Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (3931. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
79.384
Cevap
390
Favori
2.804.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 39293930393139323933
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende Note 4 ilk çıktığında almistim halada sorunsuz bir şekilde kullaniyorum genel olarak memnunum ama yavaşlama var ve batarya performansı hoşuma gitmiyor. Gözümde redmi note 8 pro ya kaymıyor değil lakin note 4ümü bozulana kadar kullanmayi düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En dandik tv uydu elektronik cihazların kumandası olarak kullanabildiğim orijinal romlu note 4 ümün kırmızı kızılötesi ışığı yanmasına rağmen son 1 senedir kumanda işlevi çalışmıyor bu durum nasıl düzelir birşeyler mi kapandı etti noldu sizde durum nasıl?

• digital90 kullanıcısına yanıt
    test menusune girip ir blasteri kontrol ettinizmi

• vodafone a geçtim

arada sim kart hatası yazıyor.
    açıp kapatıyorum olmuyor hata gene
    bekleyip açıyorum düzeliyor

aynı katı başka telde 1 hafta kullandım sorun yok
    telefonun sim kart yeri mi gitti acaba
  • Alonedark_01 A kullanıcısına yanıt
    Redmi pişmanlıktır. Net.

Arkadaşım 2 milyara Redmi Note7 aldı. Nasıl olduysa ekranı gitti. O bozuk telefonunun ekranına, eski telefonunun flaşını tutup öyle ekranı zar zor görüyor. Servise verdi. 1 milyar daha ücret istediler. Ekran değişimi için.

Alacaksanız Samsung A5(2017) tavsiyem. Suya dayanıklı ve Note4'deki özelliklerin %80'i var diyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InspectorGadget03 -- 10 Kasım 2019; 9:14:46 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Alonedark_01 A kullanıcısına yanıt
    Telefonun başka bir sorunu yoksa ben olsam orjinal batarya alıp gittiği yere kadar kullanırdım

• Arkadaşlar bir tanıdığım için ikinci el note 4 bakıyorum
    Şimdi size sorum , stock romda en son yazılım sürümünde herkes de aşırı pil tüketme sorunu var mı
    eğer bu sorun herkes de var ise ikinci el note 4 bakmaktan vazgeçeceğiz

• receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Var hocam. Ama güncellemeden önceki N910CXXU1DRI1 sürümde batarya sorunu yok gibi.

• Hocam ben bu önceki sürüme nasıl dönülür falan hiç anlamam bu işlerden önceki sürüme dönmesi kolay mı

• receep 32 R kullanıcısına yanıt
    yesilcin.com note4 forumunun stock rom bölümünde bu yazılım var.

Edit: Link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InspectorGadget03 -- 10 Kasım 2019; 10:55:32 >
  • Anladım hocam eğer cihazı alırsak ve en son sürüm yüklü olursa aldığımızda geri dönmek için bu dediklerinizi bakacağım yine yapamazsam sizi haberdar ederim
    Teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Nerd Miner

test menusune girip ir blasteri kontrol ettinizmi
    evet sol üstte mavi renk bildirim ışığı yanıyor tuşa bastıkça
  • digital90 kullanıcısına yanıt
    Şöyle test edeceksiniz.
    2 telefon lazım yada kamera lazım.
    test edeceğiniz telefonun ir blast noktasına (telfonun tepesinde sagda siyah yer) diğer telefonla kameradan bakacaksınız çünkü Kızılötesi sinyali kamerada görünür. Her hangi bir kumanda düğmesine basacaksınız test menüsündeki açma kapama gibi.
    Kamera üzerinde mor bir ışık görürseniz, u kodları test ederken, telefonunuzun IR blasterinin çalıştığı anlamına gelir. Yazılımsal sıkıntı yaşıyorsunuzdur. Eğer ışık yoksa vericide donanimsal sıkıntı var.
    ön kamera kizilotesi yakinlik sensoru tek modül halindedir bozuksa degişebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerd Miner -- 10 Kasım 2019; 16:57:12 >
  • Favori aramalar listesinde en çok aranan numara başa geliyordu orda kalıyordu ama son 1 senedir falan bu liste devamlı temizleniyor bazen boşalıyor sebebini bilen var mı?

• Arkadaşlar,

Evvelce de bahsettiğim üzere, bugün yeni telefonuma sahip olacağımdan, çıktığı günden bu yana severek kullandığım telefonumu, satmayı planlıyorum. Evvelce hiçbir telefonumu satmamıştım, bu nedenle biraz tereddütteyim gerçi.

Telefonumun Özellikler : Beyaz note 4, hem siyah hem beyaz 2 adet orjinal arka kapağı var, hızlı şarj kablosu ve adaptörü, kulaklığı, kalem uçları, faturası, kutusu, telefonu satın almadan önce sipariş ederek yurt dışından getirttiğim (30 usd gibi fiyatı vardı ekran koruyucunun, more things firmasından almıştım.)ekran koruyucusu, ilk günden itibaren ekran koruyucusu ile kullandığımdan, muhtemelen bu koruyucu çıktığında ekran, ilk alındığı günkü gibi olacaktır, velhasıl herşeyi tastamam..ÇALIŞMAYAN HİÇ BİR AKSAMI YOK.

Ne kadar edebileceği konusunda açıkçası net bir fikrim yok, niyeti olanla anlaşırız diye düşünüyorum.

Koşullarım:

1-Karşılıklı olarak bir A4 e satış sözlemesi yapmak..(Yani şu tarihte şundan aldım şuna sattım, vb. gibi)
    2-İstanbul içinde elden teslim etmek.

Buradan alıcı çıkmadığı takdirde malum sitelere ilan vereceğim, artık, teşekkür ederim..

• quote:

Orijinalden alıntı: Alonedark_01

Bende Note 4 ilk çıktığında almistim halada sorunsuz bir şekilde kullaniyorum genel olarak memnunum ama yavaşlama var ve batarya performansı hoşuma gitmiyor. Gözümde redmi note 8 pro ya kaymıyor değil lakin note 4ümü bozulana kadar kullanmayi düşünüyorum
    Rootlayıp custom rom yüklediniz mi telefona? Ben stock romdayken aynı şikayetlerde bulunuyordum, rootlayıp custom rom yükleyince şikayetlerimin çoğu kesildi, çok daha akıcı oldu telefon öncekine göre. Gerek uygulama performansları açısından gerek arayüz açısından vs. Hele telefon yenileyecekseniz ve alternatifler Xiaomi modellerse veya orta segment Samsung-Huawei modellerse bence hiç gerek yok. Redmi Note 8 Pro tabi ki güzel bir telefon, ama bir Note 4 kullanıcısının da Redmi Note 8 Pro'ya geçmeye ihtiyacı yok bence. RAM, işlemci vb. bakınca bu dediğim belki anlamsız görünebilir ama performans fetişi yoksa gerçekten gerek yok. Ekran, hoparlör vb. konusuna hiç girmiyorum, bence orta segmentlerin alayından iyi o özellikleri çünkü. Ha yanlış anlaşılmasın, sadece Redmi Note 8 için demiyorum bunu, A40 A50 için falan da geçerli bu dediğim. J7 falan kullanan birisi geçebilir belki ama bence orta segment bir kullanıcının bütün ihtiyaçlarına hala hitap eden bir telefon Note 4. Bırakıp da yeni telefon almanın tek mantığı döviz kurlarının belirsizliği olabilir belki, ancak yeni modeller çıkacağından Redmi Note 8 vb. muadili telefonlar yine en kötü aynı fiyatta kalır dolar bazında fiyatı düşeceğinden dolayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkçü2024 -- 13 Kasım 2019; 22:52:52 >

• Sevgili note4 kullanıcıları dün itibari ile bende Xiaomi mi9 lite alarak fakirler arasına katıldım. Kimse kızmasın ama evet fakiriz o yüzden Xiaomi aliyoruz.
    Yaklaşık 5 yıldır note4 kullaniyorum.Aslinda mantıklı bi açıklaması yok note4 u değiştirmenin hala gideri olan bi telefon. Benim değiştirme nedenim macera aramak herhalde. Arkadaşlar Xiaomi nin kendi uygulamaları kesinlikle rezalet adamlar sadece donanım satiyor buna karar verdim. Benim gibi uzun süre note4 kullanan arkadaşlara kesinlikle önermiyorum. Huawei yada oneplus bakın xiaomi evet ucuz ama yazılım namına hicbisey yok.Pismanmiyim değilim bu fiyata aynı donanım yok uygulamalar konusunda uğrasicaz lşte.

• Hangi custom romu kullanıyorsunuz cihazım rootlu ama custom rom lar güvenlik açısından sıkıntı yaratırmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Alonedark_01

Hangi custom romu kullanıyorsunuz cihazım rootlu ama custom rom lar güvenlik açısından sıkıntı yaratırmı?
    Air Rom v3.

XDA güvenilir bir platforma benziyor, olacağını sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2024

Air Rom v3.

XDA güvenilir bir platforma benziyor, olacağını sanmıyorum.

Alıntıları Göster
    Airrom v3'te programlardan atma sorunu var. Onun yerine nemesis refined 6.0 kullanılabilir.
  • 
Sayfa: önceki 39293930393139323933
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.