Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 8.0 Kullanıcılar Kulübü (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
5
Favori
9.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ilhan78

Eski iphonecular nasıl da belli oluyor.
    Güncelleme gelince sistem dosyaları güncellenecek, kiese gerek yok cihazdan yapabilirsiniz.
    Tüm bilgileriniz kalacak merak etmeyin.
    Root varsa unroot yapıp cihaz güncellendikten sonra tekrar root yapmak gerekecek o kadar.
    Fakat hafıza kartını cihaz hafızasına dönüştüren yöntem 4.2.2 versiyonda çalışmıyor.
    Ben 4.3 üzerine bekleyeceğim olmadı cynogenmod yüklerim.

4.2.2 yi nasıl kuruyorsunuz cihaz güncel diyor bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: zazaca

quote:

Güncelleme gelince sistem dosyaları güncellenecek, kiese gerek yok cihazdan yapabilirsiniz.
    Root varsa unroot yapıp cihaz güncellendikten sonra tekrar root yapmak gerekecek o kadar.
    Fakat hafıza kartını cihaz hafızasına dönüştüren yöntem 4.2.2 versiyonda çalışmıyor.

Hala beklemedeyiz acaba ne zaman çıkıcak dağıtımı çoktan başlamış fakat bizim cihazlarımıza henüz gelmedi neden acaba

• Kendi video oynatıcısını çok beğeniyorum. Ama bazı mkv filmlerde ses yok sadece görüntü var. Ekranda "yalnıca video verilerini oynat" uyarısı çıkıyor. Kodekle mi alakalı durum? Kendi video oynatıcısından ses alabilme ihtimali var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi southparkturkey -- 8 Aralık 2013; 0:07:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: southparkturkey

Kendi video oynatıcısını çok beğeniyorum. Ama bazı mkv filmlerde ses yok sadece görüntü var. Ekranda "yalnıca video verilerini oynat" uyarısı çıkıyor. Kodekle mi alakalı durum? Kendi video oynatıcısından ses alabilme ihtimali var mı?

Problem videodaki ses dosyasının DTS olmasıymış. Archos haricinde tüm video oynatıcılar hata verdi.
  • Merhaba arkadaşlar bende 1aralik ta note 8 n5110 almıştım fakat bugün farkettimde ekranin sol kisminda yukarıdan aşağı beyaz sayfalarda mavimsi bir hat şeklinde mavimsi bir iz var gibi galaxy s2 deki amoled yanması gibi bisey iz kalmış herhalde sözde sıfır ürün, neyse ne yapayim sizce vereyim mi servise

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar

Samsung Türkiye tarafından 2 yıl orjinal kutulu ve aksesuarlı Samsung Galaxy Note 8.0 749 TL bu siteden alabilirsiniz.

https://www.brightmobil.com/en-ucuz/samsung-galaxy-note-8.0-n5110-swap
  • enes122 E kullanıcısına yanıt
    Hemen servise verin
  • quote:

quote:

Almanya 5100 Romu yüklemiştim:)
  • Arkadaşlar Merhaba, bende yeni aldım tableti ama tabletlerde ışık sızması mevcut. Sizin tabletlerde böyle bir durum varmı.gündüz belli olmuyor ama karanlık ortamda siyah ekranda belli oluyor.
  • Vita V kullanıcısına yanıt
    Hayır yok . Samsung TV'lerde de olabilen bir durum panelden ışık sızması:(
  • quote:

quote:

quote:

üstad 5100 ün o romu direk kurunca odinle bizimkinde sorunsuz çalışıyormu bi güzelleşme mevcutmu peki başka bir şeye gerek yok değilmi brick olma durumu varmı peki sorunsuz geçiliyormu

• quote:

quote:

quote:

quote:

üstad 5100 ün o romu direk kurunca odinle bizimkinde sorunsuz çalışıyormu bi güzelleşme mevcutmu peki başka bir şeye gerek yok değilmi brick olma durumu varmı peki sorunsuz geçiliyormu

5105 modeline; uygun cwm, custom 5100 romunu, telefon özelliğini açmak için 1. mesajda bahsettiğim kerneli yüklüyorsunuz.
    Odinle sadece CWM yükleniyor.romu cwm ile cihazdan flashlıyorsunuz.
    Brick riski her zaman var maalesef. Hard brick olmadığı sürece sorun yok.
    Ben aman aman ekstra bir şey göremedim.
    hafıza kartını tel hafızası yapan script çalışmayınca hemen geri döndüm.

• Arkadaşlar,
    Cihazımı satıyorum. Tam eşe dosta gidecek temizlikte bir cihaz.

Sıfır ayarında bir cihaz. Farksız diyebiliriz. Kutusu, faturası her şeyi duruyor. Profilimi ve referanslarımı inceleyebilirsiniz ; ürünüm hakkında söylediklerimin doğru olduğundan emin olabilmeniz için.
    Ayrıntılar dükkanımdaki NOTE 8 ilanımda mevcut :http://forum.donanimhaber.com/m_80865517/f_//tm.htm#80865517

Dileyene, site komisyonu eklenmesi koşuluyla SANALPAZAR üzerinden de satış açılır.

Herkese iyi paylaşımlar diliyorum.
  • arkadaşlar yeni note 8 sahibi oldum.ama uygulamaları sd karta kuramıyorum.ilk android deneyimim,telefonum lumia 920..
  • montaj34 kullanıcısına yanıt
    Ilk mesaja bakınız.
  • Amazon'dan smart cover (Samsung markalı değil) aldım. Ancak cover'ı katlayıp stand şeklinde kullandığımda, otomatik ekran döndürme olayı çalışmıyor. Ekran tablet yatık konumda olsa bile, dik pozisyonda çalışmaya devam ediyor. Biraz araştırınca, Xda forumlarında smart cover kullanan hemen hemen tüm herkesin bu sıkıntıyı yaşadığını okudum. Smart cover'da kullanılan magnet'in kuvvetli olmasından kaynaklandığını söyleyenler var. Benzer sıkıntıyı yaşayan veya bu sıkıntıyı aşmış kullanıcı var mı?
  • quote:

Amazon'dan smart cover (Samsung markalı değil) aldım. Ancak cover'ı katlayıp stand şeklinde kullandığımda, otomatik ekran döndürme olayı çalışmıyor. Ekran tablet yatık konumda olsa bile, dik pozisyonda çalışmaya devam ediyor. Biraz araştırınca, Xda forumlarında smart cover kullanan hemen hemen tüm herkesin bu sıkıntıyı yaşadığını okudum. Smart cover'da kullanılan magnet'in kuvvetli olmasından kaynaklandığını söyleyenler var. Benzer sıkıntıyı yaşayan veya bu sıkıntıyı aşmış kullanıcı var mı?

Benim orjinal cover ve hiçbir sorun yok.
  • Merhaba arkadaşlar, sayfaları taradığımda benim karşılaştığım sorun ile karşılaşan bir kullanıcıya rastlamadım;

DX.com üzerindenhttp://dx.com/p/zy-803-...-8-0-n5100-black-252451 kılıfını sipariş ettim ve elime ulaştı.

Kılıf kapağını kapattığımda smart cover özelliği gereği ekranı otomatik olarak kapatıyor. Ancak işin kötü yanı tableti kullanmak üzere kılıfın kapağını telefonun arka yüzeyine çevirdiğimde ekran yine otomatik olarak kapanıyor.

Dolayısıyla kılıf ile tableti kullanamıyorum. Servisi aradığımda ekran ile ilgili bu konuda bir ayar olmadğını söylediler. İnernette yaptığım araştırmalarda birkaç uygulamanın tavsiye edildiğini gördüm;smart cover, simple cover lock ve filpcover uygulamalarının tavsiye edildiğini gördüm. Hepsini denedim ancak çözüm bulamadım.

Bu konuda bilgisi ya da çözüm önerisi olan var mı?

• smkck34 S kullanıcısına yanıt
    Amazon'dan aldığım smart kılıfta da aynı sorun var. Yabancı forumlarda yaptığım araştırmada, kılıfın magnet'lerinin kuvvetli olmasından kaynaklandığını öğrendim. Ekranın sol tarafındaki sensörler, kılıfın güçlü magnetleri yüzünden yanılıyor. Dolayısıyla ya ekranı kapatıyor, ya da tabletin yatay konuma geçmesini engelliyor. Tek çaresi var; kılıftaki o da magneti çıkartmak.
  • quote:

Amazon'dan aldığım smart kılıfta da aynı sorun var. Yabancı forumlarda yaptığım araştırmada, kılıfın magnet'lerinin kuvvetli olmasından kaynaklandığını öğrendim. Ekranın sol tarafındaki sensörler, kılıfın güçlü magnetleri yüzünden yanılıyor. Dolayısıyla ya ekranı kapatıyor, ya da tabletin yatay konuma geçmesini engelliyor. Tek çaresi var; kılıftaki o da magneti çıkartmak.

Bilgi için teşekkürler kılıf üç kısımdan oluşuyor ve magnet ekrana en yakın bölmede ancak o bölümün hangi kısmında olduğunu bilmiyorum. Kılıfa zarar vermeden nasıl çıkarabilirim acaba magneti?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smkck34 -- 13 Aralık 2013; 14:10:21 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.