Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY NOTE EDGE (SM-N915F) [ANA KONU] ★★ (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.131
Cevap
25
Favori
99.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 200 TL fark istiyorsa telefonda bir sıkıntı olabilir . Onun haricinde evet note edgede büyük

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mwwo3.3

200 TL fark istiyorsa telefonda bir sıkıntı olabilir . Onun haricinde evet note edgede büyük

1400 TL ye satıyor. Adam vatanına aşmış. Bütün faturalarını hatta kayspersky anti virüs yaptırmış. Onu bile gönderdi. Bende 1000 TL ye satıyordum. 300 TL istedi fark. 200 den fazla veremem dedim. Adam sonra ki gün yazdı. Tamam dedi. Kullanışlı olarak nasıl? Açıkcası bu önemli. Yoksa benim canıma minnet farklı telefon kullanırım bir süre.

• seckinsahin kullanıcısına yanıt
    Ben 1 senedir kullanıyorum çok memnunum arada kapanıyor %20 lerde . Kılıf kullanmazsaniz kayma ihtimali yüksek . Yamuk ekran sorun olmuyor görünüş olarak estetik sadece pek bir kullanımıda yok . HTC desire eyeden hertürlü iyidir Note 4 Egde

• quote:

Orijinalden alıntı: mwwo3.3

Ben 1 senedir kullanıyorum çok memnunum arada kapanıyor %20 lerde . Kılıf kullanmazsaniz kayma ihtimali yüksek . Yamuk ekran sorun olmuyor görünüş olarak estetik sadece pek bir kullanımıda yok . HTC desire eyeden hertürlü iyidir Note 4 Egde

Ön kamerası nasıl? Selfie için kaliteli fotoğraf alabilir miyim?

• Arkadaşlar. Doktor arkadaş iPhone 7 aldığı için telefonunu bana verdi . Telefon inanılmaz derece de donuyor. Sammobile den güncel romu yükledim değişen bir şey yok. İnternete nispeten hızlı giriyor. Sorun çok yok. Ama ana tuşlara diyelim ki geri veya sol alt ana menü tuşuna bastigimda yada üstteki bari aşağı indirip WiFi veya mobile açtığımda korkunç donuyor. Bana çare lütfen saygilarimla

• fizikmehmet F kullanıcısına yanıt
    ayarlardan yedekle ve sıfırla kısmı altında fabrika ayarlarına sıfırla deyip telefonu sıfırlayın ondan sonra kullanmaya başlayın hocam. ayrıca hafıza kartı kullanıyorsanız class10 ya da uhs1 sınıfı kart kullanmaya dikkat edin. ayrıca telefonun kendisinde bulunan smart manager harici pil koruma,temizleme gibi hiç bir işe yaramayan programları kurmayın.
  • Arkadaşlar kasa açıklığı olan note edgeimi satın aldıktan 35 gün sonra samsung tr değiştirmediği için t.mahkemesine vermiştim hatırlayan olur belki. Bu süreç kasımın sonunda bitti değişim kararı çıktı mahkemeden ve samsung tebliğ ettim. Note 5 32GB Gold ile değiştirdiler cihazımı ellerinde note edge yok diye. Mahkemeyi ocakta açmıştım aralıkta sonlandı süreç. kasımda telefonu teslim edene kadar kamera bozuldu, kasmalar inanılmaz arttı ve şebeke wifi problemleri de yaşadım. ÇOK ŞÜKÜR samsungdan kurtuldum note 5i de satıp. Tonla android telefon kullandım samsungda dahil ve en kötü deneyimim samsungdaydı ki android başlı başına resmen bir bela maalesef sürekli bakım isteyen bir bebek gibi. Neyse postu yazmamın amacına gelince elimde note edde lacivert slim armor case ve spigen neo hybrid kırmızı kenarlı case var aliexpressden alınma. İkisininde durumu gayet iyi ikisini alana fiyatı 30 tek tek 20 şer tldir. maksat birilerinin işi görülsün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi illest -- 26 Şubat 2017; 21:4:4 >

• Resimleri varmi kiliflarin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese Selamlar,

Note Edge kullanıyorum arkadaşlar android 6 resmi rusya romu dün lenovo tabletimin şarj aletine(5V 1A) takdıktan sonra bir anda kendini resetleyip download moda aldı.Pilini takıp çıkardım inanılmaz düzeyde kasma donalar başladı,bir anda uygulamada aramada rastegele donup kalıyor çağrıları açmıyorum yeniden bile başlatamıyorum tek çözüm pili tak çıkar son iki günde yaklaşık 25 kere sökmüşümdür.

Hard reset attım iki kez zorla attı hep download modda takıldı,zar zor reset attı uzun süre samsung yazısı kaldı telefonun garantsi mevcut fakat bir anda nasıl oldu anlayamadım.

Sizce yazılımsal veya donanımsal bir problem mi var,garanti mevcutt.
  • Selam arkadaşlar, yaklaşık 1,5 yıldır Edge kullanıcısı olmakla birlikte cihazda şimdiye kadar büyük bir aksaklık yaşamadım çok şükür. Ama aldığım günden beri beceremediğim tek şey şu cihaza adam akıllı bir ekran koruyucusu takmak. Bugüne kadar 1 ekran filmi, 2 de cam koruma kullandım ama hiçbiri istediğim kullanım kolaylığını sağlamadı. Ekran filmi mattı ve camlar da adeta telefonun o güzel görüntüsünden bir şeyler aldı götürdü.

Cihazın görüntüsü bana o kadar şık geliyor ki kılıf bile kullanmıyorum. Tek derdim sadece ekranda belli olmayacak ve ekranın netliğini düşürmeyecek bir ekran filmi bulabilmek. Ama ne yazık ki malumunuz piyasada normal ekran koruyucu bile bulmak çok zor artık bu cihaz için.

İnternetten bakıyorum ama emin olamıyorum, o yüzden sizlerin tecrübelerinden faydalanmak istedim. Yardımcı olursanız çok makbule geçer.

Saygılar...

• Arkadaşlar;

Telefon donuyor,kasılıyor,arama açamıyorum 5 dk düzeliyor yine oluyor reset atıyor bugün TR romuna döndüm son çare,oda aynı şekilde.

Garanti olarak GENPA mı yoksa SAMSUNG TR mi tavsiye edersiniz ?

Teşekkürler..
  • Parmak izi kullanıyor musun ?

• quote:

Orijinalden alıntı: AnarchistDeist

Parmak izi kullanıyor musun ?

Parmak izini nereden kapatıyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnarchistDeist

Parmak izi kullanıyor musun ?

Parmak izini,aldiktan sonraki ilk aylar kullandim stabilliteyi bozdugunu farkedince kullanmadim birdaha.

• arkadaşlar note edgeye 430 mb büyüklüğğünde güncelleme geldi bu gün haberiniz olsun telefon süper oldu
  • note edgede donma soprunu yaşayan arkadaşlarımıza şunu söyleyim parmak izi okuyucu telefonun kasılmasına stabil çalışmamasına neden oluyor kapatırdsanız telefonununda başka hiç bir sorun yaşamazsınız telefon samsungurnda android telefonlarında en iyisi hala
  • bugun gelen yeni yazılımla parmak izini okuyucusunun donmaya reset amaya neden olma sorununu düzeltmişler sanırım şuan kullanıyorum donma kasma gibi şeyler soz konusu değil
  • Bilmiyorum telefonun bu özelliğini biliyor musunuz ama bilmeyenler için de paylaşayım dedim. Eğer telefonun ekranı kapalıyken yan ekranına parmağınızı bir kere yukarı aşağı sürterseniz sadece edge ekranı görüntülenebiliyor.

Arada bir telefonda bu ekran görünürdü ve ben nasıl olduğunuz anlamazdım bi vesileyle öğrenmiş oldum.

Saygılar.
  • 428 mb büyüklüğünde yeni gelen güncellemeyle telefon mükemmel nir hale döndü kesinlikle kurun note 5 s7 edgenin üzerinde bir keyif yaşayın bu güncellemeyle hiç bir sorunu kalmadı telefonun

• Note edge i ekran degisimi icin servise verdim bakalim ne olacak :) s7 edge kullaniyorum pili disinda note edge bir baska :)

• 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.