Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (339. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.738
Cevap
188
Favori
1.591.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 337338339340341
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kutu acma videolarina ait Youtube Kanali bu baslikta toplanacak .

https://www.youtube.com/unboxed
  • quote:

Orijinalden alıntı: khytr89

Ne kadara kadar dusunuyorsun

Açıkçası çok bilgim yok ama en fazla 100-150 tl arası fiyat verebilirim butcem bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrHolyday

Verdiğiniz süre hızlı şarj süresi ise aynı. Qi standardı önemli hocam. Sorun olmaz merak etmeyin.

Teşekkürler en azından yeni bir hızlı şarj alma sorunum olmadı eskiyi değerlendirmek gerek kanaatindeyim

• norton772 kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim. yarın cihaz gelsin bahsettiğiniz şekilde yapacağım, acaba whatsapp konuşmaları ve normal mesajlar falanda gelir mi
  • Bana telefonun güç tuşu pek bi narin geldi size de öyle geliyor mu ? Ses açma kapama tuşu daha sağlam bence

• quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Kutu acma videolarina ait Youtube Kanali bu baslikta toplanacak .

https://www.youtube.com/unboxed

Sadece cep telefonları için değildir herhalde bu. Önüne gelen kutu açma videosu olursa cacık olur. Kategorilere ayrılırsa o zaman güzel olur.

• Beyler keyboard ne kullanıyorsunuz?

Ben gboard yani Google keyboard kullanıyorum. En iyisi bu gibi sanki.

• diğer telefonlar ile note 8 kıyaslamalarını inceliyorum, özellikle dayanıklılık konusunda çok iyi bir telefon yapmış bu sene samsung her şeye dayanıyor maşallah. su testleri falan da mükemmel. bol bol denize girerim, zaten denizlerde su üstü ve altında çok vakit harcayan biriyim.

kamera performansı diğer baba rakibindende üstün. bravo samsung :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bmw. -- 13 Kasım 2017; 22:48:18 >
  • Ekran koruyu olarak tavsiye yazabilir misiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar n11 uzerinden, telefon marketim saticisindan delta garantili note 8 almistim 11.11de. Cihaz geldi ancak, cin e ozel uretilmis n9500 modeli geldi. Snapdragon islemcili. Siz de dikkat edin benzer durum ile karsilasirsaniz bilginiz olsun. Ellerinde n950f/d modeli yok ise iade edecegim.

Farkina gelirsek, aslinda daha iyi bile olabilir s835 li bir telefon ama gelistirici kitlesi acisindan ne yazik ki exynos kadar guclu degil. Ustelik 2. Elde dogrudan deger kaybi yasayacaktir tr yazilim kurulamiyor diye. Benzer konumda olanlar kutu uzerlerini be imei numaralarini sorgulyip dikkat etsinler.

• quote:

Orijinalden alıntı: what_tha

DUAL Çift Sim versiyonunu kullanan var mı arkadaşlar? çift hat kullanımı nasıl aynı anda ikisi de aktif oluyor mu?

Esim kullaniyor. Iki hat ayni anda aktif hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bmw.

Arkadaşlar shubuo mağazasından siparişi kargolanan oldumu ? Ek olarak iphone plusdan bilgileri direk bu telefona atabilirmiyim ?

edit: kargoya verilmiş ürünüm

Hocam 7 plustan direkt telefonun içimdeki gelen aparatlarla bağladım samsung smart switch i açıp oradan usb yi seçtim ve aktardım. Direkt atabilirsiniz yani

• Çok iyi değil

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

• mate 10 pro 700 mah daha fazla batarya kapasitesine karşın biraz fazla sarj tüketiyor.. yani asla şikayet edilecek durumunuz yok.. daha aza daha çok kullanım

• Hocam clear view kılıf satın aldım gelmesini bekliyorum pazartesi kargo demişlerdi yarında ses çıkmaz ise siparişi iptal edip alternatif arayışına girebilirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankebut34_57

mate 10 pro 700 mah daha fazla batarya kapasitesine karşın biraz fazla sarj tüketiyor.. yani asla şikayet edilecek durumunuz yok.. daha aza daha çok kullanım

Normal o zaman

• SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

pil kullanımım bu şekilde beni s7 edge den sonra oldukça memnun etti
  • 
Sayfa: önceki 337338339340341
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.