Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (1010. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48.393
Cevap
280
Favori
1.683.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10081009101010111012
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben atmadım güncelleme sonrası format. Android sistemi ve Google play mahvetti şarjımı. 3g ile 5 saat üzeri ekran sürem maksimum 2.5-3 saate düştü. Hard format şart gibi duruyor. Telefon durduğu yerde batarya yiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Ben atmadım güncelleme sonrası format. Android sistemi ve Google play mahvetti şarjımı. 3g ile 5 saat üzeri ekran sürem maksimum 2.5-3 saate düştü. Hard format şart gibi duruyor. Telefon durduğu yerde batarya yiyor.

hard format atarsan sonucu bana söyle hocam. merak ettim.
  • Arkadaşlar güç tasarrufu modundayken gmailden mail gelmiyor. Pil optimizasyonundan kapalı yaptım yine aynı. Anca ben girip Yenişehir dediğim zaman mailler düşüyor. Ne yapmam lazım ?

• bu cihaza hard format nasıl atılmaktadır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ersin ÇAKI

Arkadaşlar şu sitede S7 uygulamalarını S6 ve Note 5 için port etmişler. Ben denedim ama beceremedim. Nasıl yapıldığını biri anlatabilir mi? Root erişimi gerekli evet ama bende root erişimi mevcut. Yardımcı olabilecek birileri var mı?

http://forum.xda-developers.com/galaxy-s6/themes-apps/exclusive-s7-apps-feature-ported-to-s6-t3326340

İndirdigin zip dosyasını twrp ile yukleyeceksin. Dosyayı tel hafızasına atıp cihazı kapat twrp recovery den yükle. Cihaz yeniden başladığında yüklenmiş olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: siriusblack2051

bu cihaza hard format nasıl atılmaktadır?

Recovery menüden wipe işlemlerini yaparak formatlayabilirsin.

• burcink kullanıcısına yanıt
    Yok bu şekilde bende olmadı. Format atıcam az sonra. Sonucu yazarım.

EDIT: Fabrika ayarlarına döndükten sonra düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocean72 -- 25 Mart 2016; 20:16:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Viktor R3znov

Henüz Android Marshmallow kurmadım. Halen 5.1.1'de ilk günkü gibi ekran süreleri alıyorum. (Sadece 1 kere format attım. O da 2 ay önce. Cihazım 8 aylık.)

Eğer Marshmallow kurarsam pil süresi nasıl etkilenir ? Okuduğum kadarıyla memnun olmayan arkadaşlar var. Acaba güncelleme yaptıktan sonra format attılar mı ? Teşekkürler.

Benim 5.1.1 dede aynıydı hala ayni yoğun kullanımda 7-8 saat ekran süresi veriyor. Günlük kullanımdada 4-5 saat arası internet devamlı açık ekran parlaklığı full şekilde bence gayet iyi :)

Bu mesaja eklenen görseller:

• Arkadaşlar merhaba dün note 5 ile ilgili ilk defa bir sarj problemi yaşadım. Telefonda hearthstone oynuyordum ve telefonun sarjı %15 di ancak telefon aniden kapandı. Daha sonra sarja taktım ve telefon %0 dan şarj etmeye başladı. Az öncede telefonumu şarjdan çektim %100 den direk %98 e düşüyor şarjdan çekince bunun nedeni nedir acaba bir fikriniz var mı? Güncellemeden önce böyle bir şeyle karşılaşmamıştım. Acaba yaptığım son güncelleme ile bir alakası olabilir mi bunun? Bir de bir diğer tahminim son 1 aydır telefonda skype programını aşırı fazla kullandım saatlerce konuştuğum oldu görüntülü bu bataryaya zarar vermiş olabilir mi? Yanıtlarınızı 4 gözle bekliyorum teşekkürler şimdiden.
  • Bahadır_fb B kullanıcısına yanıt
    Hocam ekran parlakligi full 3g surekli acik sekilde 7 saat nasil aliyorsunuz. Ekran sadece acik mi tutuyorsunuz islem yapmadan.

• Merhaba arkadaşlar marshmallow kullanan arkadaşlar bir zahmet bakabilirlermi samsung browserde sekme tuşuna basınca 2 tane yanyana tuş varmı yoksa tek 1 tanemi var yani
    "Gizli sekme | Yeni sekme"
    "Yeni Sekme"

Gibi...
  • iyi akşamlar arkadaşlar.s-peni çıkardıgımda şeffaf bi kalem simgesi geliyordu bunun vasıtasıyla ekran görüntüsü alabiliyordum,hızlıca not yazabiliyordum.fakat şuan s peni çıkardığımda bu simge gelmiyor.kalemin üzerindeki tuşa basıyorum hala aynı.s pen ayarlarından temassız komuta tıklıyorum yüzen simge aktif olarak işaretli ama üzeri soluk deaktif edilmiş gibi.özetle bu temassız komut aktif olmuyor.var mıdır çözümünü bilen acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: calibrane

Hocam ekran parlakligi full 3g surekli acik sekilde 7 saat nasil aliyorsunuz. Ekran sadece acik mi tutuyorsunuz islem yapmadan.

O ekran wifi ile 10 saatlik kullanımda evde olduğum için ekran parlaklığı düşük çoğunlukla oyun ve internet kullandım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Bordo38

Merhaba arkadaşlar marshmallow kullanan arkadaşlar bir zahmet bakabilirlermi samsung browserde sekme tuşuna basınca 2 tane yanyana tuş varmı yoksa tek 1 tanemi var yani
    "Yeni Sekme"

Gibi...

İki seçenek aktif

• quote:

Merhaba arkadaşlar marshmallow kullanan arkadaşlar bir zahmet bakabilirlermi samsung browserde sekme tuşuna basınca 2 tane yanyana tuş varmı yoksa tek 1 tanemi var yani
    "Yeni Sekme"

Gibi...

Hocam bende 1 tane yeni sekme var .

Ayrıca parmak izi ile gizli moda geçiş yapamıyorum. Root yaptıktan sonra oldu bu. Okadar odinle romu tekraddan flashlamama ragmen düzelmedi .

Ayrıca Samsung Browsere bakınca böyle gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByR0N -- 25 Mart 2016; 20:07:31 >
  • Tabi haber veririm. Yanlış hatırlamıyorsam benzer bir sorunu siz de yaşamıştınız aylar önce ve hard format ile sorunu çözmüştünüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evo_4 -- 25 Mart 2016; 20:04:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bahadır_fb

quote:

Orijinalden alıntı: calibrane

O ekran wifi ile 10 saatlik kullanımda evde olduğum için ekran parlaklığı düşük çoğunlukla oyun ve internet kullandım :)

ben full ekran sandım. imkansız yani hocam. ben %50 oto kullanıyorum. 4.30-5.30 arası değişiyor. süre derdim yok yani sabah çıkıp akşama kadar götürsün yeter. 5.1.1 daha iyi diyorlardı da pek kullanma fırsatım olmadı. genelde herkes şikayetçi 6.0la gelen pilden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByR0N

quote:

"Yeni Sekme"

Gibi...

Ayrıca parmak izi ile gizli moda geçiş yapamıyorum. Root yaptıktan sonra oldu bu. Okadar odinle romu tekraddan flashlamama ragmen düzelmedi .

teşekkür edeirm herkeze cevabları için rootlu olupta 2 sekme olan arkadaşlar var ise yazarsa sevinirim muhtemelen ya csc'den yada knox 0x1'den kaynaklanıyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ByR0N

quote:

"Yeni Sekme"

Gibi...

teşekkür edeirm herkeze cevabları için rootlu olupta 2 sekme olan arkadaşlar var ise yazarsa sevinirim muhtemelen ya csc'den yada knox 0x1'den kaynaklanıyor

Bende ondan kaynaklı oldugunu sanıyorum ama facebookta bi arkadaş çıktıgı günden beri rootlu kullanıyormuş onda sorun yokmuş. Bendeki csc Tur . Tek parça kuruyorum romları. Multi csc destekliyor . 21 martta Browser güncelleme almış . Acaba ondan mı kaynaklı ? Çünkü uygulamaya playstore dan bakınca Cihazınız Sürümle Uyumlu Değil hatası alıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bahadır_fb

quote:

"Yeni Sekme"

Gibi...

İki seçenek aktif

teşekkürler hocam yorumunuz için siz telefonu turkiyedenmi aldınız ? rica etsem phone info indirip genel bölümünün resmini atmanız mümkünmü teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 10081009101010111012
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.