Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY NOTE EDGE (SM-N915F) [ANA KONU] ★★ (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.132
Cevap
25
Favori
99.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim telefonum yüzde 20 lere düşünce kapanıyor.neden acaba pilden mi güncelleme den mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim edge öldü galiba. Son bir haftadır çok sık bir şekilde 3-5 saniyelik kilitleniyor ve sık sık kilitlenme sırasında kendisini resetliyor. Var mı benim gibi bir arkadaş.
  • elimde ekranı kırık çalışmayan cihaz var .yedek parça ihtiyacı olanlara uygun fiyata verebilirim.Bataryası yeni ve orjinal
  • Neyse samsungwa'dan aldım geçtim. Birde mobimbo.com varmış orijinal satan başka yer var mı bilmiyorum. Gittigidiyorda daha ucuza nfc orijinal diye satanlar var ama güvenemiyoruz. n.
  • Dün itibariyle orjinal bataryaya kavuştum ve cihazımı satıyorum.

https://forum.donanimhaber.com/tertemiz-samsung-note-edge-karbon-siyah-super-hediyeli--129295889#129356925
  • keenblade kullanıcısına yanıt
    cevabınız için teşekkür ederim note edgeyi kullanma şansım oldu.note edgenin hem edge ekranı çok kullanışlı gelmedi ve tek elle kullanımı çok zorlaştırımış ,açma kapama tuşunun yukarda olmasıda telefonu dahada kullanışsız hale getirmiş. Ben parmak izi olan , hafıza kartı desteği olan ve parmak izli telefon arıyorum telefondan çok fazla oyun oynamayacağım zaten note 4 haricinde bu kriterlere uygun teelefonda bulamadım.
  • https://www.getdroidtips.com/n915fxxs1dqd1-nougat-galaxy-note-edge/ bu nedir android 7 normalde verilmedi burda var diyor

• Son zamanlarda telefon %20 civarında kapanıyor tekrar açılıyor. Wifi sıkıntılı olmaya başladı. Telefonu alıp duvardan duvara atasım geliyor. Aldığıma o kadar pişman oldum ki anlatamam. Ne kılıf bulunuyor ne de ekran koruyucu. Son güncellemelerden sonra oldu.

Bir tek ben mi yaşıyorum bu sorunları. İkinci El ne telefon alır nede telefon satarım tamamen bozulunca başka bir telefon alacağım. Sinir katsayımı iyice artırdı bu telefon

• bendede oluyor bazen surekli kendi kendine kapanip aciliyor bataryadan dir diye deji batarya aldim yine ayni sorun var sorunu birturlu bulamadim

• yazılım sıfırlamanızı ya da komple baştan flash atmanızı öneririm eğer yine düzelmezse anakarttandır ben 3 senedir kullanıyorum bir sorun yaşamadım sadece pil eskidi yenisini aldım o kadar
  • arkadaşlar merhaba.
    telefonu birkaç gün önce dayımdan aldım. arka kamerasında sorun var. açtığımda "server error occurred. Restart Camera." bu şekilde hata veriyor. ön kamerasında sorun yok bu arada. ayrıca piyasadaki basit çözümleri denedim. cache/data ne varsa temizledim durdurdum kamerayı, factory reset attım, camera 4.0 uzantısının apk'sını bulup indirdim ama sonuca ulaşamadım. bunun harici bir çözüm olur mu sizce? aliexpressten bir kamera da sipariş verdik ama telefoncu değiştirirken problem olabilir komple gidebilir cihaz dedi. bu yüzden onu değiştirmeye de korktuk. yani donanımdan mı yazılımdan mı çözemedim. ama 3-4 ay öncesine kadar sorunsuz çalışıyordu ne olduysa o ara olmuş.

bir sorum daha var. rootlamak istiyorum cihazı. ilk kez yapacağım için kullandığınız ve memnun kaldığınız bir romu tavsiye eder misiniz? bilal'e anlatır gibi anlatan bir site vs. varsa çok iyi olur. şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur936 -- 15 Kasım 2017; 17:45:23 >

• Çoğu sitede note edge rootlandığı zaman açıkta kalıyor yapılmıyor diye okudum birileri bir şey öneriyor altına on kişi telefon kilitlendi yazıyor sağlam bir yer var mı acaba bu konuda?
  • Arkadaşlar facebook grubumuza beklerim

https://www.facebook.com/groups/SamsungGalaxyNoteAilesi/
  • olmasadaolur2016 O kullanıcısına yanıt
    Merhaba. %15 şarj seviyelerinde benimde kapanmaya başladı. Cumartesi günü Yetkili Servise(Başarı) verdim, bakalım ne diyecekler.
  • telefon dunden beri donuyor acilip kapaniyor bazende donuyor download modunda aciliyor 4 parcali romu tekrar kurdum degisen bisey olmadi format attim ne yaptiysam olmadi bataryayida degistirdim degisen bisey olmadi baska imkanimda yok telefonu degistirim varsa bilgisi olan yardimci olsun lutfen

• note edge anakart lazim elinde olan varsa ulassin

• Arkadaslar.merhaba

Note4 edge kullanicisiyim.

Sag tarafta bulunan edge menusunu tamamen kaldirma şansimiz var mi acaba yardimci olun lutfen.

• klebsiella K kullanıcısına yanıt
    Rootsuzsa kaldirmana yardimci olabilirim. Ama arama ve alarm da bazen sorun cikiyor haberin klsun

• quote:

Orijinalden alıntı: esperer

hoş geldin dostum.gelişecez inşallah :)

Hocam benim Note Edge Android sürüm 6.01 sürümde 7.0 a güncelleme gelmedi ne yapamlıyım nasıl güncelleme alırım teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: mwwo3.3

Sattım kurtuldum arkadaşlar bu telefondan ;) bence kullanması çok zevkli bir telefon fakat bir daha büyük telefon mu asla :)

arkadaşlar iyidir kendileri yapmayın etmeyin :)

şaka bir yana benim 2 yıl oldu. vatandan almıştım. gecen ay reset attım ve batarya aldım 1 gün yetiyor rahatlıkla. gayet iyi bakalım. oldukça zevkli ve dikkat çekici. iddia ediyorum iphone X den daha dikkat çekici!! :)
  • 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.