Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (3929. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
79.383
Cevap
390
Favori
2.804.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 39273928392939303931
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Umarım linki atan arkadaş bakar tekrar atar linki buraya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Goldman34 kullanıcısına yanıt
    Hocam 2 hafta önceki paylaşılan linki buldum ama buraya nasıl geri atacağım onu bulamadım 😊

• receep 32 R kullanıcısına yanıt
    :) kopyala yapıştır olmuyormu ya da sayfa numarası yazarsanız olur

Hocam ben android'den mobil sürüm kullanıyorum burada sayfa numarası 3967 yazıyor yani 5 sayfa önce
    Kopyala yapıştır muhtemelen yapılıyordur ama ben yüzde seksen beş görme engelliyim o yüzden yapamadım herhalde 😊😊

• quote:

Orijinalden alıntı: receep 32

Hocam ben android'den mobil sürüm kullanıyorum burada sayfa numarası 3967 yazıyor yani 5 sayfa önce
    Kopyala yapıştır muhtemelen yapılıyordur ama ben yüzde seksen beş görme engelliyim o yüzden yapamadım herhalde 😊😊
    Çok teşekkür ederim buldum dededigin linki.ellerine sağlık hayırlı aksamlar

Ne demek rica ederim hocam
    Bulduğunuza sevindim
    Size de hayırlı akşamlar

• Dostlar...

Netflix'i Hd olarak izlemenin bir yolu var mı? L1 sertifikası olmasına karşın Hd izleyemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Goldman34

Çok teşekkür ederim buldum dededigin linki.ellerine sağlık hayırlı aksamlar

Alıntıları Göster
    Hocam bende bataryayı değiştirmeyi düşünüyorum. Deji ile görüştüm 1 haftaya stoklar güncellenir dedi haberiniz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alivhtsntrk

Hocam bende bataryayı değiştirmeyi düşünüyorum. Deji ile görüştüm 1 haftaya stoklar güncellenir dedi haberiniz olsun.

Alıntıları Göster
    Orjinal batarya siparişi verdim.130 TL destek bilişimden.haber verdiğin için sagol

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok yakın bir zamanda halen severek kullanmakta olduğum note 4 üm ile vedalaşacağım. Bu güne kadar kullandığım en güzel telefondu. Umarım alacağım telefon note 4 ü aratmaz. Bazı konularda aratacağını biliyorum gerçi ama totalde aratmaz umarım..
  • Archi33tect kullanıcısına yanıt
    Hangi telefona geçeceksiniz hocam

• En son ki herkezin şikayet ettigi batarya yı su gibi icmesi problemine daha fazla dayanamadım. Odin ile eski bir sürümüne döndüm 2 güncelleme öncesine. Hiç bir verim silinmedi. Söyle bir sorunum oluştu. Üste gelen güncelleme bildirimini kaldıramıyorum. Guncellemelere girdim yanlışlıkla hemen bildirim geldi.
    Bıldirimden nasil kurtulcaz .

Verilenizi yedekleyip odinle eski sürüme geçmenizi tavsiye ederim eski sürümde andorid 6 oldugü icin kullanım farki yok

• Gold Eagle G kullanıcısına yanıt
    Hocam eski sürüme döndükten sonra telefonun şarjı normale döndü mü
    güncelleme bildirimi nasıl gider tam olarak bilmiyorum ama belki cihazı fabrika ayarlarına döndürüp internete bağlamadan direkt ayarlardan gidip güncellemeleri kapatırsanız belki gider

Root veya twrp atın. Sonra o bildirime basın. Tamamdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InspectorGadget03 -- 27 Ekim 2019; 12:4:30 >
  • Şarj da biraz fark var gibi uzun süreli kullanımda belli olur. Ama telefon beklemedeyken kullanmadıgımda sanki daha az şarj tuketiyor. Kullanırken bi fark yok. Ben içindekileri sıfırlamadım fabrika ayarlarina sıfirlarsam dahada fark edebilir. Ama şu halide beni memnun etti. Veri kaybımda olmadı. Biraz böyle kullanayım olmazsa fabrika ayarlarına döncem bildirimden kurtulmak için

Zaten o güncelleme ile gelen sorun beklemede pilin çok fazla gitmesiydi

• quote:

Orijinalden alıntı: Alivhtsntrk

Alıntıları Göster
    Hocam ben Deji almayın derim. Ben aldım ama normal bataryadan pek de bir artısı yok, dalgalı bir performansı var. Batarya alınacaksa orjinal almak en mantıklısı gibi, fiyat dezavantajına rağmen bunu söylüyorum. Deji normal bataryadan yarım tık daha iyi ama o anlatıldığı, abartıldığı gibi kesinlikle değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Archi33tect

Bugün benim 6 senelik note 4 ümle, oğlumun xiaomi Mi 9 T Pro su ve eşimin iphone xr ile bir video karşılaştırması yaptım.
    Tüm telefonların parlaklık ayarları sonda, youtube video çözünürlük ayarı 1080 i, iphone da trutone kapalı vb.
    Aynı 4k videoyu 3 telefonda da açtık, eşim ben ve oğlum 5 dakika izledik videoyu.Sizce kazanan kim olmuş olabilir?
    Hem de oybirliğiyle..
    Note 4 ezer geçer. 515 PPI 1440p Süper Amoled ekrandan bahsediyoruz. Bugün bile çoğu telefonda yok bu 1440p ve 515 PPI ekran. Bu telefonu bu kadar uzun süre kullandıran, zamanının ötesine taşıyan, kullanıcısına bağlayan başat faktörlerden birisi ekran kalitesi zaten. Samsung'un eleştirilecek birçok yönü var ama ekran konusunda tartışmasız bir numara bence. Hele custom rom kurunca direk 1440p ekranı tam anlamıyla kullanabiliyorsunuz. Ben Air Rom'a geçtiğimde çok fark ettim onu. Stock Rom'da 1440p kullanılmıyor tam manasıyla.

• receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Siyah iphone 11.

• 
Sayfa: önceki 39273928392939303931
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.