Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (1116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.531
Cevap
224
Favori
1.478.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11141115111611171118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elinde aşağıdaki kılıftan olan varsa satın alabilirim.
    MobilCadde.com
    Spigen Wallet S Samsung Galaxy Note FE Standl� Kapakl� Siyah Deri K�l�f
    https://www.mobilcadde.com/spigen-wallet-s-samsung-galaxy-note-fe-standli-kapakli-siyah-deri-kilif-67742

• Arkadaşlar cihazda android 8 yüklü ve rom ve csc KSA.Ses kaydetme özelliğini nasıl aktif edebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • scarface0537 S kullanıcısına yanıt
    Ben en sonunda wifi kopma olayını düzelttim. Çözümün Telefonumuz ile alakası yok, yani telefonun sorunu değil.
    Ben de ZyXEL VMG 3312-B10A v2 modem vardı, alalı 1-2 sene oldu. son bir haftaya kadar wifi sorunu yoktu. Ben de sorunu Telefondan diye düşünmüştüm.
    Modem üzerinde onlarca çözümler denedim, ne yaptımsa düzelmedi.Sonra TTnetin verdiği ZyXEL VMG 3312-B10B modemi kurup denedim. Sonuç süper.
    Wifi kopması anında kesildi.Evde en az 6 telefon çalışıyordu. Hepsi sorunsuz bağlandı.
  • seymen57 S kullanıcısına yanıt
    Vietnam CSC dosyasını yüklemelisin, SD karttan. İlk sayfada gerekli bilgiler var.
  • bekir3548 B kullanıcısına yanıt
    tam tahmin ettigim gibi.bende modemi degisince baslamisti kopmalar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Son sürüm için google camera var mı acaba ? Night sight olursa tadından yenmez :)
  • bekir3548 B kullanıcısına yanıt
    18 ay boyunca telefon nedeniyle wifi kopması olmadı.
    Aynı sorunlu modem vakasını bende yaşadım.gunde 10 kere wifii kopiyordu.uydunet modem değisti.1 aydır kopma yok.

• keremalp kullanıcısına yanıt
    Senin cihazdan hala bir haber yok mu?

• Bugun telefonu düşürdüm, ilk basta hic bisi yoktu. Simdi takilmalar ve ekran bitane ölü piksel oluştu daha önce başına boyle bisey gelen var mi?

• Telefonun ekraninda meydana gelen amoled yanigi. Ozellikle yaridan asaguda arama butonu ve rakamlar görülmekte. Sizce servise gondersem ekran değisirmi? Gondermisken bataryayida degistireyim diyorum. Batarya degistiren oldumu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gizli radyoyu nasıl aktif edebilirim bilgisi olan varmı internet üzerinden radio dinlerken şarj çabuk bitiyor hemde ısınıyor

• erditepe E kullanıcısına yanıt
    Onarım islemleri devam ediyor yazıyor sorgulayınca.araya bayram girdi.20 işgünü dolmadı.bir kere arayıp faturanın resmini istediler gönderdim.inşallah sağ salim kavusurum telefonuma.anakart gibi duruyor.milleti arayıp elimizde yok falan diyorlarmıs.bana henüz bir bilgi vermediler.
    Note10 10 000 tl
    Note9 6000 tl büyük mağazalarda stoklar bitmiş.
    Note8 hala satiliyor 5000 tl
    A70 şimdilik 3000 tl
    Para iadesi olursa diye baktım.

• sorix kullanıcısına yanıt
    Note fe de yok diye biliyorum.
    Next radyo diye bir uygulama var samsunglarda gizli radyoyu aktif ediyor.
    Note fe ye yuklemeye calışabilirainiz.
    Şu an s7 edge ye denedim cihazınız uyumsuz dedi

Onarım işlemleri devam ediyor yazan kısımda parça bekleniyor yazdı mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: king of metal

arkadaşlar pie ile geçen güzel günlerin ardından can sıkıcı bir bug ile karşılaştım, defalarca format attım ama düzelmedi ve oreo ya dönme kararı aldım. Aceba herkeste var mı bu bug? Bug şöyle ortaya çıkıyor, parlaklık ayarını yaparken eliniz home tuşunun solundaki tuşa değince, ayarlar paneli yok oluyor, kilit ekranı pert oluyor sadece altta parlaklık barı görünüyor çalışmayan bir halde. Telefonu yeniden başlatmadan düzelmiyor. sizlerde durum nedir?
    Herkese merhaba, pie in ilk sürümünde bahsettiğim bir bug vardı, çok sık tetiklediğim için oreo ya downgrade etmiştim cihazı. Şu anki son pie güncellemesiyle aynı sıkıntı devam ediyor mu? Test edebilir mısınız?

• Google maps e gelen, gerçeklik özelliği bizim telefonda çalışıyor mu bilen var mı arkadaşlar?

• king of metal K kullanıcısına yanıt
    Denedim şimdi olmuyor. Son sürümdeyim.

• erditepe E kullanıcısına yanıt
    Verdikten 4 gün sonra sabah tahminen 15 dakika falan parça bekliyor yazdı.15 dakka sonra onarım islemi devam ediyor yazdı tekrar.12 gundür böyle duruyor.yanlışlıkla mı yazdilar.yoksa geldi taktilar olmadı mı pek anlamadım.

İade olan cihazlarınkini deniyo olabilirler. Anakartın muhtemelen orijinal yedek parçası yoktur. Ondan sordum.

• Note FE kutu içinden çıkan şarj adaptör ve kablosunu hiç kullanmamış olan, satmak isteyen var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 11141115111611171118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.