Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (2283. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48.393
Cevap
280
Favori
1.683.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22812282228322842285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://forum.xda-developers.com/note5/general/discussion-n920x-port-note-fe-t3695102

Arkadaşlar bu romu yükledim ancak menülerin %70i ingilize geri kalanı Türkçe. Tamamını Türkçe nasıl yapabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: samizeldestan

https://forum.xda-developers.com/note5/general/discussion-n920x-port-note-fe-t3695102

Arkadaşlar bu romu yükledim ancak menülerin %70i ingilize geri kalanı Türkçe. Tamamını Türkçe nasıl yapabilirim?

aynen bende yükledim ayarlar vs ingilzce...yapcak bisi yok türkçe dil olarak yapıorsn ama olmamıs tam türkçe..ama yazılımı beğendim hoş..
  • opaksu91 O kullanıcısına yanıt
    Bizim mevcut roma göre ne artısı var?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: opaksu91

quote:

Orijinalden alıntı: samizeldestan

https://forum.xda-developers.com/note5/general/discussion-n920x-port-note-fe-t3695102

aynen bende yükledim ayarlar vs ingilzce...yapcak bisi yok türkçe dil olarak yapıorsn ama olmamıs tam türkçe..ama yazılımı beğendim hoş..

Rom çok stabil ve sorunsuz görünüyordu. İngilizce olmasına da tamam dedim ama baktım ki Volte desteği yok stok roma döndüm.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• samizeldestan S kullanıcısına yanıt
    Ambient Display var. Şarj yemez hemde çok daha asil duruyor AOD'a göre.

• Az önce 300 küsür mblık bir güncelleme geldi bunlar yoksa 8'in ayak sesleri midir?

• Bende şimdi indiriyorum güvenlik güncellemesine göre 300 MB biraz fazla büyük gibi acaba ne gibi değişiklikler yapıldı

• güncellemeyi yapan var mı? takip..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ensar14 -- 6 Mart 2018; 17:30:10 >
  • Güvenlik güncellemesi gelse de güzel bi wipe yapsam diyodum. Baktım güncelleme gelmiş iyi denk geldi.

Toplam 308.79 mb

• quote:

Orijinalden alıntı: ensar14

güncellemeyi yapan var mı? takip..

EDİT: ilk gözlemlemelerim biraz hızlanmış gibi hissettim telefonu. birde galaxy fırsatları uygulaması. 308 mb için az gibi.

• MoÇü kullanıcısına yanıt
    Geçen sene ye kadar 60 mb ı geçmez di bu güvenlik güncellemeleri ne oldu da 300 mb ı buldu anlamadım neyin güvenliği bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: dostum kertenkele

Geçen sene ye kadar 60 mb ı geçmez di bu güvenlik güncellemeleri ne oldu da 300 mb ı buldu anlamadım neyin güvenliği bu.

Aslında son zamanlarda 240 270 mblik güncellemeler gelmişti ancak bu en büyük güvenlik güncellemelerinden biri oldu.

• Ben de yükledim az önce güncellemeyi. Henüz bir fark göremedim Galaxy Fırsatları gözüme takıldı sadece. Geçen güncellemede şarjım çabuk bitiyordu o giderildiyse yeterli benim için

• quote:

quote:

güncellemeyi yapan var mı? takip..

EDİT: ilk gözlemlemelerim biraz hızlanmış gibi hissettim telefonu. birde galaxy fırsatları uygulaması. 308 mb için az gibi.

Daha yumuşak geçişler gibi geliyor

• güncellemeden sonra okulun internetinden ilk defa böyle bir şeyle karşılaştım. şimdilik google da yapıyor. güncelleme ile alakalı diye düşünüyorum 😞

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU]

• Konuda görmüştüm ama yüklediğim zaman ayarlarda göremedim. Nerden ayarlanıyor acaba?

• Arkadaslar g5den note5e gecmeyi dusunuyorum. Garantisi bitik note 5 geçmeye deger mi sizce?

• Galaxy fırsatlarıda grupanya gibi birşeymiş. Kaldırdım

• quote:

Orijinalden alıntı: dostum kertenkele

Google metin okuma nasıl kullanılıyor

Google a sor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atisaca -- 8 Mart 2018; 2:43:35 >
  • 
Sayfa: önceki 22812282228322842285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.