Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (3897. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
79.383
Cevap
390
Favori
2.804.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38953896389738983899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar home tusu arizalandı. . Parmak izi ve menüde sağa sola kaydırma çalışıyor. ..sadece ana ekrana dönmek için basma işlevi calismiyorr...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MyhM66 M kullanıcısına yanıt
    Edge gestures

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ss.edgegestures

• ShadyMM kullanıcısına yanıt
    Linki paylasmistim bu videoda sadece ikinci romu yuklerken data slot değil ikincil olarak sececeksin o zaman sorun olmuyor
    https://youtu.be/_jyqfAcqO4g

• cinemaker kullanıcısına yanıt
    Her şeyi denedim olmadı :(, yüklendi biri ama geçiş olmuyor tekrar normalden başlatıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShadyMM -- 5 Mart 2019; 22:24:41 >
  • Arkadaşlar merhaba

Eskiden telefonumdan hiç bir sıkıntı olmadan dizi/film izleyebiliyordum. Ancak 4-5 aydır hiç bir videoyu sorunsuz izleyemiyorum. Mkv, avi, mp4 vb. tüm formatları denedim. Mx, vlc, xplayer, bs player, gom, nplayer vb. bütün video izleme programlarını denedim. Hatta parayla satın dahi aldım. Ancak izleyemiyorum. Aşağıda ekran görüntüsü paylaştım. Ya yeşil ekran hatası veriyor ya da video takılıyor. Bunun çözümü hakkında bilgi sahibi olan başına böyle bir olay başına gelen var mı?

https://i.hizliresim.com/r5aRva.png
    https://i.hizliresim.com/7apPZL.png
    https://i.hizliresim.com/grDygN.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sata90 -- 5 Mart 2019; 22:54:14 >

Videoyu dikkatli izlemeni tavsiye ederim ben birebir uyguladim ilk sefer sonuç aldım bir kac defa incele biryerde yanlış yapiyorsun bence

• cinemaker kullanıcısına yanıt
    Beceremedim bu işi. Teddy bear denedim 2 tane rom daha denedim olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShadyMM -- 6 Mart 2019; 2:58:35 >
    Hocam costum rom yüklemeyi yapıyorsanız çok basit yapmanız lazım daha önce de söyledim ikinci romu data slot yapamacaksın ikincil yapacaksın sonra twrp ye girip yama ikincil romu yükle sonra tekrar dualboot patcher yükleyip iki romu da göreceksin istediğine geçiş yapıp yeniden başlatacaksın telefonu vide herşeyi anlatıyor zaten
  • kobra.005 kullanıcısına yanıt
    Hocam merhabalar.

Nougat port için; yankıyı bu şekilde çözdüğünü yazmış birisi.

" Tick dual speaker, headphone and earpierce boost. But in loadspeaker mode the volume is not too loud but the echo is gone. "

• Merhaba, telefonum bir süredir kendi kendine reset atıyordu. Geçen gün aniden kapandı ve bir daha açılmadı. Forumlardaki araştırmama göre eMMC arızası varmış. Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu? Anakart değişimi dışında çözümü var mı? Telefoncu 400 tl masraf çıkardı. Sizce değer mi?
  • cdemir kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. Ümidi kesip dosyaları silmiştim bir gün gaza gelip indirirsem denerim

• kobra.005 kullanıcısına yanıt

• x-calibur kullanıcısına yanıt
    Tam olarak ne işe yarıyor onuda yazarmisin

• quote:

Orijinalden alıntı: MyhM66

Tam olarak ne işe yarıyor onuda yazarmisin
    Orta tuşa yada diğer tuşlara gerek kalmıyor. Ben kullanmıyorum mesela o tuşu, sizin tuş bozuk olduğu için tavsiye etmiştim.
  • Arkadaşlar telefonumda aşırı ısınma sorunu yaşıyorum batarya değiştim baştan rom yükledim ancak wifi açtığımda işlemci çok ısınıyor 90 dereceleri görüyor sizce ne yapmalıyım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Arkadaşlar telefonumda aşırı ısınma sorunu yaşıyorum batarya değiştim baştan rom yükledim ancak wifi açtığımda işlemci çok ısınıyor 90 dereceleri görüyor sizce ne yapmalıyım
    Benim Note 4, 3 yaşındaydı ve hala orijinal pili kullanıyordum. Eskisi kadar olmasa da pil idare ediyordu. Son update sonrası telefonun pili durduğu yerde bitmeye başladı. Fabrika ayarlarına dönmeme rağmen değişen birşey yoktu. Bence telefon değiştirelim diye kasıtlı yaptılar. Bu yüzden Black Friday'de Honor Play aldım.
  • borayeris B kullanıcısına yanıt
    Tamamen katılıyorum Benimkinin de bataryası önceden iyi gidiyordu güncellemeden sonra durduğu yerde bitiyor Hala kullanıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: borayeris

Benim Note 4, 3 yaşındaydı ve hala orijinal pili kullanıyordum. Eskisi kadar olmasa da pil idare ediyordu. Son update sonrası telefonun pili durduğu yerde bitmeye başladı. Fabrika ayarlarına dönmeme rağmen değişen birşey yoktu. Bence telefon değiştirelim diye kasıtlı yaptılar. Bu yüzden Black Friday'de Honor Play aldım.

Alıntıları Göster
    daha önce de yazmıştım, aklınızda olsun, pil durduğu yerde bitmeye başlarsa play store, oradan uygulamalarıma girin, oradan "android system webview" uygulamasının güncellemelerini kaldırın, durduğu yerde pil bitme sorunu düzeliyor...

• android web wiev güncellemesini bende kaldırayım. Batarya gerçek çabuk bitiyüor. Acaba eski sürüm romlar yüklesem hangi sürüme dönmeliyim....
  • Arkadaşlar Sizce Değerler nasıl

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: önceki 38953896389738983899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.