Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
19.359
Cevap
170
Favori
370.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: metmax

Almak gibi niyetim var. Hatta kılıfları bile peşin spariş ettim. Bugün kargodan alacağım. Ama bu matlık bir üretim hatası olarak da düşunmuyorum ama neden bir önceki serilere göre daha mat bir ekran seçmişler nasıl bir mantık var onu anlamaya çalışıyorum. Ve Note9 cihazını alan hiç kimse bundan bahsetmemiş. :(
    Matlıktan kastın bulanıklık mı? Çözünürlüğü 2k yaptıktan sonra yeniden başlattın mı peki?
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    Bilsek bu kadar erken gelecek o topa girerdik ya :D olmadı imdi :D
  • hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Isterseniz göndereyim Hakan Bey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fırat.ç.

Matlıktan kastın bulanıklık mı? Çözünürlüğü 2k yaptıktan sonra yeniden başlattın mı peki?

Alıntıları Göster
    Vatan Bilgisayarda çalışan kişi çözünürlüğünü 2K yaptı evet. Bir de bu şekilde deneyelim dedi. O da fark etti aradakı matlığı. Ama değişen bir şey olmadı 2K 'da durum ayni. Cihazı açıp kapamadı ama. Matlık derken gözle görüluyor parlama düşürülmüş sanırım o da diğer cihazlardan bu cihazı daha mat yapıyor. Kimsnein dikkatini çekmedi mi acaba bu durum?

• quote:

Orijinalden alıntı: ferduh

Isterseniz göndereyim Hakan Bey
    om attım bu kodla cihazı 5750 ye alabileceğim yani öyle mi gear icon x hediyesiyle hemde çok iyi.

• Arkadaşlar çok garip bir durum yaşıyorum. Telefon televizyonu aciyor veya menu tusuna basiyor. Ama kumanda programi yok. Birde ole bi anda oluyor. Dun aksam sarja taktim telefonu masaya koyarken televizyon acildi. Is yeri de kurcalarken 2 tane loewe tv var monitor olarak kullaniyorum onlarin da menusu aciliyor.
    Bilen yada yardimci olabilecek fikri olan var mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben de Note 7 var. Onu hanıma vereceğim. Note 9'a geçmeyidüşünüyorum. Elinde indirim kodu olup kullanmayacak arkadaşlar var ise alabilirim. Şimdiden teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar bu bahsettiğiniz matlık nedir?
    Note 8 den geçtim, ve Note 9 un ekranından çok memnunum. Nasıl bir şikayetiniz var anlamadım ne kast ettiğinizi..
  • Emirism kullanıcısına yanıt
    Dostum bu kavramlar biraz goreceli. Senin icin ortada bir dezavantaj olusturacak fark yoksa ilgilenmene bile gerek yok. Her telefon konusunda tartisilan seyler. Birazdan telefona bahane bulmayinci arkadaslar firca cekmesin diye de yazdim bunu aslinda.

• quote:

Orijinalden alıntı: eser4480

Beyler bu İconx(2018) hediyesi için samsungdan sms alan oldumu acaba ? 5 gün oldu başvuralı ne mail geldi nede sms geldi.Sadece başvurunuz alındı sms geldi.
    Başvuruyu hangi sayfadan yaptınız acaba link paylaşabilir misiniz ? Ben bulamadım

Kodu gönderdim. Öm.

Fiyattan düşmüyorlar 750 tl tutarında hediyeye çeki veriyorlar, icon x ile beraber.

• quote:

Orijinalden alıntı: metmax

Almak gibi niyetim var. Hatta kılıfları bile peşin spariş ettim. Bugün kargodan alacağım. Ama bu matlık bir üretim hatası olarak da düşunmuyorum ama neden bir önceki serilere göre daha mat bir ekran seçmişler nasıl bir mantık var onu anlamaya çalışıyorum. Ve Note9 cihazını alan hiç kimse bundan bahsetmemiş. :(
    doğru söylüyor s9+ ımdan geçtim beyazlar daha mat note 9'da yan yana koydum herşeyi aynı moda aldım s9+ ın beyazı daha parlak ve beyaz... ben ilk gün farkettim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thehspeed -- 18 Ağustos 2018; 11:57:13 >
  • Değişim kampanyası için elindeki cihazı Samsung'a kargolayan oldumu?

Mailde gelen adres Büyükçekmece görünüyordu o adrese yolladım, şimdi kargo hareketlerinde Tuzla'ya sevk edildi görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: izzard

Başvuruyu hangi sayfadan yaptınız acaba link paylaşabilir misiniz ? Ben bulamadım

Alıntıları Göster
    shop.samsung.com/tr/Galaxy-Note9-iconx-kampanyasi buradan yaptım
  • Son günler yoğun kullanmadım ama 2gune yakın bekleme + 5 saat ekran süresi çok iyi benim için.

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: eser4480

shop.samsung.com/tr/Galaxy-Note9-iconx-kampanyasi buradan yaptım

Alıntıları Göster
    banada gelmedi mesaj , kulaklığımı istiyorum...
  • thehspeed T kullanıcısına yanıt
    Banada mesaj gelmedi hala nerede kaldı kulaklıklar

• fazladan 750tl kodu olan varsa alabilirmiyim

dex kablosu satisa sunuldumu

• 500 lük hediye çeklerinden de tık yok.
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.