Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 8.0 Kullanıcılar Kulübü (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
5
Favori
9.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: smkck34

quote:

Orijinalden alıntı: southparkturkey

Amazon'dan aldığım smart kılıfta da aynı sorun var. Yabancı forumlarda yaptığım araştırmada, kılıfın magnet'lerinin kuvvetli olmasından kaynaklandığını öğrendim. Ekranın sol tarafındaki sensörler, kılıfın güçlü magnetleri yüzünden yanılıyor. Dolayısıyla ya ekranı kapatıyor, ya da tabletin yatay konuma geçmesini engelliyor. Tek çaresi var; kılıftaki o da magneti çıkartmak.

Bilgi için teşekkürler kılıf üç kısımdan oluşuyor ve magnet ekrana en yakın bölmede ancak o bölümün hangi kısmında olduğunu bilmiyorum. Kılıfa zarar vermeden nasıl çıkarabilirim acaba magneti?

Mıknatıs özelliği gösteren kısmı tamamen kılıftan çıkarmanız gerekiyor. Bunun için jiletle en az görünecek yere kesik atıp, komple o şeridi çıkarın. O yere, aynı kalınlıkta ve şekilde plastik vs benzeri malzeme yerleştirin. Hepsi bu. Unutmayın bunu yaptığınız zaman kılıf, artık smart kılıf özelliği göstermeyecek.

• southparkturkey S kullanıcısına yanıt
    Kılıfı çıkartıp ışığa tutursanız mıknatısı kolayca görebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vita

Arkadaşlar Merhaba, bende yeni aldım tableti ama tabletlerde ışık sızması mevcut. Sizin tabletlerde böyle bir durum varmı.gündüz belli olmuyor ama karanlık ortamda siyah ekranda belli oluyor.

Hocam cihazlarınız ne renk ?

Bende beyaz iPad 3 vardı ve çerçevenin ekrana yakın kısmına ışık geliyordu. Yani Philips Ambilight televizyonlar gibi oluyordu

Sizin bahsettiğiniz bu tarz bir şey mi yoksa kasa açıklığından dolayı mı oluyor ?
    Eğer beyaz olduğu için oluyorsa sanırım kahverengide bu tarz bir şeyi daha az görürüz..
    Çünkü bir yakınımda Note 8.0 3G'li modeli var kahverengi, ve onu alma imkanım var.
    Ama eğer kahverengide de boyle bir isik sizmasi varsa düşünmem gerek çünkü daha çok geceleri odamda kullanacağım.

İyi forumlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Elimde ki 5105 3gli note8i 3g özelliğini kullanmadigimdan 5110 wifi model ile takas etmeyi düşünüyorum.
    Ilgilenenler pm.

• Zig Zag kullanıcısına yanıt
    Benim tablet beyaz .yabanci forumlarda bazi kullanicilar bu durumdan bahsetmiş .kasa acikligi degil

• quote:

Benim tablet beyaz .yabanci forumlarda bazi kullanicilar bu durumdan bahsetmiş .kasa acikligi degil

Çerçevenin ekrana yakın kısımlarından ışık hafif yansıyor yani
    Aynisini iPadde yaşamıştım.

Kahverengide olmaz o

• quote:

Orijinalden alıntı: Zig Zag

quote:

Kahverengide olmaz o

Evet Herhalde Kahverengide daha az olur yada hic olmaz .

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Zig Zag

quote:

Kahverengide olmaz o

Evet Herhalde Kahverengide daha az olur yada hic olmaz .

Bütün sorunları çözdük.
    3 haftalık, jelatinleri sökülmemiş 3G'li kahverengi Note 8.0 var tanıdıkta. Bi de 700'e alabilme imkanım var.
    Ama gelgelelim, 2 gün önce verdiğim kararla tablet almaktan vazgeçtim.

Bana gereksiz geldi. Tamam ne kadar keyif ve zevk cihazı da olsa "gerek" yok.
    Zaten telefonum var ve tablet de bununla aynı işleri yapacak.
    Daha büyük ekranda dizi, film veya internet istediğimde zaten bu işleri gören laptopum var.

Tablete para vermek yerine birkaç ay sonra Optimus G'yi G2 yapabilirim

• Ebay'den aldığım kılıf iki kez yanlış ürün gönderim sebebiyle geciktiği için, daha fazla beklememek adına Amazon'dan kılıf almak zorunda kaldım. Ebay satıcısı, nihayet üçüncü gönderide doğru kılıfı gönderdi. Gelen kılıfı hiç kullanmadım ve elimde başka kılıf olduğu için aldığım fiyatın biraz aşağısına satıyorum. İlgilenenler ilana göz atabilir.
  • Merhaba Arkadaslar
    Samsung galaxy note 5110 tablete otg kablo ve aveajet bağlamak suretiyle 3g internet elde etmek mümkün müdür? Mümkünse nasıl?
    Cevabınız için şimdiden teşekkür ediyorum.
    Saygılar
    C.K.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengixilic -- 22 Aralık 2013; 9:28:56 >
  • cengixilic C kullanıcısına yanıt
    OTG kablosu ile harici 3G modem bağlamak mümkün ama çalışmaz.
    Samsung Tabletler Harici modemleri desteklemez...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengixilic

Merhaba Arkadaslar
    Samsung galaxy note 5110 tablete otg kablo ve aveajet bağlamak suretiyle 3g internet elde etmek mümkün müdür? Mümkünse nasıl?
    Cevabınız için şimdiden teşekkür ediyorum.
    Saygılar
    C.K.

Mümkün. Fakat cihaza farklı bir kernel yüklemeniz gerekiyor.
  • 4 aylik note 8 wifi tabletimi 90 liralik spigen kilifiyla satiliga cikardim, ilgilenen olursa beklerim

mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=85843796

• arkadaşlar cihaz hala 4.1.2 sürümünde ve kiese bağladığımda "cihazınız kies aracılığıyla yazılım güncellemesini desteklemiyor" yazıyo. Ne yapmam gerekiyo?
  • arkadaşlar cihaz hala 4.1.2 sürümünde ve kiese bağladığımda "cihazınız kies aracılığıyla yazılım güncellemesini desteklemiyor" yazıyo. Ne yapmam gerekiyo?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mysterx

arkadaşlar cihaz hala 4.1.2 sürümünde ve kiese bağladığımda "cihazınız kies aracılığıyla yazılım güncellemesini desteklemiyor" yazıyo. Ne yapmam gerekiyo?

5105 e ise tek çare beklemek.
    5110 ise başka bir ülke romunu odinle yükleyebilirsiniz.
  • Selam dostlar ben hafıza kartını yükleme alanı olarak gösterme işlemini yapacağım ama daha önce yapmış olanlar yardımcı olabilirmi lütfen?

1. ana hafızaya yüklü olan uygulamalar ne oluyor çalışıyor mu?
    2. bundan sonra yüklediklerimiz mi karta atılıyor sadece?
    3. ayrıca programları karttan çalıştırırken herhangi bir yavaşlama oluyormu? illa Class 10 kart almak gerekirmi?

yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederim :)
  • n5110 için yeni romu nerden temin edebilirim?

@ilhan78
  • Merhabalar, 5105 yeni aldım açar açmaz güncelleme var uyarısı ve şu anda 4.2. 2 görünüyor.
    Kolay gelsin ...

• bah06 kullanıcısına yanıt
    Sammobile
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.