Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (3619. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79.384
Cevap
390
Favori
2.804.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36173618361936203621
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eahmet

quote:

Orijinalden alıntı: sevince1971

bendekı 64 gb samsung evo uhs 1
    a1sd ıle yapılan test sonucu

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)

kart almayı dusnunlere belkı bır fıkır vermesı amacıyla paylastım bılgınıze.

sendeki kart okuma hızları uçmuş. çok fazla bi yanlışlık olmalı.

Evet yaw değerler çok fazla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: eahmet

quote:

bendekı 64 gb samsung evo uhs 1
    a1sd ıle yapılan test sonucu

kart almayı dusnunlere belkı bır fıkır vermesı amacıyla paylastım bılgınıze.

sendeki kart okuma hızları uçmuş. çok fazla bi yanlışlık olmalı.

bılmıyorumda olay bu baska uygulama ındırıp deneyeyım yıne payşlasayım

• SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)
    SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)

bunlarda dıger testler sanırım programda bır hata var.

• SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)

en dogrusunu bu yapıyor galıba.64 gb samsung evo uhs 1
  • eahmet E kullanıcısına yanıt
    2 adet gozuken telefonun kendı hafızası.telefon kendı olusturuyor.aslında tek rom ama 2 taneymıs gıbı gorunuyor.aslında 32 gb dıye sattıkları telefonda sıstem 6 gb kadar sıstem kullanıyor bu nedenlede 25 gb -26 gb cıvarı gorunuyor telefon hafızası.ıkısınıde ıncelersenız boyutları aynı.
    normal 48/mbsn benım kart hızı. http://www.samsung.com/tr/consumer/memory-storage/memory-storage/memory-cards/MB-MP64DA/TR/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevince1971 -- 3 Mart 2017; 18:11:1 >
  • arkadaşlar selam bilmediğim için bir bilene sorma ihtiyacı hissettim bunun içinde en iyi bilgi alacağım yer burası yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. şimdi bu apk mirror isimli sitede samsung un telefonumuzda olan uygulamalarını güncellediğini görüyorum örneğim internet tarayıcı dosya yönetici müzik çalar vs bunları o site üzerinden indirim telefona yüklesek bize ne gibi yararı yada zararı olur sistemim düzgün çalışıyor bilmeden bozmayayım sizden haber almadan.
  • ariferkoc A kullanıcısına yanıt
    Hocam korkmanıza hiç gerek yok apkmirror o dosyaları direk sistemin içinden alır hepsini gönül rahatlığı ile kurabilirsiniz. 6.0 destekleyenleri yükleyin 7.0 üstü uygulamaları telefon yüklemeyecektir

• quote:

fotograf harıka cıkmıs.gercek manzaramı ? nasıl bır arıymıs o oyle resım farklı sayfada acınca tum detaylar cok net.elınıze saglık.
    bende rus romu kullanıyorum rotladım kaldırdım 95 adet ıvır zıvır sıstem uygulaması.s7 tuchwıtz kullanıyorum ses oranı manuel artırılmıs halde.gprs hızlandırma manuel artırılmıs halde.bırde arama tus kombıınasyonuna gorusmeyı kaydetme ve kamera deklansor sesı acma kapama menusu eklenmıs halde..yukarıdakı sd kart testı fotografında depolama durumları yazıyor. sarj suresı cok cok ıyı gıbı 30 dakıkalık mx playerle muzık dınleme harcanan sarj %2 .dun17.00 gıbı %100 bugun 14.30 gibi sarj suresı %59 da.aktif olarak wıfı ve data verı acmadım...bayagı ıyı gıbı tabıkı 3-5 gun kullandıktan sonra bellı edecek sımdılık bırsey soylemek erken olur..bılgınıze

Beğenmene sevindim. Dün tesadüfen dışarıda gezerken yolda görünce çekeyim dedim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Drak44

Yeni güncellemeyi yapmak istemiyorum. Ama sık sık taciz etti. Yanlışlıkla indir dedim. Şimdi üstte bildirim var indirme duraklatıldı diye. Bu bildirim gitmiyor.

Bu bildirimi kapatma ve güncellemeyi tamamen kapatmanın yolu var mı?

Eski sürümlerde ayarlardan güncelleme kapanıyordu ama bu sürümde olmuyor.

ayarlar cıhaz hakkında yazılım guncelleme burada otomatatık guncelleme kutucugundakı ısaretı kaldır.olmuyor mu? o sekılde.telefonu kapatıp acın cokda onemlı bılgılerınız yoksa format atın.ve acılır acılmaz otomatık guncelleme kurtucugundakı onayı kaldırın.bırdaha sormaması gerekır.

ben 2 ay önce servise verdim. batarya nedeniyle. onalar güncelleme yaptılar. bu sürümde eskisi gibi değil olaylar.
    eskisinde güncellemeyi denetleme kapatılabiliyordu. bunda güncelleme denetleme kapanamıyor. sadece güncelleme indirmeyi otomatik yapma kapanıyor.

denetleme kapanamadığı içinde sürekli taciz ederek bildirim veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: norton772

quote:

Orijinalden alıntı: Drak44

arkadaşlar şu son çıkan 400 mb küsürlük güncellemeyi yaparken wipe cache ya da format filan yapıyor musunuz yoksa diretk kuruyor musunuz?

aletin performansı için illa temiz mi kurulum yapılmalı?

Sadece wipe cache partition yap. İki dakikanı alır ve herhangi bir kaybın da olmaz. İmzamdaki videodan yapabilirsin kolaylıkla.

teşekkürler cevap için.
  • jogaboga kullanıcısına yanıt
    Bataryanın kamerayı etkilemesi şaşırttı beni.Hem burn in sorunu var. (O bekleyebilirdi ama kamera önemli). Servis yolu göründü o zaman bize.

• sevince1971 S kullanıcısına yanıt
    Hocam rus romu derken Stock mu başka bişey mi

• Drak44 D kullanıcısına yanıt
    Ben her güncellemeyi manuel indirdim. Hiç bir şekilde güncelleme var uyarısı almıyorum. Forumda güncelleme geldiğini oğrendikten bir müddet sonra indiriyorum.

Güncellemeleri otomatik indir seçeneği seçili degil bende.

Siz de farklı bir problem var sanırım.

İsterseniz odin ile stok romu yeniden atıp, telefon açıldıktan hemen sonra otomatik indir seçeneğini kapatın. Belki düzelir sorun.

• Note 2 kullanıcısıyım hocam. Üst modellerin sayfalarını sevdiğim için Note 3, 4 ve 5 sayfalarını da takip ediyorum.

Camera FV-5 adlı bir program var bende. Benim Note2 ile bile muhteşem iş çıkartıyor. Dene derim. Özellikle macro çekimi mükemmel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gopc@

quote:

Orijinalden alıntı: norton772

Ben son güncellemeyi yaptım bir kaç gün önce ve herhangi bir eksi yönü yok şimdilik. Pil de iyi şu an itibariyle %77 pil var ve 1 saat 12 dk ekran süresi var. Face ve internette takıldım .parlaklık ortanın iki tık altında. Dünden bir de foto paylaşayım. Note 4 ile çekildi ve snapseed ile düzenlendi.

Arkadaş biz niye böyle güzel fotolar çekemiyoruz yaw Bir ayar filan mı yaptın veya kamerayı hangi ayarlarda kullanıyorsun? Bu işin püf noktası nedir? Bu resim 1 birde konu ilk açıldığı zamanlarda bir arkadaşın köprüde çekilmiş resmi vardı oda 2. Böyle kaliteli nasıl çekiyorsunuz? Aynı cihazı bizde kullanıyoruz bu kadar kaliteli çekim yapamıyoruz yahu. Üstelik kamerada tek bir çizik ile yok.

Özel bir ayar yok aslında. Otomatik mod ve sonrasında snapseed ile biraz düzenledim ama çok mıncıklamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi norton772 -- 4 Mart 2017; 15:37:1 >

• Bir kaç tane daha snapseed ile düzenlediğim foto

• Arkadaşlar bişey soracağım,

Telefonu aramalara sadece benim rehbere kaydettiğim kişilere açık bırakabilir miyim? Yani benim rehberimde kayıtlı olmayan kişiler beni aradığında direkt reddetsin.

Samsung un kendi rehberinde buna benzer bi özellik var ama kişileri kendin belirleyemiyosun ya rehberden engelliyorsun yada arama herkese kapanıyor.

Böyle bir program var mıdır?

• Arkadaşlar telefonunu servise vereceğim ama hangi ildeki hangi servis işini iyi yapıyor bilmiyorum . Yardımcı olabilir misiniz. Telefonda kumanda özelliği çalışmıyor , ayrıca bugün birden bire bir kaç defa ağda kayıtlı değil hatası verdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: nighty

Bu kronik şebeke düşme sorununda son durum nedir, bilen var mı arkadaşla. 3. kez vereceğim telefonu garantiye. Artık canıma yetti.

hocam bendede sürekli h filan düşüyor internet bazende çekmiyor bahsettiğiniz sorun bumu ?.önceden yapmıyordu böyle acaba batarya kaynaklı veya yazılım kaynaklı olabilir mi
  • typing kullanıcısına yanıt
    Kişiler haricinde bütün numaraları engelle özelliği var ve güzel çalışıyor.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vladlee.callsblacklist

• 
Sayfa: önceki 36173618361936203621
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.