Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (3617. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79.384
Cevap
390
Favori
2.804.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36153616361736183619
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ever Note uygulaması Vs S Note .. sizce hangisi daha iyi .. s notu kullanıyorum zaten s pen için gayet uygun. Ever notu hiç aktive etmiyordum. Geçen biraz kullandım oldukça ilginç özellikleri var gibi. .

Ne tavsiye edersiniz bu konuda? Aktive etmemesi sebebi de zırt prt heryerde çıkıp sarj yemesi ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran kasa boşluğu problemi yüzünden satışa çıkarttığım telefonda Arka vidaların gevşek olduğunu fark ettim. Vidaları sıkılaştırınca boşluk azaldı. Kağıt giren boşluk 0 olmadı ama kağıdı artık zorlayarak sokabiliyorum.

Başarı servis gözümden düştü. Bundan sonra Teleservice i deneyeceğiz.
  • ucav kullanıcısına yanıt
    O bosluk beni ekran masrafindan kurtardı.Kız arkadaşıma sinirlenip telefonu yere atmistim kılıf olmasına rağmen hafif bir ezildi fakat o boşluk esneme yapıp darbeyi absörbe etmişti.Eğer o boşluk olmasaydı ekran paramparçaydı hocam.Yani takmayın kafanıza abartı olmadığı sürece yararlı bir şey.

• quote:

Orijinalden alıntı: MaDLoCK

Arkadaşlar bugün cihazıma 5.1.1'i yükledim sonrasında güncelleme kontrolü yaptım ve burda paylaşılandan farklı bir sürüm numarası çıktı resimde göründüğü gibi bunun nedeni nedir bilen varmı?

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)

Farklı olacak tabi. Çünkü bu ana güncelleme. Bunu kurduktan sonra Ayrı ayrı olmak üzere 5 güvenlik güncellemesi daha alacaksın.

En son güvenlik güncellemesinin sürüm numarası, burada paylaşılan ile aynı olacaktır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aziz04 -- 2 Mart 2017; 0:3:33 >

• omeryasin O kullanıcısına yanıt
    Hocam benim batarya ve kabloyu değiştirmediler. Hemen telefona mesaj gelince Samsung online destek ile görüştüm onlar da baya uğraştırdı. Servis ne derse o dedi kısaca. Ben de en son 2 yıllık telefonun bataryası nasıl normal olur dedim o şekilde online destek servisi arayıp değiştirtti.

Bu arada kablo hasarlı olmasına rağmen değişti ki ne olduğu önemli değil değiştirmeleri gerekli sonuçta kullanıma bağlı oluştu. Şarj kafasını değiştirmemisler. Batarya telefona takılı geldi.

Serviste yazılım yüklendi diye klasik bir ibare yazıyorlar bir şey yapmamış gözükmemek için. Oysa güncelleme olmasına rağmen yazılım attık yazıyorlardı.

Müşteri memnuniyeti olsa Samsungda hemen ikiletmeden müşterinin isteği yapılır ama nerde. Bundan sonra iphone almayı düşünüyorum artık. Sırf bu olaylar yüzünden

• Iphone unda farki yok. Onuda kullaniyorum onada basari bakiyor.

• DesertEagle67 kullanıcısına yanıt
    Valla haklisiniz hocam. Ama ben biraz takintiliyim. O araya kagit girmemeli. Note 4 de kronik sorun benim gozumde.

Bu benim 4. Note 4 um. Elimde birtane n910f vardi snapdragon islemcili. En iyisi oydu. Pili 2.5 gun gidiyordu. Ondan sonrakileri aradim hep. Hayir 0 i da kalmamis meretin. Mecburen note 5 e yoneltiyorlar oda sabit batarya. Hic hoslanmiyorum kapali kutudan

• quote:

Orijinalden alıntı: sevince1971

quote:

Orijinalden alıntı: trh

quote:

Orijinalden alıntı: Aziz04

quote:

Orijinalden alıntı: trh

quote:

Orijinalden alıntı: Aziz04

Ek güncelleme değil hocam. Son güncel romu indirip temiz kurulum yaptık. Twrp'den sistem dahil herseyi sildim

31.01.2017 tarihli rusya romu.

Size zahmet olmazsa romun linkini atabilir misiniz ? Bulamadım ben . Cihaz n910cq .. türkiye modeli yani..
    https://www.sammobile.com/firmwares/download/121461/N910CXXS2DQA1_N910COXE2DPI2_SER/

sammobile e uye mi olmak gerekiyor. Indirme calışmadı da..
    EDit: ok indirme tamam . uye imişim zaten

csc ile ilgili bir işlemden bahsetmişsiniz onun önemi nedir acaba?

csc kodu yanı telefonunu turkıye olarak tanıtan csc odın ıle flashlanabılır buyur kendı yuklmemem.gonul rahatlı ıle kullanabılırsın.https://yadi.sk/d/xvW8d-6J3EnwQA
    csc turkıye note4 SM-N910CQ
    flasladıktan sonra modelıne bak halen SM-N910C olarak duıruyor ıse tekrar fabrıka ayarlarına sıgfırla ve sımdı kontrol et kesınlıkle SM-N910CQ oldugunu goreceksın.kolay gelsın

bunda 5.1.1 yanında 6.0.1 CSC TUR var.daha oncede dedıgım gıbı model SM-N910C olarak gorunurse factory reset (fabrıka ayarlarına sıfırla) dedıgınızde model SM-N910CQ olur. bılgınıze.
    https://yadi.sk/d/K2qz_xNL3Esf65

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevince1971 -- 2 Mart 2017; 9:8:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DesertEagle67

O bosluk beni ekran masrafindan kurtardı.Kız arkadaşıma sinirlenip telefonu yere atmistim kılıf olmasına rağmen hafif bir ezildi fakat o boşluk esneme yapıp darbeyi absörbe etmişti.Eğer o boşluk olmasaydı ekran paramparçaydı hocam.Yani takmayın kafanıza abartı olmadığı sürece yararlı bir şey.

ılgınc bır tecrube.ama herkeste işe yaramayabiilir. ! :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevince1971 -- 2 Mart 2017; 9:12:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baysalgurler

Tel birden kapandı daha yüzde 11 sarjim vardı kronik sorun benimde başıma geldi.Son güncellemeyi yaptıktan sonra oldu ama ekran süresi iyi aldım yanlız.bu kadar saRJ gitmiyordu.3.5 4 saat ekan süresi alıyorum. Batarya için servise versem tel rootlu sıkıntı çıkarırlarmı telefon 9 ay var daha Garanti'nin bitmesine.hayırlı akşamlar.

guzelce bır wipe (temizlik) işlemi yap hatta root explorer ile system -data dosyalarına gır tek tek buldugun tum log kayıtlarını sil.sonra kıes ıle manuel guncellme yap oyle ver sansını dene.%80 sen kazanabılırsın.kies ile guncelleme yaptım bu sekılde oldu de.dene sansını.ıstanbulda ısen sakın sıslı merkeze verme tavsıyem.sisli merkez teknık servıse verısen sonuc bu olur :

• quote:

Orijinalden alıntı: nighty

Bu kronik şebeke düşme sorununda son durum nedir, bilen var mı arkadaşla. 3. kez vereceğim telefonu garantiye. Artık canıma yetti.

http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2013/11/20131128-1.htm
    http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2014/06/20140613-2.htm
    http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2014/06/20140613-3.htm

buda kanunun tamamnın oldugu sıte:
    http://www.tapdk.gov.tr/tuketici_korunmasi_hakkinda_kanun.pdf

BURADA RESMI KANUNLAR VAR OKUYUNUZ ISTERSENIZ .yanılmıyorsam aynı arızıdan 3 kez verılıp ve arıza devam ederse cıhaz bedelı ıstenebılıyor.daha once bu konu yıne gecmıstı tam hatırımda degıl gecmıs sayfalarda konusu gecmıstı.yukarıdakı resmı kanunları okumanızı tavsıye ederım.netten arastırınız

• Erobot v19 çıkmış sanırım hine tema uygularken sadece ikonlsrın değişmesini düzeltmemiş rom buglarında hala öyle

Arkadaşlar şu Thr romunu kullanan var mı ilkini çok övmüşlerdi şimdi 2. Si çıkmış acaba kullananlar varsa deneyimlerini yazbilir mi

https://www.youtube.com/watch?v=ZjPCwazqjmg&t=41s buda THR V2

• ucav kullanıcısına yanıt
    Apple in kendisi en azında müşteriyi önemsiyor. Malesef her servis aynı sayılır hocam müşteriyi mağdur ediyor.

• Guncellemeyi yaptim. Hic bi degisim olmadi. Antutu da puan dustu biraz. Buda hiz kismaya basladiklarini gosteriyor.

Batarya da iyilesme yok. Ayni.

• merhaba .ekranın sag veya sol kenarında çıkan uygulama sutunu nerden ayarlanıyor acaba.bende kayboldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: osgal

merhaba .ekranın sag veya sol kenarında çıkan uygulama sutunu nerden ayarlanıyor acaba.bende kayboldu

muhtemelen multıwındow dedıgın penceredır.en ustte kı barı cıft parmagınla asagı dogru cek bıldırım panelı tum uygulamarı gorursun orada coklu pencere yazan sımgeye tıkla aktıf hale getır.artık multıwındow aktıftır.tek yapman gereken cıhaz uzerındekı gerı tusuna 2-3 sanıye basılı tutmaktır.
    kolay gelsın umarım bahsettıgın bu ıslemdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon07

selam arkadaslar. Bizim note 4 un ekranı kırıldı, ve ekranı acmak için sifre girmem gerekiyor veya usb kabloyu baglandıgımda dosyaları gormek için. Tek amacım fotografları ve videoları almak. Tum aile resimlerimiz 4 yıldan beri orada ve SD kart yoktu içerisinde. Ama bir türlü cozum bulamadım nasıl yaparım bu isi sizce nasıl fotoları kurtarabilirim ekran degistirmeden ? Aklıma telefonun ekranı pc ye aktarmak geldi ama Samsung sidesync olmuyor veya diger programlarda olmuyor cunku sidesync kod girmeni istiyor giremiyorsun diger programlar da gelistirici ayarlarından usb hata ayıklama seceneginin aktif edilmesini istiyorlar maalesef.

Aklınıza gelen bir yok var mı? Yada direk bir programla vs tlfnuun ekran kilidini kaldırabileceğim birsey var mı?

bır program lınkı paylasacagım ancak ısıne yararmı bılemıyecegım ıstersenız nette arastırın nasıl kullanılıyor nasıl yapılıyor bır bakınız belkı bır cozum olur.
    https://yadi.sk/d/WxM6r_xmsfpzn
    bıurada kendımın anlayacagı sekılde zamanında acıklama yazmısım.okursun ıncelersın.orada
    senı ılgılendıren kısım
    cıhaza erısım es fıle explorer ıle cıhazın tum dosyalarına erısım saglamıs olman.
    oradan cıhaz rootlu ıse zaten sorun kalmayacaktır.olmadı es fıle explorer ıle data/system/gesture.key adlı dosyayı bulup sılın telefonu yenıden baslatın pın kalkmıs olması gerekır.
    ancak dedıgım gıbı kendım teset etmedım cozum olurmu bılemem ama denemnızde bır kaybınız olmayacaktır.

• quote:

quote:

selam arkadaslar. Bizim note 4 un ekranı kırıldı, ve ekranı acmak için sifre girmem gerekiyor veya usb kabloyu baglandıgımda dosyaları gormek için. Tek amacım fotografları ve videoları almak. Tum aile resimlerimiz 4 yıldan beri orada ve SD kart yoktu içerisinde. Ama bir türlü cozum bulamadım nasıl yaparım bu isi sizce nasıl fotoları kurtarabilirim ekran degistirmeden ? Aklıma telefonun ekranı pc ye aktarmak geldi ama Samsung sidesync olmuyor veya diger programlarda olmuyor cunku sidesync kod girmeni istiyor giremiyorsun diger programlar da gelistirici ayarlarından usb hata ayıklama seceneginin aktif edilmesini istiyorlar maalesef.

Aklınıza gelen bir yok var mı? Yada direk bir programla vs tlfnuun ekran kilidini kaldırabileceğim birsey var mı?

bır program lınkı paylasacagım ancak ısıne yararmı bılemıyecegım ıstersenız nette arastırın nasıl kullanılıyor nasıl yapılıyor bır bakınız belkı bır cozum olur.https://yadi.sk/d/WxM6r_xmsfpzn
    bıurada kendımın anlayacagı sekılde zamanında acıklama yazmısım.okursun ıncelersın.orada
    senı ılgılendıren kısım
    cıhaza erısım es fıle explorer ıle cıhazın tum dosyalarına erısım saglamıs olman.
    oradan cıhaz rootlu ıse zaten sorun kalmayacaktır.olmadı es fıle explorer ıle data/system/gesture.key adlı dosyayı bulup sılın telefonu yenıden baslatın pın kalkmıs olması gerekır.
    ancak dedıgım gıbı kendım teset etmedım cozum olurmu bılemem ama denemnızde bır kaybınız olmayacaktır.

bu ıslem normalde format atsanızda sızden halen google hesabınızı ve sıfresını ısterse yapılan ıslemdır ancak burada usb ıle baglandıgında cıhaazın dosyalarına erısım elde edıyorsunuz dıye onerdım ancak dedıgım gıbı note4 te calısıyormu ?? suanda bır bılgısayrda denıyorum sanırım bılgısayar baglantısı veya yanımdakı kablo ıle alakalı bır durum baglantı yapamadım .ancak deneyebılırsınız.
    eskı 2.3ve 4.4 yuklu ıkı samsung telefonda yapmıstım.bırı samsung s3 bırı samsung wonder ıdı.
    bılgınıze.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevince1971 -- 2 Mart 2017; 19:26:30 >

• quote:

quote:

bır program lınkı paylasacagım ancak ısıne yararmı bılemıyecegım ıstersenız nette arastırın nasıl kullanılıyor nasıl yapılıyor bır bakınız belkı bır cozum olur.
    senı ılgılendıren kısım

denedım olmuyor.sıfre ıstıyor desen sıfresı koydum denedım olmadı.demekkı sadece google hesap sıfresı ıstedıgınde yapılacak bır ıslem.xda ya bır baslık atın konu acın belkı yardımcı olurlar.bır yontemı mutlaka vardır.dıye dusunuyorum.

• quote:

quote:

senı ılgılendıren kısım

yabancı sıtenın bırındede su tavsıye edılmıs ısıne yararmı ? artık senın becerıne kalmıs.ekran krıksa ve dokunamıyoesanız otg kablo ıle mouse baglayın demıs ve bır kagıt uzerıne desenınızı kılıtlı ekrandakı desenı cızın demıs ve mouse ıle desen uzerınde gezının acılması gerekır demıs.sonra usb ıle pc ye baglayıp dosyaları aktarabılırsınız demıs.baska bır yoontem soylemıs ama sanmıyorumkı o yontemı deneme sansın olmayacak genelde cunku bız pek cıhazımı samsung account uzerıne kaydet meyız.kaydetmıs ısenız web te bu konuda turkce kaynaklarda bılgınıze.
    ama en basıt ve saglam cozum ekran camı degısımı. ıyı gunler

• 
Sayfa: önceki 36153616361736183619
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.