Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (335. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
26.738
Cevap
188
Favori
1.591.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 333334335336337
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herkese merhabalar, samsung türkiye garantili note 8 almayı düşünüyorum internetten. en güvenilir ve uygun fiyata nereden alabilirim? bana yardım derseniz çok sevinirim.
  • Turktelekomdan aldım. Kutu jelatinliydi. En dış kutudan bahsediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün n11 den alsan iyiydi hocam. 3757 tl'ye aldım ben..

bu kılıf ve buff fiyatlarına ne olmuş ? 100 tl ve üzeri çok ilginç doğrusu bir kılıf ve ekran koruyucu 250 tl :) ayda 1 ekran filmi değiştiriyorum batarım sanırım.
  • Bmw. kullanıcısına yanıt
    keşke ama şuan elimden bişey gelmiyor kaçırdım malesef. beklemelimiyim ya da nerede bulabilirim bi fikrniz varmı ?
  • Bmw. kullanıcısına yanıt
    ben de aynı fiyata aldım bu gün faturası geldi maille 4280 ₺ kesmişler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1200gs -- 12 Kasım 2017; 21:29:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yadigarf

quote:

Orijinalden alıntı: kml_77

Merhaba arkadaslar birkac gune aranıza katilmis olacam malum soruya tavsiyeniz var midir? Iyi bir kilif ve kirilmaz cam onerisine ihtiyacim var mumkun olduğu kadar uygun olmasi tercih sebebi olur

https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/samsung-galaxy-s8-plus-s7-edge-j5-j7-2017-pro-prime-note-8-kilif-P202456442

!1.11 kuponuyla aldığım telefona linkteki ürünün siyah modelini sipariş verdim ekran filmiyle birlikte. sanırım fiyat performans olarak en mantıklısı bu

cam filmi uyumlu olur mu acaba hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Bumpuss

Samsung mağazasından aldım. Telefonumu 1700e saydırdım. 400 lira özel indirim varmış. 1900 de elden ödedim. Hızlı şarj cihazı da verdiler. Telefonum s7 edge idi.

Bu arada telefonun sol altında küçük bir ışık sızması var ama sorun etmedim.. önemli değil :)

Hayırlı olsun size 4600 tlye mi gelmiş oldu.1900+1700=3600 yapıyor çünkü

• thorondor06 kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederiz anlaşılan her yerde farklı. Ama geneli jelantinsiz olarak teslim almış. Onu önemsemeden etikete dikkat edeceğiz artık. Kafamdaki soru işareti gitmiş oldu.Merak eden arkadaşlarda faydalanmış oldu. Bizimkiler gelince durumu bildiririz. Şimdi kılıf ve ekran koruyucu durumu var :D onuda zamanla çözeriz.
  • Ankara'da cam filmi işini çözen var mı? Telefon yarın gelecek düz ekran kullanmayı hiç sevmem bir an önce ön tarafa film takmak lazım...
  • SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 256 gb micro sd kart alan var mı arkadaşlar, öneriniz olur mu?

• SPen özelliklerinin güzel bir anlatımı.

https://hwp.com.tr/samsung-galaxy-note8de-spen-kullanim-detaylari-ipuclari-91660

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 12 Kasım 2017; 23:28:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnakreslorav

Mükemmel bir film. Kullanıyorum. Portakal kabuğu efekti yok. Yüzey parlak, kaygan ve net. Herkese tavsiye ederim.

ARTISOME Ekran Koruyucu Samsung Galaxy Not Için 8 Yumuşak Tam Kavisli Film Samsung Not 8 Ekran Koruyucuları Için TPU (değil Cam)

http://s.aliexpress.com/QN7nUJRB

(from AliExpress Android)

Tam uyumlu mu hocam kargo bedava sanirim almisken 3 tane filan alsam mi sonrasi icin de

• Bugün sevgili @ilhanergincan ile Samsung Emaar'da idik.

Bir kaç gündür başlık altında farklı mesajlarda dile getirilen kutu dışı jelatin konusunu mağaza müdürü Canan hanıma sorduk.

İlk günden beri gelen tüm ürünler istisnasız kutu dışı jelatinsiz olarak gelmiş ki ben de dahil oradan alan arkadaşlarımın kutusunun dışında da jelatin yoktu zaten.

Aynı şekilde Akasya Avm deki Samsung bayine de bugün gittim ve orada da aynı şekilde idi durum.

Bu arada bugün yeni Gear Sport saati inceledik ve kendi adıma Gear S2 gibi olmuş gibi geldi kasası bana.

Açıkçası bana pek cezbedici gelmedi kullandığım Frontiere göre ama Frontier ve Classic modeline de gelecek olan Tizen 3.0 işletim sistemi ara yüzü gayet güzel idi.

Son olarak, geçen sene ilk modelini kullandığım ve pil süresinden hiç memnun kalmadığım Gear IconX kulaklığın yeni modeli olan Gear IconX 2018 i aldım ( ürün fiyatı 699 TL) ve
    tek kulağımda sürekli takılı olarak 6 saat bekleme süresi 40 dakika konuşma ve 10 dakika civarı görüntüyü tek kulaklık ile dinlemede pil düzeyi orta da olarak eve geldim.

Önceki seriye göre pil süresinde bariz bir fark ve artış olduğu aşikar ama gürültü önleyici yani dış ses alma kısmı sanki yine eksik kalmış gibi geldi bana özelikle rüzgarlı hava vb. gibi
    durumlarda sizin sesiniz karşıya biraz sıkıntılı gidecek gibi duruyor.

Ama bir önceki seriye göre daha küçük ve derli toplu olan şarj özelliği de olan saklama kutusu, üzerinde BT bağlantı tuşu ile daha şık gözüküyor.

Tabi yine ilk seride de eleştirdiğim kutuyu kapattığınız gibi şarjın devreye girmesini engelleyen bir tuş ya da yazılımsal seçenek yine yok ki keşke bu sefer olsa idi.

Bir de kutu içeriğinde bembeyaz type C kablo yerine siyah kablo beklerdim ki kutudan şarj için kablo çıkıyor ama şarj adaptörü önceki serideki gibi niye ise yine yok!

Sanırım 2019 modelinde hem kablosuz şarj özelliği gelir hemde kalan küçük eksiklikler giderilir.

Özetle, 6 saatlik ilk deneyimim bu yönde.

Bir süre kullandıktan sonra detaylı ve daha sağlıklı bilgi vermeye de çalışırım.

Daha güzelleri sizlerin olsun.

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 13 Kasım 2017; 1:51:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ozlem222

ben de note 8liler kervanına katıldım. aslında daha alalı 1.5yıl bile olmayan note 5imden çok memnundum hiç bir sorunu yoktu ama şarjdayken sehpadan yere düşürdüm ve dokunmatik bozuldu ardından ekranı kaplayan lekeler vs. iç ekran kırılması dediler. avcılar ekmen servis 900tl fiyat çıkardı. yaptırmak yerine yeni telefon aliyim dedim. teknosadan aldım. 1 yıllık kasko ve kablosuz şarj standı hediyesiyle.

orada bi cepax gördüm ekran koruyucu aliyim dedim. 100tl ödedim ona da. kameranın önüne gelicek şekilde yapıştırmışlar. eve gitmiştim tekrar döndüm değiştirin dedim. aynısını taktı, bişey olursa getirin dedi. aradan 1 hafta geçti, ben aynı sephadan yine şarjdayken düşürdüm telefonu şaka gibi:( ekran koruyucu kırıldı. Tekrar gittim cepaxa. ekran koruyucu değişimi istiyorum dedim. yeni bi koruyucu taktılar. aradan bikaç saat geçti bi baktım dokunmatik doğru düzgün işlemiyor. düşürme yüzünden dokunmatiği mi bozuldu acaba diye korktum koruyucuyu söktüm denedim, sorun yok gibiydi. o günden beri de koruyucusuz kullanıyorum.

ama telefondan soğudum ya. daha 1 ay bile olmadan, tekrar düşürmek filan fobi haline geldi bende. hep bi korku. ayrıca istediğim performansı alamıyorum. Özellikle instagramdayken sürekli olarak donma sorunu yaşıyorum. Düzelicek gibi de değil, sürekli oluyor.

telefona hiç ısınamadım, full ekranmış filan hiç cazip gelmiyor şu an, tam tersine hep bi korku halindeyim. note 5 imi özlüyorum :(

neyse lafın kısası.. ekran koruyucu almak istiyorum, telefoncuların bu konuda adeta dolandırıcı olduklarını gördükten sonra bir de netten deniyim şansımı diyorum. ama yurtdışı sitesi filan olmasın, o kadar bekleyemem.

ne önerebilirsiniz bana? yoğun olarak buradaki kullanıcıların kullandıkları ekran koruyucu nedir merak ettim. şimdiden teşekkürler

Bende teknosadan aldım aynı şekilde. Aman dikkat edin. Çok hassas cihazlar. Ama bir şey olursa kasko bir defa sıfır cihaz ile değiştirir.

• turkay23 kullanıcısına yanıt
    Hocam kusura bakmayın trafikte olduğum için hızlıca yazıp geçtim. Şimdi doğru bilgilendirmeyi yapıyorum.
    Ben direk samsung mağazasından aldım.

cihaz haftasonu indirimine girmiş 4600e düşmüş.(zaten teknosa,mediamarkt gibi yerlerde 4700 lira...)
    Benim s7 edge cihazımı 1700 tlye saydılar.
    Avmde bi kampanya olduğu için oradan 500tl hediye çekim vardı onu kullandım.
    400 tl elden verdim ve kalan 2000tlyi 10 taksite böldürdüm.
    Ayrıca hediye olarak da kablosuz hızlı şarj standı verdiler.

Ben sitelerden almak istemedim burada birsürü sıfır adı altında paketlenmiş cihaz okudum. Ve taksit imkanım olsun istedim. Cihazı mağazada açtırdım s7 edge ile aktarımını yaptırdım ve kullanıma hazır şekilde alıp çıktım. Ölü piksel var mı vs diye de kontrol ettim. İçim rahat etti. Telefon biraz pahalıya geldi ama içim rahat :)

Edit : Samsung yetkili mağazasında kutu dışında jelatin yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bumpuss -- 13 Kasım 2017; 1:12:6 >
  • Arkadaşlar bana kaliteli darbe emecek ama cihazın zarifliğini ve inceliğini bozmayacak bir kılıf önerirmisiniz ?

Edit : Bunu çok beğendim kullananınız var mı acaba ? Telefonu ortalamanın üstü kadar korur mu ?https://www.spigen.com.tr/Galaxy-Note-8-Kilif-Spigen-Liquid-Air-Armor,PR-2967.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bumpuss -- 13 Kasım 2017; 1:19:36 >
  • Bumpuss kullanıcısına yanıt
    Ona yakın bir model olan air skin modelini kullanıyorum. Güzel oturuyor kılıfsız gibi hissettiriyor ama güven verdiğini pek söyleyemem.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sawgent

Kavisli ekranlarda cam olanlar hiç verimli olmuyor. Yapışkan jeli ile uygulanan Whitestone Dome ürününün dışında sağlıklı kullanılabilene rastlamadım. Camlar nispeten darbelere de dayanım sağlasa da ekran koruyucular sadece çizilmelere karşı koruma sağlarlar.

Merhabalar;

Siz Note 8 için Whitestone Dome Glass kullanıyormusunuz hocam. Yurt dışından sipariş vereceğim önerirmisiniz? MobileFun sitesinden almıştınız sanırım yani ilk sayfalarda biri almıştı ama sizmiydiniz tam hatırlayamadım. Spigen Tough Armor ve Slim Armor la kullanacağım, köşelerden kalkma yapıyormu?

Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.
  • cakitay C kullanıcısına yanıt
    Nerden aldınız link atabilir misiniz hocam

• 
Sayfa: önceki 333334335336337
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.