Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (3891. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
79.383
Cevap
390
Favori
2.804.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38893890389138923893
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kobra.005

Xposed Installer
    Versiyon
    3.1.4 by dvdandroid - 19 / 10 / 18

Kullanıyorum sıkıntı cikartmadi (SpaceLemon kernel ile... Orjinal kernel de bende yukleyememistim diye hatırlıyorum)
    Samsung sekmesinden framework olarak arm64 değil arm olanı seçip yüklemeniz yeterli
    costüm rom kullanmıyorum, kullansam zaten samsung kullanmam.
  • AliExpress sitesinde 360TL 'ye servis ekranı olduğu iddia edilen ekran satılıyor.
    https://tr.aliexpress.com/item/ORIJINAL-5-7-LCD-samsung-i-in-yedek-Galaxy-Not-4-Note4-N910-N910C-N910A-N910F/32955438329.html?spm=a2g10.10010108.1000014.1.3e2f185fYWbFvc&pvid=a3b85a3c-9ded-4192-a2eb-a18f4cd41ca7&gps-id=pcDetailBottomMoreOtherSeller&scm=1007.13338.110449.000000000000000&scm-url=1007.13338.110449.000000000000000&scm_id=1007.13338.110449.000000000000000

Linki yukarıda. Sıkıntı çıkartır mı acaba ? Türkiyede ekranlar 600tl den başlıyor. AliExpress den ekran almış biri hangi ekranı aldı ve memnun mu cevap verebilirseniz sevinirim :)

• gurkanyal kullanıcısına yanıt
    Kargo dahil 400 lira civarına denk geliyor.
    Gerçi Aliexpres de satıcılar, genelde gerçek fiyatları yazmıyorlar.
    Olurda satıcı gerçek fiyatı yazarsa, birde gümrük vergisi ödemek zorunda kalacaksınız. (70-80 lira arası)

Bunları da gözönüne alın bence :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Yorumlara bak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: askerasker

https://forum.xda-developers.com/note-4/orig-development/n910c-n910h-lineageos-14-1-resurrected-t3786487

Şunu kullanan var mı? Çalışması yada bug'ları ne durumda? Camera, pil performansı vs..
    Böyle acaba şu rom nasıl diye düşünenler için güzel bir uygulamadan bahsedeyim: Dual Boot Patcher
    ---
    Bu uygulama ile 2-3-4-5-6. işletim sistemini yükleyebilirsiniz. Kapatıp açarak yenisini çalıştırabiirsiniz.
    Şu an Refined Nougat 5.6'yı ana rom olarak ayarladım, Son 3 günde 2-3 tane denemek istediğim rom'u yükledim ve sorunsuzca kapatıp açıp nougat'a döndüm. Her seferinde yedek al - yedek yükle derdim olmuyor. Test ettiğim romları rootluyorum ve xposed yüklüyorum. Sorun yaşamadım.

Refined Nougat'ın yanına kurup baktığım romlar: TedyBear v1 - TedyBear V1.5 - Lineage OS 14 (Nougat)

İlgilenenlerin araştırıp,öğrenip,kullanmasında yarar var bence.
    -------------
    Nougat deneyeyim diye lineage os yükleyenler -> kamera video çekiminde piksel piksel anadolu haline dönüyor. Bu yüzden gapps bile yüklemeden sildim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• askerasker A kullanıcısına yanıt
    biraz anlatım yaparmısın abicim, denemek isterim, birde stock rom ile de oluyormu bu olay, yani biri stock diğeri custom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozkan23 -- 11 Şubat 2019; 16:38:33 >
  • bozkan23 kullanıcısına yanıt
    https://forum.xda-developers.com/note-4/general/dualboot-patcher-guide-how-to-dualboot-t3534056

Burada güzel güzel anlatmış.

Stock rom'da oluyor mu bilmiyorum. RefinedNougat üzerinde çalışıyor onu teyit edebilirim :)
    teşekkürler

• Şu custom rom'lar için keşke ayrı bir sayfası olsa note 4 kullanıcılarının.
  • bozkan23 kullanıcısına yanıt
    Denedin mi?

Root varsa stock rom'da olabilir. Çünkü kernel yada ramdisk'i patchlemesi gerekiyor.
    Birde stock 6.0.1'in yanına 7 kurmayı düşünüyorsanız sorun olabilir. O yüzden ana rom 7 olması daha garanti olacaktır.

Stock 6.0.1'in yanına yine 6.0.1 kurulmasında problem yaşayacağını sanmıyorum.
    denemedim, nougat v5.7 yi bekliyorum

• LacWer L kullanıcısına yanıt
    Ben de kurdum, sol tuşla çoklu pencere yaptığımda daha sonra geri tuşuna bastığımda ana ekrana gelince milisaniyelerle tüm uygulamalar için üste kaaydırın yazısı çıkıyor hep :(

Not: Kendi kendine çıkmaz oldu tel kapa aç yapınca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShadyMM -- 14 Şubat 2019; 23:26:39 >
  • Yeni deji batarya yeni note 4 :)

Nefes aldım yine.. 2 yılda bir yenilemek lazım bataryayı. tecrübe ile sabit
  • quote:

Orijinalden alıntı: andios

Yeni deji batarya yeni note 4 :)

Nefes aldım yine.. 2 yılda bir yenilemek lazım bataryayı. tecrübe ile sabit
    Bende yeni aldım, 1,5 saat ekran süresiyle %85 şarj ile 18,5 saat sürdü.

AcuuBattery bilgisine göre batarya kapasitesi şuanda 3000mah olarak görünüyor.

Bakalım birkaç güne bu değer artacak mı?
  • cdemir kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam. Ama orijinal mi açıkçası güvenemiyorum :( Orijinal ekran nerede bulabilirim acaba ucuz yollu ?
  • Bende de Kernel is not seandroid enforcing yazıyor ama telefon sorunsuz açılıyor. Bu normal mi? , sizden başka internette tam bir açıklma bulamadım bununla ilgili hep format tarzı vidyolar var.

Ben erobot v34 yüklemden önce odin ile 6.0.1 yaptım wipe olmadan, bildiğim kadarıyla odin yükelme yaparken hard yapıyor zaten bu yüzden ellememiştim. Sonra erobot attım tele. 3.7 a7 kamera restart çektirdi sorun çıkardı seçmeli odakta falan bende geri döndüm 3.4'te note 4 kamerası devam ediyorum.
    Hem ucuz hem de orjial ekranı nereden bulabilisiniz pek bir bilgim yok. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cdemir

Hem ucuz hem de orjial ekranı nereden bulabilisiniz pek bir bilgim yok. :)
    Orjinali bulda ucuzu kalsın. Ama ekranların fiyatı 1000tl ye kadar çıkabiliyor. Yani yan sanayi takmak en iyisi ama kaliteli olması gerekiyor.
  • ShadyMM kullanıcısına yanıt
    Odin ile default ayarlarda orjinal rom yuklediginizde wipe işlemleri yapılmıyor, sonradan recovery e girip yapmanız gerkekiyordu diye hatırlıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -OFLU-

Bende yeni aldım, 1,5 saat ekran süresiyle %85 şarj ile 18,5 saat sürdü.

AcuuBattery bilgisine göre batarya kapasitesi şuanda 3000mah olarak görünüyor.

Bakalım birkaç güne bu değer artacak mı?

Alıntıları Göster
    Bende yine aynı..

%100 ile %10 arası yaklaşık 24 saat dayanıp 2 saat ekran süresi alıyorum.

Note için kısıtlama yapmadan alınacak değerler işte :)
  • 
Sayfa: önceki 38893890389138923893
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.