Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (1105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
26.738
Cevap
188
Favori
1.591.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11031104110511061107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Canlı sohbette ekran değişirse suya ve toza karşı dayanıklılık gider mi diye sordum. Yetkili servis yapmışsa gitmez dediler. SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: daniel_wellington

Canlı sohbette ekran değişirse suya ve toza karşı dayanıklılık gider mi diye sordum. Yetkili servis yapmışsa gitmez dediler.
    Bunu anlamak çok basit,

Telefonunuzun arama ekranında yıldız kare sıfır yıldız kare yapın çıkan ekrandan sensor e girin ekranda barometre yazan sensor var cihaz içindeki basıncı ölçüyor. Ekrana iki elinizde bastırın virgülden sonraki kısmın artması lazım, artmıyorsa cihazın içinde hava kaçağı vardır şu alır yani, artıyorsa hava kaçağı yoktur ve halen şu geçirmezdir. Bu arada samsung servisleri doğru dürüst arka kapağı kapatmaktan aciz, şu geçiren cihaz direk garanti dışı kalacağı için tamir sonrasında bu özelliği tekrar kazandırmak için özenli iş yapacaklarını düşünmüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Resim ekliyorum
    SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

• hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler. Elimden geldiğince bastırmaya çalıştım ama basınç yükseldi ve tekrar eski haline döndü. Hareketli sürekli.

• Android 9 Pie geçmeye korkuyorum, şu anda 7 saat - 8 saat ekran süresi görüyorum.

• Şu pie gelse artik

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F4A3289BF

Valla hocam 3500 civarı diyeyim, 1 haftadır piyasayı gezen biri olarak :)
    Sağol teşekkür ederim. Bende gelecek note 8 üzerine ekleme yapıpda note 9 alsam uzun süre kullansam diyorum o yüzden sormuştum. Bakalım artık. Sende güle güle kullan en iyisini yaptın sıfır almakla. Çokta fark yokmuş. Adına faturalı olması herzaman avantajdır.
  • İnternet sitelerinde hala 15 şubat yazıyor güncelleme olarak. 2 gün sonra gelecek bence pie.
    http://www.guncelmiyiz.com/cihaz/sm-n950f
  • Shiftdelete'in haberine göre s8 note 8 için pie güncellemesinin mart ayına sarkma durumu varmış.

• 15inde yayınlanmayacaksa bence şu ana kadar çoktan değiştirirdi güncelmiyiz.com tarihi, eski tecrübelerime göre belki 1 2 gün gecikir çünkü zaten 4.beta, max belki 5.beta gelir o da 1 hafta geciktirir marta sarkmaz ama çokta sanmıyorum 5.beta geleceğini stabil gibi ufak tefek hatalari sonradan güncelleseler daha iyi olur önlerinde yeni telefon tanıtımları da var versinler pie yi zaten eninde sonunda hatalar olacak o da 1 2 güncellemeyle oturur, mart ayında illaki yayınlamalar devam edecek s9 serisinde bile daha pie yi daha dün alan ülkeler operatörler var mart ayı Türkiye icin gecerli olmaz bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zncrsz16 -- 13 Şubat 2019; 16:59:29 >
  • zncrsz16 Z kullanıcısına yanıt
    Hocam bende sarkacağını düşünmüyorum. Daha önceki betalarda uzun uzun hata düzeltmeleri yazarken 4. beteda sadece bazı hatalar düzeltildi şeklinde küçük bir update verdiler.
  • Arkadaşlar 3 günlük cihaz, sizce nasıl?

Aod açık (sadece ana sayfa tuşu), gps ihtiyaç duydukça açtım, yarı wifi yarı 4.5G, senkronizasyon kapalı. Genelde sosyal medya, mail, spen ağırlıklı kullandım. Daha uzun gider mi zamanla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F4A3289BF -- 13 Şubat 2019; 20:7:6 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam bana göre çok iyi tek farkımız senk. Acaba kapatsam bu kadar fark edermi diye düşünüyorum.

• Valla açıkçası senkronizasyon bir tek mail için lazim bana, resimler vs onları senk. etmiyorum bütün zaten pc başında olduğum için maillere akşam ihtiyacım olursa telden girip bakıyorum. Deneyin isterseniz.

• Birde yavaş şart ettim.

• Yarın güncelleme gelir umarım
  • PVH kullanıcısına yanıt
    Insallah ..herkes beklemede

• Pie beta kullanıyorum dark mod çok güzel olmus...bu yüzden stock romu sabırsızlıkla bekliyorum

• Yarın geliyor inşallah

• Hadi inşallah merak içerisinde beklemedeyiz

• 
Sayfa: önceki 11031104110511061107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.