Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (1287. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.738
Cevap
188
Favori
1.591.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12851286128712881289
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba taner bey , siz note 8 ailesi grubunda vardınız galiba .fakat uzun suredir telegrama giriş yapmamışsınız. hemen yukaruda sorunuzun cevabını yazdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: epstemolojk_kopus

Selam arkadaşlar N9500 çift sim snapdragon için root atılabiyormu acaba.
    ben yaptım güncellemeyi ve değişiklik farkettim. 4g+ olan şebeke 4g olarak değişti bende . hd görüşme özelliği de kapandı malesef
  • norton772 kullanıcısına yanıt
    Telefonumda sms whatsapp ve arama dışında bildirimlerin tamamı kapalı hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oceandark O kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim ana hattımı iphone 11 e taşıdım Note 8 de duruyor.Açıkçası root û görüşme kaydı için düşündüm.Heekese selamlar gruptan.

• Bu hafta tanitilacak iphone 9 a goz atabildiniz mi ustad? Kucuk ekranli olup da performans anlaminda uzmeyecek adam gibi cihaz yok. Yani,evet cinli tarafinda var ama o telefon ureticiler,ucuz olsun diye nispeten kalitesiz uretim yapiyor. Tabi bunda huawei ve oppoyu es geciyorum. Onlar gercekten uretim kalitesi anlaminda iyi durumdalar.

Huawei kullanmistim,tekbik setvisi olsun,arayuzu olsun,gunceleme olsun epey memnun etmişti beni. Ama google servislerini kullanmamasi( gerci ufak bir hile ile yukleyebilmek mumkun olsa da ,bankacilik islemleri dahil bircok ozel ve is hayatimla ilgili islerimi telefondan yaptığım icin bu islere girmedim,girmem) ve su an icin de tunelin ucunda isik görünmüyor olusu, beni huawei almaktan geri tutuyor. Kenfi marketi var ama o da henuz emekleme asamasinda ve ne zaman kullanilir olacagi belli degil. Koca yazilim devi microsoft bile bunu basaramamisti,huawei ie microsoft karsilastirilmaz,adamlar ezelden beri uzak alan iletisimi konusunda çalışıyor, yazilimciya destek paketleri de ise yariyor gibi duruyor ama bana gore huaweinin daha cok firin ekmek yemesi gerekiyor.

O yuzden ,fiyatinin da 400 dolar ,yaklasik 4000 -5000 tl arasinda olacagi da değerlendirildiğinde, listeye alinabilir bir cihaz olur mu, supheliyim. Bu fiyata dedigim gibi oppo ve huaweide cok daha ustun cihazlar da almak mumkun. Opponun teknik servisi standart,huaweinin ki ne olacağı belli degil.

Geriye xiaomi kaliyor, onun da arayüzü sorunluymus. Gercekten efsane cihazlari var, note 8 pro gibi,mi9t gibi. Ama guncellemeler ,cihazlari kotu yonde etkileyebiliyor.

Bakalim iphone 9 nasil olacak

• Üstad açıkçası android ile ios arasında tercih önemli olan şu an benim androidde aradığım bazı şeyler oluyor onun için note 8 ile paslaşıyorum hemde kalemde işimi görüyor.Androidde kalacağım dersen bence kalemde elzem değilse xiaomi mi 9 pro mesela çok iyi cihaz.İos tarafına geçeceksen de kullandığım iphone 11 çok yeterli özellikle şarjı beni çok memnun etti.İphone 9 alacaksanda bence o paraya yine ikinci el iphone 11 bak derdim selamlar.

• Raif Ulutürk R kullanıcısına yanıt
    Merhaba, cevabınız için teşekkürler.Tüm güncellemeleri kaldırıp yeniden güncelleme yaparak sorunu çözdüm.

Bu arada dün sanırım en uzun ekran süresi olarak 5 saate eriştim.(kendim için )2 seneyi aşkındır kullanıyorum gayet güzel bir süre benim için.

Note 8 kullandığım için genel olarak memnunum.

İyi forumlar.

• Merhaba arkadaşlar. Bakanlık uluslararası sertifika programları açıyor. Programlar

Apple Kreatif ve Swift PlayGrounds
    Google Dijital Girişimcilik, Kotlin ve Flutter

Hangilerine başvurmamı tavsiye edersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: onr4249

Merhaba, cevabınız için teşekkürler.Tüm güncellemeleri kaldırıp yeniden güncelleme yaparak sorunu çözdüm.

Bu arada dün sanırım en uzun ekran süresi olarak 5 saate eriştim.(kendim için )2 seneyi aşkındır kullanıyorum gayet güzel bir süre benim için.

İyi forumlar.
    Pil eski ise çok iyi süre. Yeniyse daha da iyi süreler almak mümkün.

• quote:

Orijinalden alıntı: norton772

Pil eski ise çok iyi süre. Yeniyse daha da iyi süreler almak mümkün.

Alıntıları Göster
    Batarya hiç değişmedi.Umarın 2-3 yıl kadar daha idare eder.
  • Arkadaşlar instagramda iki üç profil sonra çoklu fotoğraflarda diğer fotoğrafları göremiyorum telefon sağa kaydırma yapmıyor. Bunun bir çözümü var mı ya da daha önceden yaşayan var mı? Uzun zamandır bu problem devam ediyor Android p güncellemesi sonrası böyle oldu sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: onr4249

İyi forumlar.
    Ben teşekkür ederim. Dediğiniz gibi cihazdan ben de hala çok memnunum. Snapdragondan mıdır bilinmez ama min 5 saat ekran süresi alıyorum. Üstelik cihaz 2 yıl 3 aydır kullanımda. Daha ne olsun. Bu arada kafama estikçe şarj ederim. Genelde 40-50 lerde doldururum bataryayı. Lityum piller şarjı sever. Şarj hücrelerini hep diri tutuyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Ben telefondan cok memnum. 2 sene daha kullanmayı planlıyorum.

• anywar kullanıcısına yanıt
    Maalesef bir bilgim yok.

Saygılarımla...
  • oguzhan73 O kullanıcısına yanıt
    Hem Samsung internet tarayıcı hem de google arama çubuğunda bu durum son 2 güncellemedir bende de mevcut.

Bir şey yazmak için tıkladığımda bunu yapmasın diye önce ilk harfi basıp bekliyorum kısa bir an :)

Saygılarımla..
  • Bilgilendirme için kendi adıma teşekkürler.

Henüz kendim telefonda deneyemedim lakin PC de Chrome dan Edge e geçtim ve çok mutluyum şu ana kadar.
    Merak ettiğim şey PC de de Edge kullanıyor iseniz telefonda ki Edge ile senkron uyumu nasıl yer imleri vs de ?

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 6 Nisan 2020; 2:5:15 >
  • Kendi adıma açmış olduğunuz konu başlıklarının başına #EvdeKal hashtag ini eklemeniz güzel olmuş, teşekkürler.

Sağlıkla kalın.

Saygılarımla...
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.

Haklısınız :)

Saygılarımla...
  • IRoN kullanıcısına yanıt
    Hepsinde de degil. Aktif olanlarinkine koydum. Aslinda ek olarak PLAZMA BAGISI YAP ta diyebilirim. Ozellikle Koronatestinde pozitif cikmis ve sonrasinda yenmis ve saglikli olanlar icin. Kendim Ocak baslarindan beri firsatim oldukca bagislamaktayim da.
  • Cudana kullanıcısına yanıt
    Android ekosisteminde kalmak icin Google.

Apple ekosistemindeki icinse oteki .

Kod yazma programlariymis.

Devir birazda yasamboyu egitim bilhassa uygulama olusturup yayinlamak ve kazanc elde etmek icin idealdir. Sanirim devir online uygulama gelistirmede. Elbette her orjinal/ozgun ve talep goren veya daha iyisini yapanlarin ayakta kalacagi veya talep gorecegi bir aleme de giris yapabilirsiniz...

Bu konuda sahsen derinlemesine bilgim yoktur ama cocuklara bile ilkogretimde kodlama ogretilen gunumuz Turkiyesi ve dunyasinda da geri kalmamak lazim.

Ben de merak etmeye basladim aslinda kafamda hep vardi . Hangisini ogrenmek ve uygulama gelistirmek rahat ve verimlidir ile gelecek hangisinde olacak ayrica arastiracagim umarim baskalari nokta atisi net bir bilgi veya ongorusu de olur.

Ama gelir odakli ise ustelik yabanci dillerde de yayinlanirsa Apple ekosistemi daha fala gelir elde ettiriyor.
  • 
Sayfa: önceki 12851286128712881289
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.