Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (1118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25.521
Cevap
225
Favori
1.476.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11161117111811191120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam inşallah sorununuz düzelmiştir. Bakalım ne diyecekler bende merak ettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fb168 kullanıcısına yanıt
    şimdi kapattım hocam teşekkürler. muhtemelen bundandır zaten...

bu arada böyle ufak tefek şeyler için delta'ya asla telefon göndermem. :)
  • MacGyver. kullanıcısına yanıt
    Sadece binada değil tüm fotoğrafta var gibi görünüyor..ilginc ilk defa böyle bir şey gördüm.

• css2005 C kullanıcısına yanıt
    sanırım şekil düzeltmeden dolayı hocam... aynı gün çekdiğim diğer fotolarda yapmamış çünkü... bu tip bir fotoda neyi ne sandıysa yaptı, düzelteceğim derken bozdu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 19 Ağustos 2019; 17:32:45 >
  • arkadaşlar 17 temmuzda telefonu dokunmatik probleminden dolayı delta servise verdim ordaki görevli %80 ekran değişir dedi. fatura vs istemedi. sürekli parça bekliyor yazıyordu internet sitelerinde. bayram sonrası arayıp whatsaptan telefonun faturasını göndermeemi istediler. şu anda onarım işlemleri devam ediyor yazıyor. daha ne kadar daha sürer sizce??
  • ykuru Y kullanıcısına yanıt
    Parça bekliyor yazmadığı sürece endişe etmeyin

• Arkadaşlar S8 ile Note Fe takasında üste 150 lira vermek mantıklı mıdır sizde ne dersiniz? Takas etsem mi?
    Note Fe den memnunum ama biraz sıkıldım birazda küçük ekranlı bir telefon almayı düşünüyorum bu konuda S8 mantıklı ama üste 150 lira vermeye değer mi sizce?
  • Arkadaşlar 20 gün sonra note fe telefonuma kavuştum.Telefon birden kapanmış ve birdaha açılmamıstı.Garantisi devam ettiği için 30 temmuzda delta servis izmir şubesine teslim ettim.araya bayram girdi toplam 12 is gününde teslim ettiler.iyice incelwdim herhangi bir kırık çizik felan yapmadan sapasağlam teslim aldım.
    Anakart degişmiş.an son pie arap romunu yüklemisler.sabahtan beri telefonunun kurulumlarını yaptım.şimdilik bir problem yok.
    Bu arada bisey sormak istiyorum.anakart değistiği için haliyle imei nosu değişmiş.bunu bir yere kaydettirmemiz gerekiyormu.
    E devlette falan basvuru yapmak gerekiyormu.

• burak-82 kullanıcısına yanıt
    Dostum 20 gündür telefon servisteydi.bu arada s7 edge kullandım.azda olsa daha küçük bir cihazdı.ama noye fe ye kavuşunca baya sevindim.kalem ve note ozelliklerine baya alısmısım.
    Bence geçmeye değmez.neredeyse aynı özellikye bir cihaza geçersin ve kalemden bosyere vazgeçmis olursun.
    Note8,note9 falan s9 plus falan olsa tamam.

• keremalp kullanıcısına yanıt
    Oncelikle telefonunuzun gelmis olmasina cok sevindim hayirli olsun.
    Hocam artik kalemin bi ehemmiyeti kalmadı benim için. Birinci sebep tablet benzeri bir cihaz alacağım, ikinci sebep ise küçük ekranı olan bir cihaza geçmem gerek çünkü çalıştığım işte telefon sürekli düşecek gibi oluyor büyük olması dezavantaja dönüştü benim için. O yüzden s8 mantıklı geliyor uste vereceğim 150 lira fazla mi acaba bilemedim.

Vay be süper çok sevindim 😁 hayırlı olsun üstad. İnşallah sorunsuz kazasız belasız kullanmak nasip olur. Anakart değişikliği başvurusu diye bir bölüm var e-devlette. Oraya bir bak istersen.

• Ağalar, hanımağalar ve hanımağa aday adayları,

10 numara telefonumuz var. Telefonunuza iyi bakın. Note 10+ almak aklınıza falan gelmesin. 2150 tl'ye almıştım zamanında. 5,5 tane Note 10+ parası.

Bu telefon bozulursa şayet alırsam da Note 9 512gb'lık versiyonunu alırım. Bozulana dek kullanacağım telefonu. Note 10+'da 256gb'lik dahili depolama olması absürtlüktür lo.

Hayırlı olsun güle güle kullanın.

İmei nosu değişse bile kayıtlı olması gerekiyor. Sizin kaydettirme gibi bir sorumluluğunuz yok.
    Yalnız imei no degiştiyse servis raporunda anakart değişimi ve yeni imei numarası yazması gerek. Yazmıyorsa bence isteyin çünkü fatura üzerindeki imei geçersiz olacağından satarken, el degiştirirken veya çalınma ve adli durumlarda sıkıntı yaşayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi css2005 -- 20 Ağustos 2019; 9:15:4 >
    Ihtiyaçlar önemli tabi. sizi telefondan sıkılmıs ve değisiklik istiyor olarak gördüm.

• erditepe E kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim
    Telfon zaten ekran ve anakarttan olusuyor.yani yüzde ellisi degimiş oldu.ekranı kirmazsak sıfır alinmış gibi oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: css2005

Hayırlı olsun güle güle kullanın.

İmei nosu değişse bile kayıtlı olması gerekiyor. Sizin kaydettirme gibi bir sorumluluğunuz yok.
    Yalnız imei no degiştiyse servis raporunda anakart değişimi ve yeni imei numarası yazması gerek. Yazmıyorsa bence isteyin çünkü fatura üzerindeki imei geçersiz olacağından satarken, el degiştirirken veya çalınma ve adli durumlarda sıkıntı yaşayabilirsiniz.
    O zaman benim herhangi bir sey yapmama gerek yok.
    Servis raporunda anakart degistiği ve yeni imei numaraları belirtilmiş çünkü.

• erditepe E kullanıcısına yanıt
    Bugün aradılar ücret iadesi olacak. Note 9 ikinci el alıp yoluma devam edicem galiba

• Arkadaşlar sizin de,telefonun wi-fi çekim gucu zayif mi?Evde modem'e en uzak oda da wifi zor cekiyor ama eşimin lenovo k6 model telefonu çok iyi çekiyor.Acaba benim telefonda mı bir sorun var yoksa genel olarak mı Note Fe'ler böyle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • darkleader78 kullanıcısına yanıt
    Fe ler oyle

Onun vermesi lasım bence

• 
Sayfa: önceki 11161117111811191120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.