Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (2282. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
48.394
Cevap
280
Favori
1.682.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22802281228222832284
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir güncelleme görünmüyor telefonda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HorizonBorn H kullanıcısına yanıt
    bende 311 mb lık güncelleme vardı onu kurdum baya bir uzun bekledim kurarken kararlılık böcek filan güncellemesi yazdı bitince baktım sadece şubat güvenlik güncellemesi görünüyor başka bir şey göremedim.
  • zaten hep güvenlik güncellemsi geliyor bakalım oreo 8 vereceklermi note5'imize note7 Fe de randıman tutmadı note 5 kullanıcısı cok inşallah verirler buda gelirse son olur nasip note 10 artık 5-5 gitmek lazım ara seriler sıkıntılı :)
    not :iphone X gibi olmasında :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ers11n

zaten hep güvenlik güncellemsi geliyor bakalım oreo 8 vereceklermi note5'imize note7 Fe de randıman tutmadı note 5 kullanıcısı cok inşallah verirler buda gelirse son olur nasip note 10 artık 5-5 gitmek lazım ara seriler sıkıntılı :)
    not :iphone X gibi olmasında :)

T mobile cihazları alacak. Ama bize verir mi samsung, soru işareti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • chengineer kullanıcısına yanıt
    Hocam cihaz zaten çıkalı 2 yılı geçti. T-Mobile verip diğer note5 modellerine vermezlerse, geliştiriciler note 5 e portlayacaktır. Note7 romları da ilk note5 tmobile sürümü için yapılıp sonradan diğer note5 modellerine portlandı
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Fame Monsters

Hocam cihaz zaten çıkalı 2 yılı geçti. T-Mobile verip diğer note5 modellerine vermezlerse, geliştiriciler note 5 e portlayacaktır. Note7 romları da ilk note5 tmobile sürümü için yapılıp sonradan diğer note5 modellerine portlandı

Ancak hiçbiri de stabil çalışmıyor orası gerçek.

• samizeldestan S kullanıcısına yanıt
    Hocam S8 portların hepsinde bir sorun olduğu bir gerçek ama note 7 portları böyle değildi. Ki note 7 portları önce N920T(t-Mobile) sürüme çıkıp sonra diğer modellere portlanmıştı. Bunların en başında Crisscross ve Note7 ve stock hibriti romlar vardı. Ve son olarakda bir kişinin geliştirdiği rom ile bir şirketin geliştirdiği rom elbet aynı kalitede olmacaktır.
  • quote:

Hocam S8 portların hepsinde bir sorun olduğu bir gerçek ama note 7 portları böyle değildi. Ki note 7 portları önce N920T(t-Mobile) sürüme çıkıp sonra diğer modellere portlanmıştı. Bunların en başında Crisscross ve Note7 ve stock hibriti romlar vardı. Ve son olarakda bir kişinin geliştirdiği rom ile bir şirketin geliştirdiği rom elbet aynı kalitede olmacaktır.

Kullandığın en sorunsuz rom hangisi hocam bi deneyim
    Hocam bunlar çok eski sürümler 6.0.1 zamanları şuan msr kullanıyorum
  • quote:

Hocam bunlar çok eski sürümler 6.0.1 zamanları şuan msr kullanıyorum

Dediğin romu daha önce incelemiştim ama sanırım AOD yoktu. O yüzden hiç yükleyip denemedim
  • oreo hakkında bi haber var mı güncel olarak.
    Evet hocam AOD yok ama AOD olan bir romun stabil olmasını bekleyin bence olmayan donanımı yazılımı kapatmayla AOD kullanıyoruz.
  • Arkadaşlar batarya değişip de gözle görülür bir fayda sağlayan var mı ? Telefon yaklaşık 1.5 yıllık ve değiştirmek fayda sağlar mı diye düşünüyorum. Yaklaşık 4.5 saat ekran süresi alıyorum ama her şey kısık, tema, duvar kağıdı vs herşey siyah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: calibrane

oreo hakkında bi haber var mı güncel olarak.

Note 5 için görmedim güncel haber. Gelecekse bile daha diğer cihazlar alacak da sıra bizim cihaza gelecek, en az 1 yıl.

• Serviste ekran değişim ücreti ne kadardı bir arkadaş için soruyorum da

• Fakirdepocu kullanıcısına yanıt
    Yaklasik 2 sene once telefonla birlikte aldim. Aletin ekran yok telefonun ekrani kullaniyor haliyle 2k cozunurluk. Beklentisini.karsilamayan insanlar bir de gidip oculus rift vs denesinler o zaman beklentilerini karsilar mi gorelim cunku oculusun ekrani 1080p. Ben memnunum 3d veya normal film izleyebiliyorum sinemada gibi. Netflix uygulamasi da var ve oyunlari videolari da ayri guzel

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar s-pen i dokunmatik ekranlı bir windows 10'da deneyen var mı? Mümkün mü böyle bir şey?

• quote:

Orijinalden alıntı: bigelow

Arkadaşlar s-pen i dokunmatik ekranlı bir windows 10'da deneyen var mı? Mümkün mü böyle bir şey?

Mümkün değil teknolojisi farklı.

• quote:

Orijinalden alıntı: TallMan

Yaklasik 2 sene once telefonla birlikte aldim. Aletin ekran yok telefonun ekrani kullaniyor haliyle 2k cozunurluk. Beklentisini.karsilamayan insanlar bir de gidip oculus rift vs denesinler o zaman beklentilerini karsilar mi gorelim cunku oculusun ekrani 1080p. Ben memnunum 3d veya normal film izleyebiliyorum sinemada gibi. Netflix uygulamasi da var ve oyunlari videolari da ayri guzel

Zaten 4k ekranlar yaygınlaşana kadar görebileceğimiz en net vr ekranlarından biri olarak kalacak note 5. Pikseller görünüyor mu evet, ama dediginiz gibi 1080p ekranlarda çok daha kötü durum.

• chengineer kullanıcısına yanıt
    Insanlar herhalde gercekustu bir deneyim bekliyor. Kaldi ki korku oyunlarinin yarisini bitiremeyen arkadaslarim var. Detayli bakip piksel ararsaniz tabii ki var ama bir sey izlerken odaklandiginiz icin piksel gormuyorsunuz sadece gercekci bir deneyim yasamis oluyorsunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 22802281228222832284
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.