Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (897. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.738
Cevap
188
Favori
1.591.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 895896897898899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • havalardanmıdır nedir bugün benimde telefonda nem uyarısı çıktı. üstelik şimdiye kadar hiç suya değdirmedim telefonu. sabah kulaklıkla müzik dinlediğim için elde destek olmak için şarj girişinin olduğu yerin altında serçe parmağım duruyordu. nem uyarısı çıktı. bildirim panelini aşağıya çekeyim dedim telefon kitlendi restart oldu. açıldı uyarı hala duruyordu. forumda benzer şeyler yaşayan arkadaşlar temizlemişler yada üflemişler şarj girişine. onları yaptım. kısa süre içerisinde tekrar kilitlenip restart oldu. açıldığında uyarı gitmişti. ince bir kağıtla içerisini temizledim sonrasında. umarım tekrar aynı şey olmaz. iki kere restart olunca baya korktum bozulmasından.
  • cellim96 C kullanıcısına yanıt
    Bu ozelligi unutmusum tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba note 8 severler,
    Eminim konusu geçmiştir ama maşallah çok sayfa olunca bulunmuyor. Acaba ekran kilidi olarak bir program kullanıyormusunuz yoksa bizim note ların kendine ait bir kapatma yolu var mı? İlgilenenlere şimdiden çok teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devian

8.0 oreo update i yaptım bugun yalnız şöyle bir sorun yaşıyorum sürekli uyarı sesi geliyor "tirink tirink tirink " üst üste ama hiçbir mesaj vs yok.. Boş yere ötüyor cihaz.. Nasıl çözerim bunu.
    beyler bu sorunu nasıl çözerim kırıp atıcam telefonu şimdi.. Dellendirdi beni. "tıtıtı tın tı" diye üst üste uyarı sesi geliyor bazen 6-7 tane tıtıtıtı diye telefona bakıyorum ne mesaj gelmiş ne birşey... 10 dakka da bir ötüyor böyle.. Update den sonra böyle oldu kapadım açtım düzelmiyor..

edit: Ek olarak bildirimler de gelmiyor.. Mesela demin banka kartımla alışveriş yaptım normalde hemen akbank uygulaması katınızla xx kadar harcama yapıldı diye uyarı veriyordu onlarda gitti.Ama ayarlar/bildirimler ekranında bildirimleri açık bu uygulamaların ama gelmiyor bildirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devian -- 17 Mayıs 2018; 19:30:37 >

• oceandark O kullanıcısına yanıt
    Türkiye'de satışa çıktı ama deneyim mağazası Emaar'a gelmedi bu ürün.
    Sadece sınırlı sayıda bayilere dağıtıldı iki renk olarak.

Ben de daha telefon satışa çıkmadan hızlı gelsin diye kılıftan fazla kargoya ödemiştim :)
    Türkiye satış fiyatı ile neredeyse aynı fiyata belki de biraz daha pahalıya bile almış olabilirim.

Güzel ve koruyan bir kılıftır ama benim sigortada olduğu için uzun zamandır kılıf kullanmıyorum.

Yeni çıkan S9 serisi için de yine askeri standartta bir kılıf çıkardılar ki onun bizim bu kılıfa göre fazladan esprisi dikeyde duruyor ayak ve dış kaplaması biraz daha şık gibi geldi bana.

Güle güle kullanın, güzel, sağlam bir kılıfı iyi de bir fiyata almışsınız.

Saygılarımla...
  • quote:

beyler bu sorunu nasıl çözerim kırıp atıcam telefonu şimdi.. Dellendirdi beni. "tıtıtı tın tı" diye üst üste uyarı sesi geliyor bazen 6-7 tane tıtıtıtı diye telefona bakıyorum ne mesaj gelmiş ne birşey... 10 dakka da bir ötüyor böyle.. Update den sonra böyle oldu kapadım açtım düzelmiyor..

edit: Ek olarak bildirimler de gelmiyor.. Mesela demin banka kartımla alışveriş yaptım normalde hemen akbank uygulaması katınızla xx kadar harcama yapıldı diye uyarı veriyordu onlarda gitti.Ama ayarlar/bildirimler ekranında bildirimleri açık bu uygulamaların ama gelmiyor bildirim...

Alıntıları Göster
    Eğer hiçbir care bulamazsanız reset atıp temiz kurulum yapın, kesin düzelir. Bende oreo kullanıyorum, bu tip problemlerim yok. Çok memnunum.

• teo80 T kullanıcısına yanıt
    exynos hocam işlemci. Acil artık her şeyin düzeltildiği bir güncelleme gelmeli. Özellikle ısınma ve pil konusunda.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Eskiden note 4 telefonumda vardı buna benzer sorun. Sürekli ötüyordu ama bildirim vs yoktu. Meğer kalemi çıkarmışım ama takmayı unutmuşum. Uyarı bildirim sesiymiş. Bir kontrol edin isterseniz aynısı olabilir. Ya da bir çıkarıp takın kalemi.

• alihanoncul kullanıcısına yanıt
    snapdragon işlrmcilerde sorun yok gibi duruyo.. snapdragon işlemcili olanlar pil iyi diyorlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ithalatçı garantili telefonuma wifiden oreo yükledim kullanıyorum. Ancak temiz kurulum için sammobilden indirdiğim romu odinle yüklemek istiyorum. ama ne yaptıysam odin failed hatası alıyor, sebebi nedir fikri olan var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kara Kitap -- 17 Mayıs 2018; 23:59:19 >
  • teo80 T kullanıcısına yanıt
    kesinlikle katılıyorum . snapdragon cihaz kullanıyorum .5-6 gün önce oreoyu ota üzerinden yükledim ardından android açılış ekranından wipe cache partition temizliğini yapıp kullanmaya başladım. şimdilik sorunsuz ve yağ gibi bir cihaz durumunda. pil durumu ise gayet başarılı.

• Note 8 icin ekran koruyucu lazım telefoncuda,2-3 defa taktirdim kapartı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar cetvel pusula kismi oreodan sonra devamli boyle hic acilmiyor. Yokmu cozumu?

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

• Devian kullanıcısına yanıt
    Az önce oreo güncellemesi yaptım wifi üzerinden.Sizde ki sorunun aynısını yaşadım.Sürekli bildirim geliyormuş gibi ses çıkıyordu.
    Güncelleme işlemi yaptıktan sonra
    wipe data factory reset ve wipe cache partition yaptım sorun ortadan kalktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeCeKa -- 18 Mayıs 2018; 5:39:38 >
  • Benim cihazım exynos işlemcili model. Güncellemeden sonra söylediğiniz şarj ve ısınma sorunlarını yaşamadım arkadaşlar. Arkadaşımda da var o da oreodan gayet memnun. Bilgilendirme için yazdım

• IRoN kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Bu arada 5 mayısta sipariş vermiştim amazon'dan. Bugün bir baktım elime ulaştı kılıfım. Şok oldum gerçekten. Müthiş hızlı geldi. Kılıf gerçekten çok kibar ve güzel. Hem telefona hem ele iyi oturuyor. Normalde 39 dolardan sepete atmıştım. Ertesi gün baktım 25 dolara indirilmiş. Bir gün daha bekledim 19 dolara indirdiler. En son 16 dolara kadar düştü, kargo masrafları ile dahil olunca 119 TL ye denk gelmiş. Gerçekten almaya değer bir kılıf. Bütün note 8 kullanıcılarına samsung protective kılıfını şiddetle tavsiye ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: enomania

Arkadaşlar cetvel pusula kismi oreodan sonra devamli boyle hic acilmiyor. Yokmu cozumu?

Up

• Oreo ya geçince ciddi anlamda bildirim sorunu yaşamaya başladım. Instagram bildirimleri hep geç geliyor ya da hiç gelmiyor. Aynı şekilde twitter da öyle. Ne yapmam lazım bi çözümü var mı?

Ayrıca pil ömrü oreoda azaldı. Kısmi kasmalar yaşıyorum pişman oldum geçtiğime

• quote:

Orijinalden alıntı: _2FAST4U_

kesinlikle katılıyorum . snapdragon cihaz kullanıyorum .5-6 gün önce oreoyu ota üzerinden yükledim ardından android açılış ekranından wipe cache partition temizliğini yapıp kullanmaya başladım. şimdilik sorunsuz ve yağ gibi bir cihaz durumunda. pil durumu ise gayet başarılı.
    O işlemi nasıl yapıyoruz dostum?

• alihanoncul kullanıcısına yanıt
    Ben n9500 kullandiktan sonra şunu anladım ki exynos bu saatten sonra bitmiştir. Genel anlamda sıkıntılı. Stabil değil çünkü cihaz çok ısınıyor normal olarak frekans düşüyor. 835 Bekleme süresi harika. Geceden sabaha en fazla yüzde 2 düşüyor. Garanti konusu da olmasa tadından yenilmez n9500 ama işte tedirgin oluyor insan servislik bir durum olursa ne yaşayacağız meçhul

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atabey444 -- 18 Mayıs 2018; 13:8:9 >
  • 
Sayfa: önceki 895896897898899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.