Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (337. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.591.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 335336337338339
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yav yokmu bu konunun yöneticisi. Burası note 8 satış platformumu? Yeter yav her girmemde n11 de şu kadar şurda şu çek var şu sitede daha ucuz şu satıcı güvenilirmi yeter artık... Bende 5000TL aldım ilk alanlardanım ama yeter bu kadar para muhabbeti alıyorsanız alın almıyorsanız gidin araştırın başka yerde. Burası note 8 yardımlaşma konusu. Telefonun bir problemi olur garantide sorun olur yada uygulamalar ve telefon hakkında bilgi paylaşımı yapılır burada. Her girmemde sadece şurda şu fiyata satılıyordan başka birşey yok konuda yeter artık gına getirdiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0ceanS -- 13 Kasım 2017; 16:30:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sieruta S kullanıcısına yanıt
    Gg sitesinde daha ucuza bulabilirsiniz samsung tr garantili 4050 ye bulunabiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: 0ceanS

Yav yokmu bu konunun yöneticisi. Burası note 8 satış platformumu? Yeter yav her girmemde n11 de şu kadar şurda şu çek var şu sitede daha ucuz şu satıcı güvenilirmi yeter artık... Bende 5000TL aldım ilk alanlardanım ama yeter bu kadar para muhabbeti alıyorsanız alın almıyorsanız gidin araştırın başka yerde. Burası note 8 yardımlaşma konusu. Telefonun bir problemi olur garantide sorun olur yada uygulamalar ve telefon hakkında bilgi paylaşımı yapılır burada. Her girmemde sadece şurda şu fiyata satılıyordan başka birşey yok konuda yeter artık gına getirdiniz.

Çok bilmişsin sen ya. Adam note 8 için soruyor sonuçta. Gelip burda i phone htc vs için sormuyor. Tabiki tecrübelerden yararlanacak. Adam atıyorum x satıcıdan aldı memnun değil. Bunu başkalarıda bilsin. Yada fiyat indirimi var başkalarıda bilsin. Ne var bunda. Herkes sizin kadar kolay para kazanamıyor olabilir. Size 5 bin kolay gelir. Başkası 4000 düşmesini bekler. Yardımcı olmak güzel şeydir. Adam belki para biriktirerek alıyor. Gına gelecekte bir durum yok bunda. Sadece teknik konular konuşulacaksa bunun için

note 8 teknik konular

note 8 kılıf ekran koruyucu

note 8 fiyat alarmı

gibi farklı farklı konu açılır olur biter. Ama şu anda yoksa böyle birşey yapacakta birşey yok. Herkes kuralına uygun biçimde note 8 konusunda note 8 le ilgili ne varsa soruyor.

Eğer derdiniz teknik konular gibi şeyler gözden kaçıyor anlamındaysa mesaj yoğunluğu nedeniyle buna en güzel çare farklı başlıklar altında konuların tartışılması şeklinde olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajanxxx1905 -- 13 Kasım 2017; 16:45:58 >

• telefonun bataryasından memnun olmayan var mı acaba? yoksa sadece ben mi memnun değilim?
  • ajanxxx1905 A kullanıcısına yanıt
    Açın o zaman bir konu ucuza note8 diye orada alışveriş yapın. 2 gündür bakmıyorum konuya bi giriyorum her yerde şurda şu kadar burda bu kadar. He bu arada ben çok bilirim boşuna elimize ne geçerse okumuyoruz

• quote:

Yav yokmu bu konunun yöneticisi. Burası note 8 satış platformumu? Yeter yav her girmemde n11 de şu kadar şurda şu çek var şu sitede daha ucuz şu satıcı güvenilirmi yeter artık... Bende 5000TL aldım ilk alanlardanım ama yeter bu kadar para muhabbeti alıyorsanız alın almıyorsanız gidin araştırın başka yerde. Burası note 8 yardımlaşma konusu. Telefonun bir problemi olur garantide sorun olur yada uygulamalar ve telefon hakkında bilgi paylaşımı yapılır burada. Her girmemde sadece şurda şu fiyata satılıyordan başka birşey yok konuda yeter artık gına getirdiniz.

komik: fiyat konuşmaktan doğal ne olabilir

• s8 konusunda da biri sanırım ekran koruyucuya takılmış : konuşulmamalıymış :)

:
  • Acil cevaplarsanız sevinirim. Birazdan ekran koruyucu alacağım. Ne tavsiye edersiniz?

• Ankara Arcadium AVM Samsung mağazasında Peşin ödemede 4350 tl’ye Alınabiliyor. Bu fiyatların düşeceğinin göstergesi olabilir.

• turkay23 kullanıcısına yanıt
    Ben de s7 edgeden wifi ile bağlantı yaparak note 8e attım. Ana keran notlar mesajlar uygulamalar duvwr kağıdı fotolar herşey geldi. Ama ayarlar geçmedi.

• Hocam sabah 7de şarjdan çektim. 2 saat ekrqn süresi var. Mobil veri sürekli açık. %50de şuan. Saat 18:06da yazıyorum. 1 günü yoğun kullanımda çıkarır gibi duruyor.

• quote:

Allah Allah Note 8 Ana konusu burası. Note 8 ile ilgili herşeyi konuşabiliriz burada.
  • Jeak kullanıcısına yanıt
    Sizinki sadece boş muhabbet...

• 1200gs kullanıcısına yanıt
    Tamam ben sana 1000TL bulacam note8 söz 😀😀

• 0ceanS 0 kullanıcısına yanıt
    Asıl seninki boş muhabbet ben aldım merak etme imzama da koydum(almış olmama rağmen mesajlar beni rahatsız etmiyor): çek git konudan tahammül edemiyorsan
  • Spigen liquid air armor almayı düşünüyorum arkadaşlar. Bildiğiniz bir satıcı var mı ? Veya telefonu çok kaba göstermeyecek kılıf tavsiyesi var mı ?

• Bumpuss kullanıcısına yanıt
    bildiğim en ucuz spigen.com.tr de olur
  • Kılcal bir çizik oluşmuş telefonumda, sanki toz çizmiş gibi :( çok ince, görülmesi çok zor ama olmuş. dikkatli olmak lazım s8 gibi s7 gibi bu da çizilmelere karşı pek narin. likit mikit bişi vardı onu aldım tatbik ettim bakalım ne kadar gider. ne kadar korur.
  • yadigarf kullanıcısına yanıt
    Hangi firma?
  • 1200gs kullanıcısına yanıt
    Senin elindeki telefonu merak ettiğimi kim iletti sana nasıl böyle bir kanıya vardın anlatsana dinleyim biraz :) Tamam sen istediğin için gidiyorum konudan bu kıyağımıda unutma evlat

• 
Sayfa: önceki 335336337338339
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.