Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 FIRSATLARI (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.158
Cevap
56
Favori
93.753
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefon güzel özellikleriyle beraber ama gel gör ki 3300 lira çok fazla. Edge ekran kullanışlı gelmedi bana ve kalemi ben mouse gibi kullanıyorum note serisinde. s6 Edge de kurcaladım ilk çıkınca ama o ekranın kenarları görüntü olarak güzel olsa da kullanışlı görünmedi gözüme. İPhone kıvamında biraz çıkıntı olsa ekranda kafi. Muhtemelen note 6 öyle olacak o da sene sonunda anca çıkar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • media markta %7 indirim var. kod: CEBEOZELGSM

• telefon 2600 tl'den çıktı ön siparişe. 1 ay falan bekleyin fiyatı düşecek dendi düşmedi. yıl sonunu bekleyin yeni kampanyalar olacak dendi olmadı. s7 ve s7 edge tanıtılınca fiyatı düşecek dendi yine düşmedi. s7 ve s7 edge çıkınca fiyatı düşecek dendi o da olmadı. sırada note 6 çıkınca fiyatı düşecek geyiği var sanırım. 8 sayfa konunun 3-5 mesajı ancak fırsat içeriklidir.
  • Suan 2332 tl
    Sabah 2305 tl idi.
    http://m.bimeks.com.tr/Urun/148397

• quote:

Orijinalden alıntı: okaneo

telefon 2600 tl'den çıktı ön siparişe. 1 ay falan bekleyin fiyatı düşecek dendi düşmedi. yıl sonunu bekleyin yeni kampanyalar olacak dendi olmadı. s7 ve s7 edge tanıtılınca fiyatı düşecek dendi yine düşmedi. s7 ve s7 edge çıkınca fiyatı düşecek dendi o da olmadı. sırada note 6 çıkınca fiyatı düşecek geyiği var sanırım. 8 sayfa konunun 3-5 mesajı ancak fırsat içeriklidir.

Note 6 çıkınca da fiyatı düşmeyecek çünkü o da 3000'leri görür.

Samsung'un satışları mükemmel. S7 Edge 3900 de olsa satardı. Fiyat yüksek almayalım diyen yok. Herkes son teknoloji ye muhtaç. Cem Yılmaz'ın dediği gibi gören de new-york borsasını takip ediyor sanacak.

• Hiç mi indirim olmaz be kardeşim

• Israrla bekliyorum 2400 den aşağı düşmüyor nete özel vatanda 2300 e düştü silver hariç. Zorla note 6 bekletecekler

• 64 Gb fırsatı varmı arkadaşlar ?
    veya Tr cihazı 64 GB varmı daha doğrusu ?
  • apathetic kullanıcısına yanıt
    Hakkaten, kabak tadı verdi artık. Başka seçeneklere yönelme vaktidir...
  • Hic firsat cikmiyor yada herkes artik note 6yimi bekliyor konu cok hareketsiz.2400den almak istemiyorum su tlfnu

• quote:

Orijinalden alıntı: iege

Hic firsat cikmiyor yada herkes artik note 6yimi bekliyor konu cok hareketsiz.2400den almak istemiyorum su tlfnu

Şurda 3 ay kaldı note 6 ya alma en azından hafıza kartı takar bol hafıza kullanırsın.bu arada note6 temmuzda tanıtılıcak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Temmuzda tanıtılırsa TR ye ne zaman gelir ekim kasımı bulabilir

• Note 6 Temmuz da tanitilirsa note 5 in akibeti note 4 edge gibi olur. Çünkü daha yeni çıktı sayılır.

Kimsenin hatırlamadığı ara bir model

Sanmam temmuzda tanitilacagini

• hepsı burada genesis kullancısı satıyor 1950 lıraya evo bılgı teknolokılerı guvencesıyle kaldıkı fırmayı arastırdım temız fırma avea teknosa carreforsa gıbı satıs magaaların teknık servıslıgını yapıyor ben bıde karakoy de calısgıtımdan fırmayı gıttım gordum temız fırma 15-20 calısanını ofıs ortamında gordum almaya karar verdım ama hala dusuyorum 5-6 ay bekleyıp note 6 mı alsam dıye yada S7 alıcam 2384 lıra fıyatı oda
  • Note 4 e bakıyorum sd kart girişi değiştirilebilir batarya vs. özellikleri cezbediyor.Note 5 e bakıyorum tasarımı cezbediyor ama 32 gb ve sd kart girişi yok.Telefonun kullanılabilir hafızası malum...Tekrar dönüyorum note 4 e bu sefer o plastik kasa 5'in yanında itici geliyor..
    En iyisi 6 yı beklemek..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung .............
    Note4 kullanıcısıydım 6 ay arayla 2 defa komple ekran değiştirdi. 2200 tl ye aldığım amiral gemisi benim için batmıştır alacak olana hayırlı olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gittigidiyorda samsung tr garantili 1937 tl ye geliyor alayımmi acaba ?

• yaki83 kullanıcısına yanıt
    resmi garantili diyenlerin hepsi paralel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.