Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (3930. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
79.383
Cevap
390
Favori
2.804.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 39283929393039313932
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Normal bataryadan kastınız orjinal batarya mı? Deji ile orjinal batarya arasinda 2 kat fiyat farkı var hocam deji ler garantili hem. Denemek istiyorum bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alivhtsntrk

Normal bataryadan kastınız orjinal batarya mı? Deji ile orjinal batarya arasinda 2 kat fiyat farkı var hocam deji ler garantili hem. Denemek istiyorum bakalım.
    Orjinal batarya zamanla ölüyor ya. O ölü halinden ve çakma bataryalardan bir tık iyi işte. Normal derken kastettiğim oydu. Orjinalin sıfır halinin yakınından bile geçmez. Çok kötü bir ürün değil ama asla 70-80 TL bandında edecek bir ürün de değil. Batarya alacaksanız orjinalim diyen çakmalardan bir tane alın değişmeli kullanırsınız ötekiyle. Zira Deji alsanız da yapacağınız aynı olacak değişmeli kullanacaksınız. Mucize batarya süper batarya falan fasa fiso.

En iyisi Samsung sitesinden orjinalini almak tabi her halükarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkçü2024 -- 29 Ekim 2019; 12:6:13 >

• İlk defa sizden kötü bir yorum aldim deji hakkında. Orjinalim diyen çakmalar günün yarısını tamamlayamıyor. Şuan benim telde orjinal batarya var ama %30 da kapanıyor sarja bağlı idare ediyorum resmen. Tavsiyeniz için teşekkürler samsung artık note4 bataryası üretmiyor sanırım orjinal batarya bulmakta çol zor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

İlk defa sizden kötü bir yorum aldim deji hakkında. Orjinalim diyen çakmalar günün yarısını tamamlayamıyor. Şuan benim telde orjinal batarya var ama %30 da kapanıyor sarja bağlı idare ediyorum resmen. Tavsiyeniz için teşekkürler samsung artık note4 bataryası üretmiyor sanırım orjinal batarya bulmakta çol zor.
    Kullanım yoğunluğunuz hangi sıklıkta?

• Çok bir yoğun kullanımım yok arada bir sosyal medya ve toplu taşımada spotify. Sanırım batarya telin performansınıda çok etkiliyor.

• quote:

Çok bir yoğun kullanımım yok arada bir sosyal medya ve toplu taşımada spotify. Sanırım batarya telin performansınıda çok etkiliyor.
    O da günün yarısını anca çıkarır hocam bir süre sonra. Deji ilk alındığında fena değil gibi geliyor fakat bir süre sonra normal batarya hüviyetine geliyor. Ben aldım ve pek de bir işime yaramadı, tecrübemi paylaşmak istemiştim sadece. Siz bilirsiniz tabi yine de.

Aynen batarya etkiliyor performansı. O yüzden de orjinal batarya tercih sebebi. Bir de cihazınız kaç yıllık ve root-rom falan var mı?

• Hocam ben cihazı 2016 da ikinci el aldim. Bir kere rootlamiştım silinmeyen uygulamaları kaldırmak için. Ama sonra cihaz boot yapmamaya başladı bende rom u tekrar kurdum şuan stock rom var üzerinde. Hiç başka rom kurmadım zaten hepsinin bir sıkıntısı var zaten sizin tavsiyeniz varsa deneyebilrim. Performansa da şöyle örnek verebilirim. Pubg mobile 800x600 çözünürlükte tüm kalite low iken bile kasıyor benim tel. Ama youtube da bir arkadaş bataryayı değiştirip hd de oynayabildiğini söylüyor.

• Alivhtsntrk kullanıcısına yanıt
    Batarya etkiler de o kadar da değil bence. O cihazla alakalı bence. Hor kullanılmış bir Note 4 ise oynatmayabilir. Daha iyi kullanılmış olanında oynatabilir. Pubg hiç oynamadım net bir yorum yapamam o yüzden.

Ben Air Rom v3 kurdum memnun kaldım diyebilirim, nispeten daha az ram tüketimi var sanki. Ekran da stok roma göre daha iyi. Bir deneyin derim ben.

• Alivhtsntrk kullanıcısına yanıt
    Bende deji aldım kullanıyorum ama hızlı performans kaybetti bayağı. İlk günler çok güzeldi sonra şarj hızlı biter oldu. Alıcak olsam ben bidaha deji alırdım neden mi çakmada kullandım çok dandik be kardeşim 1 ay da pert oldu batarya deji onlardan iyi ama fiyatı keşke birazdaha iyi olsa orjinal bulmak zor ve pahalı ama şuda var hani artık telefonun değişme zamanıda geldi bu yedek telefon gibi bişey olacak benim için onun içinde gidip 130 140 lira vermek çok mantıklı gelmiyor kendi adıma.

Ben ilk çıktığı günden beri kullanıyorum note 4 dü. içimden de hiç gelmiyor. değiştirmek ama rom atamadım ve biraz kasma yavaşlama var öyle kullanıyorum şimdilik hatta geçen red mi note 8 pro ya baktım iksinin ekranları kıyasladım yaw note 4 ezdi geçti ya dedim hani indirim olursa geçsem mi red mi not 8 ama bayağı bir hayal kırıklığı yarattı bende. 5 sene önce tel al ama hala onun ekranından geri ekran olsun. Bizim teller ferrari klasiği gibi mübarek.

şuan oneplus 7pro yada 7t pro gözüme güzel geliyor.

• Xposed kurunca pubg açılmıyor. Sizce bu neden olabilir? Xposed'ı silince pubg aynen açılıyor.

• Birde xposed kurduktan 1gün sonra bu popup reklamlar çıkıyor. Bunu nasıl silebilirim?

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)

• quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2024

Batarya etkiler de o kadar da değil bence. O cihazla alakalı bence. Hor kullanılmış bir Note 4 ise oynatmayabilir. Daha iyi kullanılmış olanında oynatabilir. Pubg hiç oynamadım net bir yorum yapamam o yüzden.

Ben Air Rom v3 kurdum memnun kaldım diyebilirim, nispeten daha az ram tüketimi var sanki. Ekran da stok roma göre daha iyi. Bir deneyin derim ben.
    Bu söylediğimi geri alıyorum. Siz siz olun orjinal batarya ile kullanın.

• Hayırdır hocam başınıza batarya ile ilgili bir şey mi geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: receep 32

Hayırdır hocam başınıza batarya ile ilgili bir şey mi geldi
    Bataryanın telefon performansına olan etkisini detaylıca inceleme fırsatım olmamıştı. Dün Deji, orjinal ve orjinalim diyen çakma batarya olmak üzere 3 farklı batarya ile telefon performansını denedim, orjinal batarya daha yaşlı ve dolayısıyla şarjının diğerlerine nazaran daha az gitmesine rağmen bariz farkla daha iyi performans veriyor diğer ikisine göre. Telefon orjinal batarya ile çok daha akıcı. Deji de çakmadan yarım tık daha iyi ama orjinal bu ikisinden de bayağı iyi performans verdi bana

• 2g 4g otomatik seçim için exposed istemeyen herhangi bir uygulama var mıdır. Örneğin 17:00 08:00 arası 2g diğer zaman 4g otomatik seçim yapılması, evde 4g de telefon ulaşılamama sorunu oluyor malum kronik hastalık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iconium_C.T.D

2g 4g otomatik seçim için exposed istemeyen herhangi bir uygulama var mıdır. Örneğin 17:00 08:00 arası 2g diğer zaman 4g otomatik seçim yapılması, evde 4g de telefon ulaşılamama sorunu oluyor malum kronik hastalık.
    Root kesinlikle gerekiyor, Tasker vb uygulamaları kullanabilirsiniz.
  • Anladım hocam bilgilendirme için teşekkür ederim
    Bataryalarin telefon performansını farkedilir derecede etkileyeceğini düşünmemiştim
    Hocam peki orijinal bataryayı diğerlerinden nasıl ayırt edebiliriz

• receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Bataryanın üzerinde nfc anteni varsa genelde orijinal olur.

• Teşekkür ederim

• receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Rica ederim

• 
Sayfa: önceki 39283929393039313932
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.