Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (3 Mobil) - 1 Masaüstü3 Mobil
79.816
Cevap
461
Favori
2.666.786
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)
Giriş
    1792 Mesaj
    n11 ve gitti gidiyor da batarya satan çok satıcı var. hepsi de orjinal diyor fiyatları 30 tl den başlıyor 100 tl ye kadar gidiyor. hangisini alacağıma karar veremiyorum. tecrübe eden bir arkadas tavsiye verirse memnun olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Benim tavsiyem samsungun kendi sitesinden 129 tl ye almaniz.diger yerlerde satilan urunler orjinal degil.

|
    |
    crossfire kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Merhaba bugün telefonumu şarja taktım şarj almadı. Bir kaç şarj aleti ile denedim yine şarj olmadı. Şarj kablosu gevşek duruyor. Dün daha sağlam giriyordu. Şarj girişini üfledim bir kaç kez sonra şarj almaya başladı.

Şarj soketinde midir sizce sorun? Orijinalini bulabileceğim bir yer var mı? 30-40-50 tl gibi fiyatlara buldum internette.

|
    |
    Arkadaşlar bir kaç aydır yurtdışından gelme N910F kullanıyorum. Android 6.0.1 yüklü. Cihazdan memnunum , sadece bir sorunu var. Gelen çağrı sesi kendi kendine çok düşük bir düzeye iniyor. Bazen çantada, bazen masadayken de oluyor. Bazen bir aramayı reddet tuşuna bastıktan sonra. Haftalardır bakmadığım site, forum vs. kalmadı. "Cepteyken ses düzeyini arttır" seçeneği öneriliyor ancak o bendeki menülerde yok. "Arama ayarlarında parazit azaltmayı kapat" diyenler var, o da işe yaramadı. Bu sorunun çözümü var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burbarian -- 1 Ağustos 2018; 0:51:11 >
    Cooler Master HAF X, İntel İ7 6700K, Corsair H80i v2, Asus Z170 Pro Gaming, Corsair Vengeance DDR4 16GB@3200MHz, Asus Rog Strix 1070, Samsung 850 Evo 250Gb, Crucial Bx500, Asus Essence STX-II, Sennheiser GSP 600, Thermaltake Toughpower Grand 750W, AOC G2460PQU@144Hz, Logitech G410, Z-5500, Mx518, Rog Front Base, Steelseries Tyrael Edition XXL, Roccat Apuri.

• Yüzbaşı
    554 Mesaj

Hocam telefonda sesli görüşme kayıt uygulaması yükledinizmi daha önce benzer sorun yaşamıştım..
    |
    |
    burbarian kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: athloncu

Hocam telefonda sesli görüşme kayıt uygulaması yükledinizmi daha önce benzer sorun yaşamıştım..
    Sesle ilgili sadece aimp müzikçalar yüklü. Onun dışında bir şey yok.
    Cooler Master HAF X, İntel İ7 6700K, Corsair H80i v2, Asus Z170 Pro Gaming, Corsair Vengeance DDR4 16GB@3200MHz, Asus Rog Strix 1070, Samsung 850 Evo 250Gb, Crucial Bx500, Asus Essence STX-II, Sennheiser GSP 600, Thermaltake Toughpower Grand 750W, AOC G2460PQU@144Hz, Logitech G410, Z-5500, Mx518, Rog Front Base, Steelseries Tyrael Edition XXL, Roccat Apuri.
  • Yüzbaşı
    554 Mesaj

Formattan sonrada devam ediyorsa tuş bordunda sorun olabilir..
    |
    |

Boyle biseyi deneyip olumlu sonuc alan varsa satin aldiginiz kabloyu paylasirsaniz sevinirim.

Not:tv de smart özelligi yok haliyle wifi veya screen mirroringden baglanamiyorum.

|
    |
    Arkadaşlar ilginç bir şekilde note 4 de güvenlik güncellemesi gelmiş Şubat ayı güvenlik paketide içeriyormuş . Batarya ve stabilite sağlıyormuş. Eğer haber doğru ise Samsung den çok tuhaf bir hareket geldi. Eğer gerçekten gelirse güncelleme Samsung bence Note 9 için reklam amacı ile yapmıştır bakın biz 4 yıl cihazın arkasındayız imajı vermek için. Ama ne olursa olsun güzel hareket

https://m.gsmarena.com/samsung_galaxy_note_4_receives_update_addressing_battery_life_and_security-news-32580.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LacWer -- 3 Ağustos 2018; 22:44:2 >

• Yüzbaşı
    526 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: LacWer

Arkadaşlar ilginç bir şekilde note 4 de güvenlik güncellemesi gelmiş Şubat ayı güvenlik paketide içeriyormuş . Batarya ve stabilite sağlıyormuş. Eğer haber doğru ise Samsung den çok tuhaf bir hareket geldi. Eğer gerçekten gelirse güncelleme Samsung bence Note 9 için reklam amacı ile yapmıştır bakın biz 4 yıl cihazın arkasındayız imajı vermek için. Ama ne olursa olsun güzel hareket

https://m.gsmarena.com/samsung_galaxy_note_4_receives_update_addressing_battery_life_and_security-news-32580.php
    https://shiftdelete.net/galaxy-note-4-batarya-guncellemesi-aldi

Burada hollandaya geldi deniyor güncelleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Undisclosed -- 3 Ağustos 2018; 22:54:38 >

• Yüzbaşı
    852 Mesaj

Evet hocam hollandaya gelmiş zaten verdiğim linktede yazıyor. Ama bu güncelleme Türkiyeye de gelecektir yakın zamanda

|
    |
    Undisclosed kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: LacWer

Evet hocam hollandaya gelmiş zaten verdiğim linktede yazıyor. Ama bu güncelleme Türkiyeye de gelecektir yakın zamanda
    aslında hollanda romunu kurup denemek lazım

Cihazınız 910F sürümü ise deneyebilirsiniz hocam

|
    |
    Undisclosed kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: bozkan23

güncelleme gelen varmı arkadaşlar,haber çıkmıştı geldi diye
    Hangi güncelleme hocam ?

Gerçi gelse haberim olur da...

Doğru bilginin adresi...
  • Yüzbaşı
    964 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: serkanguzel_

Hangi güncelleme hocam ?

Gerçi gelse haberim olur da...

Alıntıları Göster
    şubat güvenlik güncellemesi gelmiş hollanda ya,ama sammobile da göremedim,acaba slart switch ile deneyen oldumu,gelmişmi türkiyeyede?

Bana güncelleme gelmiş. Birazdan kuracağım. Telefonla ilgili tek derdim cevapsız çağrılardan sonra zil sesinin kısılması. Veya ben gelen aramayı reddettiğimde de aynısı oluyor. Bazen de çantada. Umarım onu düzeltmişlerdir.

• Yarbay
    7710 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bozkan23

şubat güvenlik güncellemesi gelmiş hollanda ya,ama sammobile da göremedim,acaba slart switch ile deneyen oldumu,gelmişmi türkiyeyede?

Alıntıları Göster
    Bende güvenlik güncellemesini en son 1 ağustos 2017 tarihinde almış.
    |
    |

Doğru bilginin adresi...
  • Yüzbaşı
    852 Mesaj

Hocam güvenlik yaması tarihi artmışmı yoksa hala 1 ağustos mu?

|
    |

1 ağustos görünüyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    LacWer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
Media Sözlük
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.