Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] (1090. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
25.514
Cevap
227
Favori
1.475.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10881089109010911092
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    mesajlardan kelime ve kod engelleme gitti bunun yerine, gelen mesajın üzerine basılı tutunca altta çıkan iki seçenek var bildirimler ve sil olarak, bildirimleri seçerseniz o seçtiğiniz yerden gelen mesaj olsa da bildirim almıyorsunuz. Mesajlar bölümüne düşmüş oluyor ama yanında bildirim engelli olduğunu belirtir işaretle beraber duruyor fakat size bir uyarı gelmez.

wifi kopması ben hiç yaşamadım, 7/24 açık durur daha önce bağlandığım nereye gitsem otomatikde bağlanır. Bir sorun yaşamadım Malezya 9 Pie orjinal kullanıyorum her hangi bir ayar da yapmadım. arkada kapanan uygulamalarla ilgilide bir kaç ayar deniyorum çözersem bildiririm arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afhaktan -- 18 Haziran 2019; 12:2:33 >
  • fizikmehmet F kullanıcısına yanıt
    Sadece camı değil tüm ekranı değiştiriyoruz dediler. 1200 TL istiyor Delta Servis. Benim sim kart yuvası da çatlamıştı onu da belirttim. Sanırım bir arkadaş sim tepsisi sıkıştı demişti. Zaten sıkışma olayı bu çatlak yüzünden oluyor. Tamamen kalitesiz plastikten sim kart tepsisi koymuşlar telefona. Huawei'ninki bile daha kaliteli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • afhaktan A kullanıcısına yanıt
    zaten sorun aynı kaynaktan gelen smsler değil, artık eskisi gibi resmi operatör üzerinden değil korsan voip operatörlerinin simbox cihazları üzerinden sürekli farklı numaralarla ya da yurtdışından başlıklı olarak atıyorlar, kelime ile engelleme olmadan durdurman imkansız
  • One Ui 1.1'in ne üstünlüğü var arkadaşlar? Bir de bize de gelir mi?

• Orjinal, kapaklı kılıf, Lösev'e bağış yapan polmen rumuzlu kişiye gönderilmiştir. Son bir tane daha orjinal kapaklı kılıf kalmıştır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hafızadan uygulamayı sd carda taşımanın yöntemi var mı?

• mm.mustafa kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• Havya Makinesi kullanıcısına yanıt
    Hepsi olmasada bazı uygulamalar depolama için kullanacağınız yeri değiştirme imkanı veriyor.
    Ayarlar/Uygulamalar/ (ilgili uygulama)/Depolama yolu ile kontrol edebilirsiniz.

• Note FE için ekran koruyucu ve kılıf önerebilir misiniz?
    Şuan spigen neo hybrid kullanıyorum. Edge ekran kullanmadığım için kılıf edge ekranı tamamen kapatsa da sorun değil.
  • düzgün çalışan Gcam olan varsa bir yere upload edebilir mi acaba?forumda bulamadım malesef
  • Kılıf olarak ringke slim sert kılıf tavsiye ederim.
    Ekran koruyucu olarak da Uv Sıvılı Cam koruyucuyu tavsiye ederimm. Uygulaması hem oldukça zor hemde bayağı riskli (Ahize ve home tuşuna Uv sividan kaçma ihtimali var).
    Uygulayabilirseniz mükemmel bir ekran koruyucu ben 2 aydır kullanıyorum çok memnunum, alt köşeleri tam olmadı ama yine de oldukça güzel bir ekran koruyucu

@awesomeone Konunun ilk sayfasına 2 adet Gcam linki var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak-82 -- 24 Haziran 2019; 1:21:2 >
  • burak-82 kullanıcısına yanıt
    Kılıf cok güzel duruyor teşekkürler.

Hocam bunun riski yüksek gibi daha risksiz öneriniz var mıydı

• Arkadaşlar elimde kutusunda, tertemiz şekilde bekleyen, Spigen Neo Hybrid siyah renk kılıf var. Telefonumu ilk aldığım zaman almıştım lakin bir kere kullandım, sonra şu anda kullanmakta olduğum kılıfı alınca onu kutusuna koydum ve şimdikini kullanmaya başladım.

İsteyen, ilgilenen olursa satıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leon FR -- 24 Haziran 2019; 14:1:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BuI kullanıcısına yanıt
    Kılıf için ek bir hatırlatma yapayım önce ki sayfalardan birinde de belirtmiştim; Ringke'nin kendi web sitesinde Siyah sert slim kılıf tükendi olarak gözüküyor sipariş vermeden önce müşteri hizmetlerini aradığınız durumda onlar size Siyah renk göndereceklerdir.

Daha önce kullandığım ek koruyuculardan bir diğeri isehttps://urun.n11.com/ekran-koruyucu/samsung-galaxy-note-fan-edition-3d-cam-ekran-koruyucu-P283050851
    Bu linkte ki ekran koruyucu idi. Ekranı inanılmaz derecede güzel kaplıyor fakat 2 tane büyük sorunu var. Birincisi dokunmatik hissiyatın %20 %25 kaybettiriyor, ikincisi ise ekran koruyucunun sadece yanlarında yapışkan var yani cama temas eden orta bölmede yapışkan yok ve bundan dolayı da ekran koruyucu ile telefon camı arasına toz giriyor. Birinci durumun da temel sebebi bu aslında.

Bu telefonun en büyük handikapı malesef ekran koruyucu bulunamaması forumda bir çok kılıf herhangi bir ekran koruyucu takmadan kullanıyor telefonu. Bi kaç kere bende ekran koruyucusuz kullanmaya niyetlendiysemde kıyamadım telefona

• burak-82 kullanıcısına yanıt
    18 aydır ekran koruyucu olmadan kullanıyorum.nokta hasar çizik felan yok şu an kutusundan çiktığı gibi benimki.
    Çok dikkatli kullanılir sert cisimlerle aynı yerde bulundurmam.
    Bide zamanında tukenmeden önce spigen ve ringke kıliflardan almıstım tank gibi.bunlar yeterde artar bile

• quote:

Orijinalden alıntı: Leon FR

Arkadaşlar elimde kutusunda, tertemiz şekilde bekleyen, Spigen Neo Hybrid siyah renk kılıf var. Telefonumu ilk aldığım zaman almıştım lakin bir kere kullandım, sonra şu anda kullanmakta olduğum kılıfı alınca onu kutusuna koydum ve şimdikini kullanmaya başladım.

İsteyen, ilgilenen olursa satıyorum.

Aynısını kullaniyorum.çok basarilı bir kılıf.tamamen koruma odaklı ve gayet şık duruyor.almak isteyenlere tavsiye ederim.şu an piyasada tükendi bulunmuyor.

• Ben de ekran koruyucuyu çıkardım. Kenarları kaplamayan j5 pronun düz ekran koruyucusuydu. Yanlarda çizgi seklinde belli oluyordu ve kenardaki dokunmatiği zayıflatıyordu.
    Arkada ise spigen şeffaf kılıf var. Şimdilik böyle.

• keremalp kullanıcısına yanıt
    Ben çok dikkatsiz bir kullanıcıyım hocam
    3 tane ekran koruyucu kırıldıktan sonra çıkardım attım. Ekran koruyular olmasa şu an telefonun ekranı kırılmıştı kesin.
    O yüzden ekran koruyucusuz telefonu kullanmak benim için büyük risk olur
  • keremalp kullanıcısına yanıt
    Nazar değireceksin hocam sürekli yazıyosun :) maşallah diyelim..

• Arkadaşlar iyi forumlar.
    Ben güncelleme yaptıktan sonra s note uygulaması sürekli kapanıyor.
    Uygulamaya giremiyorum sorunun çözümünü bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi. Teşekkürler..

• 
Sayfa: önceki 10881089109010911092
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.