Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (333. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.591.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 331332333334335
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Haklısınız iade ürünü konusunda. Ama jelatin inanın daha kolay. İnternette videoları var. 30 saniyelik iş.

Samsung parti parti değişik uygulama yapmış olabilir tabiki. Ama uğraşmaz bence.
    Telefonu açınca dikkatli bir çift göz anlayabilir bence. Jelatinin yapışması, toz tanecikleri filan. Yine de iyimser olup güvenlik bandına güveniyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrHolyday

Haklısınız iade ürünü konusunda. Ama jelatin inanın daha kolay. İnternette videoları var. 30 saniyelik iş.

Samsung parti parti değişik uygulama yapmış olabilir tabiki. Ama uğraşmaz bence.
    Telefonu açınca dikkatli bir çift göz anlayabilir bence. Jelatinin yapışması, toz tanecikleri filan. Yine de iyimser olup güvenlik bandına güveniyorum.

Ben alırken de jelatin yoktu ama mühüre özellikle dkkat ettim. Sıfır duruyordu. Cihazı da orada beraber açtık. Kullanılmış bir cihaz olsa belli olurdu.

Jelatinleme işi zor bi iş değil zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaslar birkac gune aranıza katilmis olacam malum soruya tavsiyeniz var midir? Iyi bir kilif ve kirilmaz cam onerisine ihtiyacim var mumkun olduğu kadar uygun olmasi tercih sebebi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: kml_77

Merhaba arkadaslar birkac gune aranıza katilmis olacam malum soruya tavsiyeniz var midir? Iyi bir kilif ve kirilmaz cam onerisine ihtiyacim var mumkun olduğu kadar uygun olmasi tercih sebebi olur

https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/samsung-galaxy-s8-plus-s7-edge-j5-j7-2017-pro-prime-note-8-kilif-P202456442

!1.11 kuponuyla aldığım telefona linkteki ürünün siyah modelini sipariş verdim ekran filmiyle birlikte. sanırım fiyat performans olarak en mantıklısı bu

• Iphone x te bir sorun daha

https://www.chip.com.tr/haber/iphone-xte-sorun-ustune-sorun_72684.html

• quote:

Orijinalden alıntı: cureshutt

Kaç tane video baktım hiç birinde jelatin açmıyorlar. Sadece kutunun içinden çıkarıp etiketi kesip telefonu ellerine alıyorlar. O yüzden sordum. Alan kullanan arkadaşlar sizin nasıldı ? Telefon jelatinlimiydi ilk geldiğinde ?

Benim cihaz jelatinliydi valla hatta arkasındakini çıkarmadım çizilmesin diye duruyo

• oguzhan297 kullanıcısına yanıt
    kutu jelatininden bahsediyoruz hocam
  • Tanura kullanıcısına yanıt
    Mükemmel bir film. Kullanıyorum. Portakal kabuğu efekti yok. Yüzey parlak, kaygan ve net. Herkese tavsiye ederim.

ARTISOME Ekran Koruyucu Samsung Galaxy Not Için 8 Yumuşak Tam Kavisli Film Samsung Not 8 Ekran Koruyucuları Için TPU (değil Cam)

http://s.aliexpress.com/QN7nUJRB

(from AliExpress Android)

• Ürün aslında jelatinsiz, sadece güvenlik bantlı. Kvk, mobiltel, genpa vs. gibi distribütörler kendileri jelatinleyip piyasaya sürüyor. Olay bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1200gs

kutu jelatininden bahsediyoruz hocam

He ok kutuda jelatin yoktu harbidende

• https://www.n11.com/kampanyalar/ugurlu-gun
    19000 adet cep telefonu satılmış
    toplam satılan ürün 660 bin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1200gs -- 12 Kasım 2017; 10:59:28 >
  • note 8 güzel duruyor gerçekten. Sadece yaz aylarında ne yapacağım :) Kot cebine rahat giriyor mu ?
  • cureshutt C kullanıcısına yanıt
    Samsung TR den saat hediyesiyle alanlardanım. Telefonun orijinalinde jelatin olmuyor. İçiçe 2 ambalaj var. İlkini açtıktan sonra ikinci kutuda güvenlik etiketi var. O etikette sıkıntı yoksa alınabilir.

• S7 ve s7 edge nin kablosuz şarj standı ile note 8 şarj eden oldu mu arkadaşlar ? Ben dün akşam denedim gayet iyi çalışıyor lakin süre 2.20 dakika olarak gösteriyor orjinal note 8 kablosuz şarj standın da şarj olma süresi nedir acaba? Ayrıca bu kablosuz şarj ile şarj etmek sorun yaratır mi bu konudada bilgisi olan bilgi verebilirse sevinirim

• ismlyldrm27 kullanıcısına yanıt
    Verdiğiniz süre hızlı şarj süresi ise aynı. Qi standardı önemli hocam. Sorun olmaz merak etmeyin.
  • Shubuo telefonlarinin kutusu jelatinliymis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1200gs -- 12 Kasım 2017; 13:23:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1200gs

Shubuo telefonlarinin kutusu jelatinliymis

Nereden aldınız bilgiyi hocam ben de o mağazadan aldım.
  • Arkadaslar

Ekrana yapistirilan o camlarin gercekten bir etkisi varmidir yani bana gore anahtardi veya ekrani kirmayacak kadar dusuk dusmelerde cizilmesini onlemekten baska birsey olarak gormuyorum dogrumudur ?
  • Rampage kullanıcısına yanıt
    Yazdim sabah. Cevapladilar hemen

• Dubai çıkışlı note8 alınır mı?
  • 
Sayfa: önceki 331332333334335
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.