Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (709. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.738
Cevap
188
Favori
1.591.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 707708709710711
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar telefonumu geldi. Kapalı kutu etiketlerini ilk ben açtım. Kesinlikle kusursuzdu... sanırım şanslıyım... telefonum anavatanından yani Güney Kore üretimi :) daha önce de yazdığım gibi GittiGidiyor'dan çok iyi bir fiyata bu telefona sahip oldum... Vatan'dan teknosa'dan almış gibiyim... herşey çok özenli ve düzenli... Sim kartımı takmadan önce test menüsü ile gerekli testlerimi yaptım. Dediğim gibi Her şey kusursuz. Ve Snapdragon işlemci daha ne olsun...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Radyosu falan canavar arkadaşlar... ithalatçı firma garantili olan cihazlara önyargılı olanlar için yazıyorum... alırkende kazanıyorsunuz aldıktan sonra da... işlemci Radyo ve benzeri gibi diğer özellikler cihazı TR cihazından olumlu anlamda ayırıyor... Bir de 3.050 TL'ye almak kazancın en büyüğü olsa gerek

• Ge620dx kullanıcısına yanıt
    gg dan newcep 'den aldım hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bob_marley_232 kullanıcısına yanıt
    Hocam turbo dl diye program var istediğiniz filmi indirebiliyorsunuz isterseniz deneyin ios da bence değiştirmeyin nefsinize hakim olun bunun sonu yok cunku

• quote:

Orijinalden alıntı: bob_marley_232

quote:

Orijinalden alıntı: MikeTyson55

quote:

iPhone x kullanıyorum arkadaşlar.

Satıp Note 8 yada s9 plus almayı düşünüyorum tavsiyeleriniz nedir hangisini seçmeliyim.

Iphone x den niye vazgeciyonuz

Ben yıllarca android kullandım X ilk iOS cihazım.

Film indiremiyorum, avı dosyası vs telefona kopyalayamiyorum, sms de iletim raporu alamıyorum bunlar benim canımı sıkan konuların basında geliyor.

Telefondan olağanüstü memnunum stabilite, akıcılık, kullandığınızda çevredekilerin bakışı gerçekten mükemmel bir cihaz.

Ancak ben telefonla yaşadığım icin kısıtlamalar beni yoruyor.

Alırken bilmiyor muydunuz bu kısıtlamaları. Ben de Amerika dan bir hevesle getirttim. Son anda kutuyu açmaktan vazgeçip sattım. Parasının telefonu kesinlikle değil.

Bence değiştirin. Üzerine para da alırsınız. X in değer kaybı zamanla daha fazla olacak bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: bloodfish83

Arkasaşlar Spigen Kırılmaz Cam taktırdım indirimde 60 liraya aldım hepsiburadadan harika oldu. Kalem hassasiyeti müthiş. Hissiyatı camdan daha kaygan sayılır. Kısaca dokusu harika. Parasını şimdilik hakkediyor. Bu 3 günlük kullanım sonucu elde ettiğim tecrübe. Takması kolay fakat sakin ortamda kılavuzda yazdıgı şekilde uygulayın. Ben kalabalıkta yaptım çok çok az kaydırdım ama belli olmayacak seviyede kaydı. Yapışkanları harika tutuyor. Kılıf uyumu harika ki ben edge ekrana kadar dayanan bir kılıf kullanıyorum

Merhaba aldığınız ürün bumu dur yoksa aldığınız ürünün linkini yazarmısınız..

Bir tane ürün aldım piyasadan ama dokunmatiği iyice bozdu...

https://www.hepsiburada.com/spigen-samsung-galaxy-note-8-ekran-koruyucu-film-neo-flex-hd-2-adet-587fl22104-p-HBV000007HIKD?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.elk.telefon-aksesuar.pla&gclid=EAIaIQobChMIzZqMrerP2QIVD0kZCh2OIgF4EAQYASABEgJ0AfD_BwE

• quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MikeTyson55

quote:

iPhone x kullanıyorum arkadaşlar.

Satıp Note 8 yada s9 plus almayı düşünüyorum tavsiyeleriniz nedir hangisini seçmeliyim.

Iphone x den niye vazgeciyonuz

Ben yıllarca android kullandım X ilk iOS cihazım.

Film indiremiyorum, avı dosyası vs telefona kopyalayamiyorum, sms de iletim raporu alamıyorum bunlar benim canımı sıkan konuların basında geliyor.

Telefondan olağanüstü memnunum stabilite, akıcılık, kullandığınızda çevredekilerin bakışı gerçekten mükemmel bir cihaz.

Ancak ben telefonla yaşadığım icin kısıtlamalar beni yoruyor.

Alırken bilmiyor muydunuz bu kısıtlamaları. Ben de Amerika dan bir hevesle getirttim. Son anda kutuyu açmaktan vazgeçip sattım. Parasının telefonu kesinlikle değil.

Bence değiştirin. Üzerine para da alırsınız. X in değer kaybı zamanla daha fazla olacak bence.

Uzun yıllar android kullandıktan sonra stabilite ve güncelleme vaatleri ile geçtim ancak kullandıkça android amiral gemilerindeki özelliklere sahip olup akıcılıktan 1 tık feragat edilebileceğini anladım.

Daha önceki telefonum Note 5 ti. Kalemi de seviyorum o yüzden Note 8 e geçeceğim sanırsam.

Hangi renk kolay çizilir, soyulma problemi var mi bunlarla alakalı bilgilendirme yapabilirseniz sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: tamyak

quote:

Arkasaşlar Spigen Kırılmaz Cam taktırdım indirimde 60 liraya aldım hepsiburadadan harika oldu. Kalem hassasiyeti müthiş. Hissiyatı camdan daha kaygan sayılır. Kısaca dokusu harika. Parasını şimdilik hakkediyor. Bu 3 günlük kullanım sonucu elde ettiğim tecrübe. Takması kolay fakat sakin ortamda kılavuzda yazdıgı şekilde uygulayın. Ben kalabalıkta yaptım çok çok az kaydırdım ama belli olmayacak seviyede kaydı. Yapışkanları harika tutuyor. Kılıf uyumu harika ki ben edge ekrana kadar dayanan bir kılıf kullanıyorum

Merhaba aldığınız ürün bumu dur yoksa aldığınız ürünün linkini yazarmısınız..

Bir tane ürün aldım piyasadan ama dokunmatiği iyice bozdu...

https://www.hepsiburada.com/spigen-samsung-galaxy-note-8-ekran-koruyucu-film-neo-flex-hd-2-adet-587fl22104-p-HBV000007HIKD?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.elk.telefon-aksesuar.pla&gclid=EAIaIQobChMIzZqMrerP2QIVD0kZCh2OIgF4EAQYASABEgJ0AfD_BwE

Yok hocam arkadaş sanırım Glas.tr camı diyor
    https://www.hepsiburada.com/spigen-samsung-galaxy-note-8-kavisli-cam-ekran-koruyucu-tam-kaplayan-full-cover-black-587gl22612-p-HBV00000AHQGQ

• norton772 kullanıcısına yanıt
    Kendimi ifade edemedim diyelim. 2011 den bu yanı samsung kullanıyorum malesef bu firma böyle arkasında durmadı ürünlerinin. (2009 2011 arası iphone 3gs kullandım bu arada.) Iki ürün arasındaki farkı ıyi biliyorum ama gene gidip samsung ve dolayısıyla android alıyorum oda benim garipligim diyelim. Ha diyeceksin ne yi var şuan note 8 'in diye perfonmans olarak herhangi bişey görmedim allah için ama biliyorum bu ürün 1 sene sonra bu performansını arıcan ona eminim. (Note edge şuan surunuyo) yazılım desteğini çektiği cihaz çöküşe geciyo fanatizm gözüyle bakmayın hak verirsiniz sizde. Kızdığımız iphone de bir iki sene ile sınırlı değil iste bu seneki açıklamada 5s lerden yazilim desteğini çektiğini açıkladı varın siz düşünün kaç yıllık cihaz bu. Bunlara kızıyorum bide ürünün satış fiyatı ile alış fiyatı arasında ciddiyetsizlik olunca bunları düşünmek gayet normal. Dediğim gibi note 8 şuan için alınabilecek en iyi cihaz ama şimdilik 3-5 ay için..

• bob_marley_232 kullanıcısına yanıt
    IPHONE x alamadım diye bem üzülüyordum. Bende note 8 aldım takas düşünürseniz konuşalım

• kılıf ve ekran koruyucu önerisi olan varmı arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: romanson26

Kendimi ifade edemedim diyelim. 2011 den bu yanı samsung kullanıyorum malesef bu firma böyle arkasında durmadı ürünlerinin. (2009 2011 arası iphone 3gs kullandım bu arada.) Iki ürün arasındaki farkı ıyi biliyorum ama gene gidip samsung ve dolayısıyla android alıyorum oda benim garipligim diyelim. Ha diyeceksin ne yi var şuan note 8 'in diye perfonmans olarak herhangi bişey görmedim allah için ama biliyorum bu ürün 1 sene sonra bu performansını arıcan ona eminim. (Note edge şuan surunuyo) yazılım desteğini çektiği cihaz çöküşe geciyo fanatizm gözüyle bakmayın hak verirsiniz sizde. Kızdığımız iphone de bir iki sene ile sınırlı değil iste bu seneki açıklamada 5s lerden yazilim desteğini çektiğini açıkladı varın siz düşünün kaç yıllık cihaz bu. Bunlara kızıyorum bide ürünün satış fiyatı ile alış fiyatı arasında ciddiyetsizlik olunca bunları düşünmek gayet normal. Dediğim gibi note 8 şuan için alınabilecek en iyi cihaz ama şimdilik 3-5 ay için..

Sana hak vermemezlik etmedim zaten. Yanlış ifade etmişsin yada tercihin yanlış dedim. Ben hala note 4 kullanıyorum ve son güncellemeyi 5-6 ay önce aldık. Halka daha taş gibi ve takılma da yok. Çatır çatır kullanıyorum. Geçenlerde pilini değiştirdim ve devam ediyorum. 1-2 saat daha fazla pil için yada yeni model diye hemen değiştirmeye kıyamıyorum çünkü çok pahalı artık cihazlar. Zaten insanların telefon değiştirme döngüsü 23 aydan 31 aya çıkmış ve yakın zamanda 33 ay olacağı söyleniyor. Çünkü biraz daha hız ve fahiş fiyatlardan dolayı hemen değiştirmek istemiyor artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: romanson26

IPHONE x alamadım diye bem üzülüyordum. Bende note 8 aldım takas düşünürseniz konuşalım

Fark almadan takas yapmam.

• Kerim5100 kullanıcısına yanıt
    Aynen temper glass olan. Gerçeksen süper. Foto da koyabilirim. Umarım ilerde çıkmaz

• quote:

Aynen temper glass olan. Gerçeksen süper. Foto da koyabilirim. Umarım ilerde çıkmaz

Ben de i-Blason kabımı bekliyorum. O kabı kullanıp kullanmamama göre ben de bundan almayı düşünüyorum.

• Arkadaslar benim telefonun yan tarafi bixby tuşunun olduğu yerler çok ısınıyor. Sizde de oluyor mu neyden kaynaklanıyor olabilir?

• Sa arkadaşlar telefonun köşelerine kıvrımların oldugu yerlere kagıt girebiliyor sizdede durum aynımı acaba ? Lütfen kontrol edin

• quote:

Orijinalden alıntı: Raif Ulutürk

Arkadaşlar telefonumu geldi. Kapalı kutu etiketlerini ilk ben açtım. Kesinlikle kusursuzdu... sanırım şanslıyım... telefonum anavatanından yani Güney Kore üretimi :) daha önce de yazdığım gibi GittiGidiyor'dan çok iyi bir fiyata bu telefona sahip oldum... Vatan'dan teknosa'dan almış gibiyim... herşey çok özenli ve düzenli... Sim kartımı takmadan önce test menüsü ile gerekli testlerimi yaptım. Dediğim gibi Her şey kusursuz. Ve Snapdragon işlemci daha ne olsun...

Hayırlı olsun samsungsun siyah güvenlik etiketi varya o kesilmiş vaziyette miydi.dönüştürücü Vs gelmiş miydi

• quote:

Orijinalden alıntı: Türk58

Arkadaşlar ışık sızması veya kırılması benim telefonda da var.Şimdiye kadar hiç takmadım,umursamadım.Ancak az önce fark etyim ki araya A4 kâğıdı giriyor ve kasanın her iki yan tarafında da boylu boyunca ilerliyor.Kasa açıklığı gibi duruyor.Fotoğraf atıyorum.Nasıl yorumlarsınız,ne yapmalıyım?Vatan'dan aldım ve 2 ayı geçti.

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

Aynı sorun bendede var bugün fark ettim herekezde varmı acaba ?

• 
Sayfa: önceki 707708709710711
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.