Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.360
Cevap
170
Favori
370.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bunu yapınca o ekranı kapatıyor ama Bixby tuşu hala işlevine devam ediyor maalesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pubg de kasma donma yaşayan var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dark Reaver kullanıcısına yanıt
    Hocam az önce görüntülü arama yaptım enteresan bir şekilde oldu ama benim ekranda normalde 4.5G yazıyor, görüntülü aramada HD, normal aramada HD+ yazıyor. Volte işi tamam mıdır benim?
  • samsung kendisi siyah rengi kaç güne gönderiyor arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: GoGoBaBa

Çek kodunu isteyen arkadaşlar kod buyback veya taksitle alımda geçmez. Dikkat.

Her halijarda iconX 2018 kulaklık hediyesi yollanır.

Ayrıca şunuda okuyun
    Ondan sonra uyuyorsasa isteyen işine yarayacak ise geröekten kullanacaksa istesin seve seve vereyim kodu. Tektek cevap yazmadım burdan şartlara bakın size uyuyormu.

*750 TL hediye çeki kampanyası sadece Samsung Online Mağazası’ndan yapılacak Galaxy Note9 ürününde geçerlidir ve kampanyaya katılım için son gün 07.09.2018’dir. Hak kazanılacak 750 TL hediye çeki sadece Samsung Online Mağazası’ndan bir sonraki alışverişinizde ve 30.09.2018 tarihine kadar geçerlidir.

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/134501575#134501575
    hediye kodu tarafımdan alınmıştır. Bilginize...

@GoGoBaBa çok teşekkürler.

• emir.seymen kullanıcısına yanıt
    Hem resmini attım umarım gitmiltir özel mesajdan. Hemde kodu copypaste yapıp yolladım yanlış okuma olmadın diye.

Şimdiden güle güle kullan.

Dostlar çok istek geldi ama @emir.seymen arkadaşımız ilk davranan ve sonrada şartları okuyup bana uyuyor diyen gene ilk arkadaşımız forumdan. Bu sebeble ona yolladım 750 tl lık extra çek kodunu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Emirism kullanıcısına yanıt
    cihazın uygulamaları dışı 76 uygulama var ve 4 farklı maile senkronlu outlook açık
  • metmax M kullanıcısına yanıt
    Renkler daha mi soluk yani.

Aklimi bulandirdin simdi

• civcivx C kullanıcısına yanıt
    O zaman Ayarlar-Uygulamalar dan Bixby leri devre dışı bırakın..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2 gündür ürün elimde, IP 8+'dan geçtim, True Tone hep açıktı.

Ekranı EF-SA-NE
  • Yarin Note 8'le yan yana bi kıyaslama yaparım, paylasirim dusuncelerimi ben de

Edit: Bu arada cihaz alimina 750TL hediye ceki veren kodu ben de isteyene verebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jinjin -- 18 Ağustos 2018; 0:12:30 >
  • Aynen ben ilk önce acaba bir hata mı var sandım. Ekranı 2 K yaptım ama hala o matlık gitmedi. Eski modellere göre ekranda gözle görülecek bir matlık kesinlikle var. Mutlaka mantıklı bir açıklaması vardır bu olayın. Ama benim de hoşuma gitmedi Note9 un ekranı hatta 2 tane alacaktım şu an emin değilim.
  • Daha mat ve donuk. Çok abartı değil ama gözle görülür derecede bir matlık var. Ben bunu en az 4-5 Note9 da denedim. Tamamen cihazın ürtimi o şekilde sanırım. Bütün renk tonlarında parlaklık yok matlık var.
    Şimdi bu matlığı da çok kötü olarak algılamayın ; ama Note8 göre evet bariz mat.
  • Arkadaşlar fikir vermesi açısından fotoğraf paylaşımlarıma devam ediyorum. Hiçbir düzenleme yapılmadı. OTOMATİK MOD'da çekildi.

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU]

• Saamung zamları geri mi almış eski modellerde düşürmüşler tekrar fiyatları

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 750 TL hediye çeki samsung shop üzerinden satın alınan her cihaza mı geliyor 128 GB ya da 512 GB fark ediyor mu ? Ve nasıl geliyor bu kod? Diyelim ki ben bir 2 cihaz alacağım. İlk cihazı aldım bana 750 TL kod geldi. İkinci cihaz da kullanabilicek miyim bu kodu?
  • Engin.OK kullanıcısına yanıt
    Ben de talibim hocam

• 512 gb mavi note 9 ön sipariş ettim sonunda

• Arkadaşlar bugün de böyle geçti. 0'a kadar getirmeden %70e getireceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: jinjin

Yarin Note 8'le yan yana bi kıyaslama yaparım, paylasirim dusuncelerimi ben de

Edit: Bu arada cihaz alimina 750TL hediye ceki veren kodu ben de isteyene verebilirim
    Hocam nedir bu kuponun espirisi. Epeydir iconx var aklimda ama sanirim gecmez onda galiba.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.