Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (2411. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48.393
Cevap
280
Favori
1.683.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24092410241124122413
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @thelordof Hes uygulamasını kuruduktan sonra aynısı olmuştu. Uygulama ile alakalı bi durum.

@Rizeli Format atma menüsüne girebiliyor musunuz? Full wipe filan yapmayı bi deneyin dediğim menüye girebiliyorsanız. ses açma+güç+home tuşuna basmanız lazım.

• MoÇü kullanıcısına yanıt

Bende öyle düşündüm. Sağolun hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: MoÇü

@thelordof Hes uygulamasını kuruduktan sonra aynısı olmuştu. Uygulama ile alakalı bi durum.

@Rizeli Format atma menüsüne girebiliyor musunuz? Full wipe filan yapmayı bi deneyin dediğim menüye girebiliyorsanız. ses açma+güç+home tuşuna basmanız lazım.

girmiyor, ilk ekran sonrası yok.

sıvı teması olsa bu yazı da gelmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Rizeli kullanıcısına yanıt
    Bilemedim geçmiş olsun artık. Umarım düzelir yoksa anakart manakart bozuk ayağına bir ton masraf çıkartırlar.
  • zor da olsa down. moduna girdim. telefonu pc ye bağladım. odini kurdum. dosyayı zaten indirmiştim.

odine attım yükleme için ama şimdi de odin telefonu görmüyor...  

• odin il yükleme yapmaya çalışıyorum, ama foto da görünen systeam. img dosyasında takılı kaldı, 2 saattir aynı yerde.
    normalde 10-15dk bitmesi gerekmiyor mu?

• Merhaba, telefon için batarya olarak hangisini önerirsiniz?

• sorunu zorda olsa çözdüm.
    odin yüklemesi yapmadan önce options kısmında ki "nand erase" kısmını da işaretledim. ( teknik servisten biri söyledi)
    kurulumu yaptı, takılma olmadı.
    ama yükleme bittikten sonra cihaz kendini kurma esnasında "SAMSUNG" yazısında takılı kaldı. telefonu kapatıp, şimdiye kadar giremediğim hard reset kısmına girip sıfırlama yaptım.
    sonrasında yeniden odin ile yazılım yükleyip kurulumu bitirdim.

telefon çalışıyor 🤗

• davidddd kullanıcısına yanıt

Samsung servisi dışında yaptır derim ben Samsungtur orijinal takar dedim taktığı 6 ayda çöp oldu vermeden önceki performansa döndü. Tekrar batarya değişimi yapsam bunu taktırırım.

https://www.nettechstore.com/samsung-galaxy-n920-note-5-icin-samsung-eb-bn920abe-3000-mah-batarya-nt-11926?search=Note

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atisaca -- 16 Ocak 2021; 15:48:51 >
  • Daha onceden hocbir telefona batarya degisimi yaptırmadım ama burada tecrube eden varsa diye sormak istedim. Bilgi için teşekkürler hocam. Deji batarya cok duyuyordum genel olarak internet te bakayim dedim onlara da kotu yorum yapmislar. Batarya yi kendimiz degisebilirbmiyiz yoksa lehimli filan mi acaba?

• davidddd kullanıcısına yanıt

Lehim yok da açmak zor biraz YouTube da videolar var bakabilirsiniz

• Merhabalar telefonumuza full ekran koruyucu takabiliyormuyuz? Üzerindeki eskidi artık. Birde kaliteli yüzük arıyorum aynı zamanda araçta manyetik tutucu görevi görsün istiyorum. Bildiğiniz link varsa paylaşırsanız sevinirim teşekkürler.

• 2 adet 64 gb tertemiz telefon ekran kırığı nedeniyle pert . Artık Xiaomi note 9 pro ya geçiyorum arkadaşlar. Kalın sağlıcakla.
  • Görüşürüz hocam. Yeni telefonunuz da hayırlı olsun.  

• quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

Görüşürüz hocam. Yeni telefonunuz da hayırlı olsun.  

Dostum eskilerden bi sen kaldın heral. :))

ahahahh evet hocam  

• quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

ahahahh evet hocam  

Efsane telefon gerçekten :)

Çıktığı yıl epey kendisinden söz ettirmişti. 

• Ben de hala devam ediyorum kullanmaya, sevenlerine selam olsun :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7-8 ay önce ekranına içten mürekkep akmıştı tekrar note 5 almayı düşünmüştüm öyle güzel telefon
  • 
Sayfa: önceki 24092410241124122413
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.