Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (2410. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48.393
Cevap
280
Favori
1.683.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24082409241024112412
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evet ya keşke hafıza kartı takılabilseydi. Hangi telefona geçiş yaptınız veya düşünüyorsunuz?

• Ufak araştırmalar sonucu Oppo reno 2z de karar kıldım ama henüz almadım, m31 le arasında kaldım dolar tavanken indirimle 2.300 e sattılar şimdi elim varmıyor 2.800'e, kampanya vs bekliyorum, olmazsa el mecbur alacağım. Önerilere açığım 2.5-3k bandında @thelordof

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X Ray SF -- 2 Ocak 2021; 14:27:36 >
  • X Ray SF kullanıcısına yanıt

Hocam benim de Note 5 kendi kendine kapanmıştı yetkili servis anakart yanmış deyip 600 lira istedi. Kablosuz şarj üzerinde cihazı bırakınca kendine gelmişti.

Denediniz mi bilmiyorum ama bir deneyin belki işe yarar.

• dawras kullanıcısına yanıt

Hocam tamirciye vermiştim 400 lira fiyat çekti anakart için, dedim atacağım ben bu telefonu yaptırmaya değmez, 100 liraya almak için 2 gün yalvardı adam :/ Zaten aldıktan 1 sene sonra ekranı kırıldı 1000 lira masraf çıkarmıştı, yeterince yük oldu bana, hafıza vs gerçekten yetmiyor. Kablosuz şarj nerede deneyebilirim bilemedim ama bayağı uyandırmayı denemdim banamısın demedi tel, kutuya koydum, ilerde kelepir parçalarını değişip 2. tel olarak kullanırım. @dawras

1,5 ay önce filan 5 yıldır kullandığım note 5'i 875'e sattım çokta dört dörtlük değildi kalemi filan bozuk ekran yanığı filan vardı ama sağlamdı 875'e rahat sattım. Adamın 2 gün yalvarması normal çünkü senden 100 alıp büyük ihtimal 200 lira masraf edip 1100 filan satacaktı:) ne kan emici bu adamlar. :D En kötü 400'e yaptırıp 800 900'e satın. Bana bi telefoncu 100'e ver alayım dese hele pişmiş kelle gibi cevabım çok güzel olurdu ona :D Ben sinir oldum valla :))

• MoÇü kullanıcısına yanıt

Valla aynı şekil birde söyleme tavrını görsen kafayı yersin, yaptırmayacağım dedikten sonra yanındaki yardımcı abi bunların 2. elleri ne kadar eder 100 lira eder mi alabiliriz falan diyor :)) Teli almaya gidince tekrar aynı şeyi söyledi, bu sefer sordum ciddi misin diye, evet hurdaların fiyatları bu şekilde diyor, 2. el siteleri anakart sağlam ekran kırık note 5 lerle dolu, bana masrafı maks 200 tl olur ama telefona olan kinimden yeni tel aldıktan sonra yaptıracağım :/ @MoÇü

• quote:

Orijinalden alıntı: X Ray SF

Valla aynı şekil birde söyleme tavrını görsen kafayı yersin, yaptırmayacağım dedikten sonra yanındaki yardımcı abi bunların 2. elleri ne kadar eder 100 lira eder mi alabiliriz falan diyor :)) Teli almaya gidince tekrar aynı şeyi söyledi, bu sefer sordum ciddi misin diye, evet hurdaların fiyatları bu şekilde diyor, 2. el siteleri anakart sağlam ekran kırık note 5 lerle dolu, bana masrafı maks 200 tl olur ama telefona olan kinimden yeni tel aldıktan sonra yaptıracağım :/ @MoÇü

Ben m51'e geçtim memnunum. Orta segmentde güzel kaliteli telefonlar mevcut ancak 3 bin civarı bütçe ayırmak gerekiyor.

• 5 yıllık Note5 batarya ve ekranındaki sorunlar nedeniyle emekli edeceğim.

Fazla kaba olmayan fotoğraf ve video kalitesi 3bin lira civarında tel bakıyorum.

ilk tercihim Samsung Galaxy M31s 128GB - 3.100-TL

Bir kaç ay bekleyebilirsem ya da M31Sde güzel fiyat yakalayamazsam Xiaomi Mi Note 10 Lite 64GB - 3.500-TL. düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1905ARMADA -- 3 Ocak 2021; 22:8:57 >
  • iş içabı kullandığım note 5 açılmıyor 🥺
    önce şarj girişinde sorundan dolayı soket değişimi yaptık, ama 1 hafta sürmedi, yine şarj almakta sıkıntı çıkartmaya başladı, tekrar servise gitmek için hazırlanırken bataryası biten telefon hiç tepki vermemeye başladı. bazen ilk açılış ekranı geldi, ama orda da donup kaldı.
    aldığım yere baktırdım, batarya sarj alıyor, ama açılmıyor, tüm tuş kombinlerini denedim. çöktü desen en azından yğkleme ekranının gekmesi gerek.
    içerisinde ki bilgileri de alanıyoruz,

servis deki eleman bin tl nin altına çıkmaz diyor

arka kapağı açmak için demiz ısıtıcı üzerine bırakıldı soket değişiminde, orada entegreler zarar görmüş olabilir diye düşünüyorum.
    istanbul avr. yakası kazık atmadan bu işi düzgün yapabilecek bir yer var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: 1905ARMADA

5 yıllık Note5 batarya ve ekranındaki sorunlar nedeniyle emekli edeceğim.

Fazla kaba olmayan fotoğraf ve video kalitesi 3bin lira civarında tel bakıyorum.

ilk tercihim Samsung Galaxy M31s 128GB - 3.100-TL

Bir kaç ay bekleyebilirsem ya da M31Sde güzel fiyat yakalayamazsam Xiaomi Mi Note 10 Lite 64GB - 3.500-TL. düşünüyorum.

note 10 yerine "oppo reno 4" öneririm,

• Son zamanlarda gps i açınca Bluetooth da açılıyor kendi kendine sebebi hakkında fikri olan varmı.

• Hayat eve sığar uygulaması yüklü mü?

• ana ekranda boş alana uzun basınca DUVAR KAĞITLARI VE TEMALAR seçeneğini seçerek simgeleri falan değiştiriyordum. şimdi bu seçeneği tıklıyorum ama açılmıyor hiç bir değişiklik olmuyor. deneyen oldu mu sorun neden kaynaklanıyor olabilir.

• mıknatıs20 M kullanıcısına yanıt

Yüklü kaldırdım tekrar denedim açılmadı Bluetooth . Daha önce de kendi kendine Bluetooth açıyordu güncelleme ile düzeltilmişti uygulamayı kurunca hiçbir şeye izin vermiyorum yinede gps açılınca Bluetooth açılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atisaca -- 7 Ocak 2021; 2:24:17 >
  • mehmet19 M kullanıcısına yanıt

Bende çalışıyor uygulama devre dışı olabilir yada Cıhazı yeniden başlatıp deneyin 4 yıldan sonra bazen aklı gidip geliyor Cıhazın

• Bende de bi kaç aydır öyle? Hes uygulamasından mı acaba?

• telefon bu şekilde kaldı, hiçbir şekilde işlemiyor. bazen bu görüntü dahi gelmiyor. kurtarma imkanım varmıdır?
    yardıma ihtiyacım var

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU]

• Rizeli kullanıcısına yanıt
    Klasik bir yöntem olacak ama ses kısma ve güç tuşuna aynı anda 10 saniye basılı tutmayı denediniz mi
  • receep 32 R kullanıcısına yanıt

hepsini denedim. sadece ses kısma+güç+home tuşu bir ikikez farklı ekrana geldi, onda da yeniden başlatıp yine aynı ekranda kaldı, yine ilerleme olmadı.

• 
Sayfa: önceki 24082409241024112412
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.