmı? Telefonda müzik dinlemeyi seven biriryim. PlayerPro ile en yüksek performansı alabileceğim bir kulaklık arayışındayım araştırmalarım sonucunda bu ürünü sipariş geçmiş bulunmaktayım ama sizinde fikirlerinizi almak istedim. Bu ürünü Daha önce kullanan arkadaşlar varmı önceliğim yüksek ses yoğun baslar,tiz ve midlerinde tatmin edici düzeyde olması diyelim.

https://urun.n11.com/mikrofonlu-kulaklik/xiaomi-mi-hybrid-pro-hd-kulakici-mikrofonlu-kulaklik-P203575631

Orjinal kulaklığın fena olmamasına rağmen performans açısından beni tatmin edememesi nedeni ile kullanmamaktayım görüşlerinizi bekliyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gkslbyr -- 9 Eylül 2019; 21:48:5 >

• İyi akşamlar,
    Ekran dokunmatiğinde, sadece ekranın sağ tarafında sorun yaşayanlar sorununu nasıl giderebildi?
    Servis menüsünden test yaptığımda ekranını sağ edge tarafı yukarıdan aşağı tamamen çalışmıyor. Telefonda herhangi bir düşme / darbe / kırık vb olmadı, ekranda çizik bile yok.
    Serviste garanti kapsamında gideriyorlar mı sorunu yoksa yazılım güncellemesi yada ücretli ekran değişimi mi çıkartıyorlar?

• korcin K kullanıcısına yanıt
    Kullanıcı hatası yoksa yani darbe,kırık falan yoksa ve garantisi devam ediyorsa servis ekran değişimi yapıyor.bir ara ekran yoktu stoklarda.para iadesi yapıyorlardı.

• Gkslbyr kullanıcısına yanıt
    Gayet iyi bir kulaklık bildiğim kadarıyla. Valla ben eşimin S9'uyla gelen Akg'ye çöktüm çok memnunum 😆

• Dün enteresan bir şey oldu. Akşam eve geldim şarjım %15 seviyelerindeydi sonra biraz zaman geçti %12 kalmıştı en son baktığımda. Bir arama geldi 1 dk kadar konuştum sonra baktım şarj %2'ye düşmüş birden. Dedim ne oluyo. O ara ekran süresi 2 saat 55 dk gibiydi. O kalan %2 ile yarım saat civarı bekleme ve 15-20 dk ekran süresi aldım. Normalde %2 iken imkansız öyle kullanım. Kapanana kadar kullandım ve kapalıyken fulledim. Böyle bir durum yaşayan var mı? Bugün bir daha deneyeceğim. Bakalım aynısını yapacak mı? Yaparsa kalibrasyon denemek gerekecek sanırım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erditepe -- 10 Eylül 2019; 8:18:7 >

• Dostlar orjinal firmware olarak hangisini tavsiye edersiniz? Vietnam yukledim simdi ama bilemedim, oneriniz varsa ona bakayim.

Orjinal kulaklıkta ses biraz düşük geldi bana. Ben awei 920 bls kullanıyorum. Yurtiçi satışı yok, mıknatıslı otomatik açılıp kapanan ve açıldığında otomatik çağrı cevaplayan Bluetooth kulak içi bir kulaklık.
    Kulaküstü hariç bu zamana kadar kullandıklarımın en iyisi diyebilirim.

• taytaylan kullanıcısına yanıt
    Yok değil. Aşağıdaki;
    | AWEI A920BLS Bluetooth Earphone Wireless Headphone Bass Sport Bluetooth Headset Auriculares Cordless Headphones Casque 10h Music

https://www.aliexpress.com/item/32813056906.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi css2005 -- 11 Eylül 2019; 20:32:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: css2005

Yok değil. Aşağıdaki;
    | AWEI A920BLS Bluetooth Earphone Wireless Headphone Bass Sport Bluetooth Headset Auriculares Cordless Headphones Casque 10h Music

https://www.aliexpress.com/item/32813056906.html
    Jabra elite 25 kullanıyorum gayet memnunum şarjı günlerce gidiyor.

• Bu kulaklığın güzel yanlarından biri pillerini hoparlör kısmına yapmışlar ve boynunuzda sadece kablosu duruyor. İnce bir kumanda kısmı var cebinizde de taşıyabiliyorsunuz. Kulaklık boynunuzda iken çağrı geldiğinde sadece mıknatısından ayırıp kulağınıza takıyorsunuz.
    Galaxy buds gibi tam kablosuz kulaklık ta bu sebeple almıyorum. Ben bu tip kulaklıkları kulağımdan çıkarırsam muhakkak bir yerlerde unuturum. Kabını yanında taşısam da pratik değil.

• Ben hem galaxy buds hemde xaomi redmi airdodts kullaniyorum.
    Ikiside mükemmel ötesi.ozellikle müzik dinleme konusunda

Ben de Samsung Level U Bluetooth Kulaklık EO-BG920BBEGWW kullanıyorum. Ben çok memnunum.

• 
Sayfa: önceki 11231124112511261127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.