Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (1124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11221123112411251126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bütün sensör tuş testleri normal çıkıyor. Garantinin bitmesine az var ama yerine yedek telefon yok bulursam deneyeceğim. Garanti buna ne der bilemiyodum genelde çamura yattıklarını duyuyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ozgurcel O kullanıcısına yanıt
    ses kısmaya dokunmuyorum bile tuş çalışıyor normal. Ne olduğunu anlayamadım.

• POLMEN P kullanıcısına yanıt
    Otomatik yanıtlayan ve kapatan Bluetooth kulaklıklar mevcut. Bu tip bir cihazla denedeniz mi hiç? Ya da normal Bluetooth kulaklık ile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • css2005 C kullanıcısına yanıt
    Samsung Level u pro kullanıyorum farmetmiyor iki durumda da titreşime alıyor. Ne olduğunu anlayamıyorum.

Kullanıcı olarak yapılabilecekleri yapmışsınız zaten . Servise vermeyi düşünmüyor musunuz? Bu şekilde satmak da değer düşürür...
    Note 8 kullandım, benim de hoşuma gitmedi. Note 7 ekranı tam altın oran bence. Home tuşu da önde.
    Note 10 güzel ama....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Good lock uygulaması kullaniyorsanız bence sebeb bu uygulama.
    Kaldırip tekrar deneyin.

• Note feyi ne kadar sevsem de ram ve batarya skintisi yuzunden satip yerine Mi 9t alacagim gibi gorunuyor. Dusunme asamasindayim ama bakalim

• Arkadaşlar, telefonlarınızda Nuga Oreo Pie üçlüsünden hangisi var. Ben hala Nuga dayım. Pie güncellemesini yüklemeli miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: OnizukaSensei

Note feyi ne kadar sevsem de ram ve batarya skintisi yuzunden satip yerine Mi 9t alacagim gibi gorunuyor. Dusunme asamasindayim ama bakalim
    Hemen tüm cihazları (marka model) kullandım.
    Note 2, Note 3 ten sonra, LG, Sony, iPhone kullandım. Şu an 6S var.
    Note FE sipariş vermiştim. İnşallah yarın teslim edecekler.
    Note serisini aktif kullanan birisi başka cihazlardan pek memnun olmuyor.

FE olmazsa 8, 9, bak derim. Note 10 aşırı pahalı bence.
  • Hocam note fan edition nereden kaç paraya sipariş verdiniz
    İkinci el mi

• quote:

Orijinalden alıntı: alyherb

Arkadaşlar, telefonlarınızda Nuga Oreo Pie üçlüsünden hangisi var. Ben hala Nuga dayım. Pie güncellemesini yüklemeli miyim?
    nougata geçseniz bile sizin için devrim olur. bir sürü özellik geliyor sadece hangisine isterseniz geçin fakat güncelleme sonrası pil performansınıza dikkat edin derim

• Bende Mart ayında alınma Tablet P580 (kalemli) var, (her halde dünyanın en hızlı tableti bu :))
    Onu vereceğim. 1.200 TL artı üzerine 600 diyorum, satıcı 900 sayıp üzerine 1000 TL de ısrar ediyor.
    Yarın yüz yüze çözeceğiz.
    NOTE FE 64/4 GB Mavi 1.950 TL temiz ikinci el.

Zaman zaman alış veriş yaptığım telefoncu bir arkadaş. Elinde bir de
    Note 8 varmış; 128 GB, 6 GB Çok temiz 2.800 TL çift hatlı Pasaport kayıtlı olduğunu söyledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustakil_Yazar -- 6 Eylül 2019; 15:47:53 >
  • Anladım hocam
    Hayırlı olsun
    Güle güle kullanın

• OnizukaSensei kullanıcısına yanıt
    Tabi karar sizin ama deneyimlerimi paylasmak isterim.
    Ben hala huawei ve xaomi firmalarinin samsunga yazılım ve donanım olarak yaklaşması ıçin birkaç firin ekmek yemesi lazım oldugunu düşünuyorum.
    Düsük fiyatlar cezbediyor ama acaba oyle mi
    Huavei ve xaomi nin kulaklıklarını ve ozellikle akılli saatlerini deneme fırsatı buldum.samsung muadilleriyle karşılastirdım.
    Akillı saat olarak samsungun s3 frontier ve galaxy watch.Huawei nin watch gt.Xaomi nin amazfit stratos ve amazfit verge modelini denedim
    Akillı bileklik olarak xaomi miband4 samsung gearfit2 pro modelini denedim
    Kulaklık samsung gear iconx 2018 ve gearbuds,xaomini redmi airdots modellerini kullandım.
    Cok ayrintıli sayfalarca karşilastirma yazabilirim ama gerek yok.
    Kisaca diyorumki daha 40 fırin ekmek yemeleri lazım.ozellikle yazilim olarak facia durumdalar

• keremalp kullanıcısına yanıt
    Hocam cevbiniz icin tesekkur ederim ama bu ram ve batarya skintisi bana note fe kullaniyomus hissi yasatmiyo maalesef. Hatta sabki 2 gb ramli tel kullaniyomusum gibi. Imkanim olsa satip note 8 veya 9 alsam dicem ama ona da param yetmiyo. O yuzden mi 9t alacam sanirim. Fe'yi de istemeye istemeye saticam 😔

• Şuan hem note fe hemde mi 9t sahibiyim, ama kullandığım telefon note fe, 1 aylık sıfır mi 9t çekmecede yedek olarak bekliyor. Evet batarya olarak mi9 daha iyi ama note fr nin kabloauz şarj avantajı var, işyerinde koyıyorum masanın üstündeki şarrj standına batarya sorunu kalmıyor😁
    Ben mi 9t yi aldığıma pişmanım ama karar senin tabiki.

• quote:

Orijinalden alıntı: esendağlı

Şuan hem note fe hemde mi 9t sahibiyim, ama kullandığım telefon note fe, 1 aylık sıfır mi 9t çekmecede yedek olarak bekliyor. Evet batarya olarak mi9 daha iyi ama note fr nin kabloauz şarj avantajı var, işyerinde koyıyorum masanın üstündeki şarrj standına batarya sorunu kalmıyor😁
    Ben mi 9t yi aldığıma pişmanım ama karar senin tabiki.
    Ben de yedekte bekleyen Xperia Z5'e geçtiğimde FE'yi özlüyorum :) FE'nin tasarımı çıkan yeni telefonlarınkinden çok daha güzel.

Çentik yapmışlar çoğu telefona. Nasıl rahatsız olmuyorlar, anlamıyorum. Ben ekranda olağan dışı bir piksel gördüm mü gözüme batar, adamlar kalas gibi çentiğe bir şey demiyor. İlginç.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorunun sebebini buldum ama çözemedim. Level u yazılımı kurduğimda olduğuni anladım. Kaldırınca düzeliyor. Buluttan samsung ayarlarını çekiyor note5 ayarı çekiyor diye düşündüm yedekleri sildim hesabı logout yaptım yine düzelmedi. Uygulama olmadan kullanıyorum. İlgi ve çevaplarınız için çok teşekkür ederim. Önerisi olan varsa deneyebilirim.

• Valla bende telefonumu çok seviyorum.ama sırf batarya yüzünden satmayı düşünüyorum.mavi rengi çok hoş duruyor bu telefonda..ama batarya canımı sıkıyor..satıp ikinci el note8 alcam.en sonunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enis ekici -- 7 Eylül 2019; 17:35:12 >
  • enis ekici kullanıcısına yanıt
    Hocam sadece batarya için not 8E geçerseniz fazla bir fark olmaz diye düşünüyorum batarya konusunda
    eğer hızlı şarj açıksa hızlı şarjı kapatırsanız pil yarım saat 45 dakika daha fazla ekran suresi verir

• 
Sayfa: önceki 11221123112411251126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.