Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] (1008. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48.393
Cevap
280
Favori
1.683.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10061007100810091010
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Speed VPN kullaniyorum hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • En kisa zamanda hazırlamaya calisacagim :)

• Bir sorum olacak. Bir türlü düzeltemedim. Dosyalarda görünen fotoğraflar galerimde görünmüyor. Yeni çektiklerim galeriye düşüyor ama mesela WhatsApp fotolari veya indirdiğim fotolar galeriye düşmüyor. Sadece yeni çektiğim fotoğraflar ve ekran alintilari çıkıyor.

Bunu nasil düzeltebilirim, yardımcı olur musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncellemeden sonra herşey hos güzel ama batarya inanılmaz kötü.Uzun bir aradan sonra ilk defa yatarken teli kapattım %27sarjla uyandığımda teli açtığımda şarj %11di ve 30snyede bir azalmaya başladı %7 olduğunda şarja taktim bir anda %3 oldu.Kisacasi iyice saçmalamaya başladı.Kalibre ettim %100sarjda herhangi bir düşmede olmadi.yardımlarınızi bekliyorum beyler.

• jinjin kullanıcısına yanıt
    Vardi gordum epeyce bir sure.
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam kacirmis olabilirim bir donem Wi-Fi'sizdim, su haliyle bakinca cok sacma mantikli aciklama bulamiyorum ulke ayrimina 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: farselem

Ucuz, kaliteli ve en önemlisi çok ince TPU kılıf arayanlar için Rock marka kılıf öneririm arkadaşlar. Spigen Liquid Crystal' den bariz daha ince. Plastik kalitesi olarak aynı görünüyor.

Şuan fiyatı kampanyalı $2.7, ben $4 iken almıştım şimdi 3 tane daha aldım. İndirim bitmeden kaçırmayın derim. Spigen Liquid' in 40-50 TL olduğunu düşünürsek bu bedava.

Link şu:http://www.gearbest.com/samsung-cases-covers/pp_228385.html

SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU]

Resimde arka alt taarfda çizgi çizgi birşeyler var, gelen üründe de var mı?

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    sağolun hocam
    Hocam siz şeyi biliyor musunuz
    facebookla rehberi senkronize etmeyi, rehberimdeki kişilerin resmini facebook resimleri yapma
    formattan sonra yapamadım
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    Gelen üründe de var. Şarj soketini ve kulaklık girişini kapatarak tozlanmasını engelliyor. Şarj ederken veya kulaklık takacakken yerinden çıkartıyorsunuz.

Estetik açıdan bir olumsuzluk yaratmıyor.
  • Telefonuma yazilim atildi ancak pc ye bir türlü baglayamiyorum tam geri yukleme sirasinda baglanti kopuyor tak cikar yapmaktan yalama oldu 4 farkli port 2 farkli kablo deniyorum bidaha samsung alani ....

• quote:

Gelen üründe de var. Şarj soketini ve kulaklık girişini kapatarak tozlanmasını engelliyor. Şarj ederken veya kulaklık takacakken yerinden çıkartıyorsunuz.

Peki bu siteden alınan ürünlerde Türkiye içersinde takip edebileceğim takip no veriyor mu?
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım ben Sync me kullanıyorum kullanımı kolay ve bir çok farklı özelliği var.
  • samikaan S kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı sorunları yaşadım sayılır wipe factoring reset ve wipe cache yapın cihazı yeni cihaz olarak kurun düzelecektir

• Beyler yeni bi tema gelmis baya hosuma gitti

Black and blue amoled

• quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

quote:

Peki bu siteden alınan ürünlerde Türkiye içersinde takip edebileceğim takip no veriyor mu?

Satın alırken $2 karşılığında takip numaralı posta isteyebilirsiniz.
  • farselem kullanıcısına yanıt
    Merhaba, teslimat kaç günde gerçekleşti .
  • Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var.
    4 Rakamlı numaralara ( Turkcell 2222 ye KALAN mesela, yada 3555' e) SMS göndermek istediğimde göndermiyor. "Mesajı tekrardan inceleyin" diye hata mesajı veriyor.

Kişilere ise sorunsuz gönderim yapıyor.

Turkcell herşey normal diyor? Samsung mh. ", "mesajlara ilk girdiğinizde size tüm izinleri veriyor musunuz" anlamında sormuştur sizde vermemişsinizdir " diyor ve telefonu sıfırlayıp fabrika ayarlarına dönün diyor !

Çözümü bilen var mı acaba?

Selamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: B H D R

8 Martta almıştım, bugün geldi. Şans tabi 2 haftada da gelebiliyor 6 haftada da.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: B H D R

8 Martta almıştım, bugün geldi. Şans tabi 2 haftada da gelebiliyor 6 haftada da.

*State/County: kısmına ilçeyi yazıyoruz değil mi?
  • Bazen wifi ya bagli olmasina ragmen ne internet sayfasi aciliyor ne oyunlar açılıyor sayfa bulunamadi hatasi veriyor ama whatsappta mesaj atinca gidiyor.

Wifi yi kapatip mobil veriyi açınca siteler ve oyunlae açılıyor.

Basina gelen var mi ne yapmak lazim?

• 
Sayfa: önceki 10061007100810091010
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.