Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (2999. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
79.383
Cevap
390
Favori
2.804.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29972998299930003001
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üç günlük polonya 6.0.1 denememden sonra TWRP 3.0 üzerinden (5.1.1 erobot V16.1 + Ultimate kernel) kurdum. Gerek batarya süresi gerekse hız açısından bayağı fark ettiğini söyleyebilirim. eRobot ekibi Son versiyonda gerçekten final yapmış diyebilirim. Olay kernelde bitiyor...
    6.0.1 Custom romları ve kernelleri dört gözle bekliyoruz.
  • crypto63 C kullanıcısına yanıt
    Ustam erobot 6 cikmis zaten. Acaba direk 5.1 custom rom uzerine flaslanir mi? Yoksa ilkin 6.0 samsung stok romunu odinlemeli miyiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende callx kullaniyorum. Müzik çalar aynı bendede görüyor. Butun müzikleri tek klasöre atarak çözdüm. Oradan dinliyorum. klasöre atıp parça listesi oluşturup klasorü secebilirsiniz hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asarman -- 13 Nisan 2016; 0:36:09 >
  • teşekkürler garanti dolana kadar ellesmeyim dolduktan sonra root işine girip erobot kurabiliriz.

• Evet 5.1.1 üzerine flashlanir, mm için yapılan erobot romu tavsiye etmiyorum zira yeni çıktı, yani (erobot samsung Galaxy note 4) yazarsanız google a bu kişinin kendi web sitesine ulaşabilirsiniz burdan son versiyonu indirebilirsiniz v16.1 şimdiye kadar kullandığım en stabil rom diyebilirim

Bilgilendirme icin tesekkurler ustam. Madem az daha bekleyeyim. Zira meraktan ziyade suanki romda birseyi mi sildim ne yaptim mesajlar ve mailler duzgun gelmiyor sanki. Hazir romu da yenilemis olurum

• asarman A kullanıcısına yanıt
    Sikinti yapma usta. Telefonu ilk aldigimda diyorum garanti falan sorun olur ellesmeyeyim diye. Ama 1 hafta geciyor gecmiyor basiyorum romu Duz sekliyle kullanilmiyor cihaz. Kendinden eminsen kur gitsin romu. Yoksa 1 2 sene falan beklenmez

• Arkadaşlar hepsiburada da Genesis diye bir firma 1500 lira civarında note 4 satıyor. Eşime almak istiyorum fakat bu firmaya güvenebilirmiyim. Garanti için servis olayı nedir, sattığı telefon bizimki ile aynı modelmi. Bilen bir arkadaşımız varmı yada oradan alış veriş yapmış olan? Kendim siyah kullanıyorum eşime sarı renk alacağım, beyaz note 4 lerde bazı sorunlar var diye duymuştum ilk zamanlarda acaba sarı nasıldır?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kurarız da ogrenmek gerek nasıl oldugunu anlatırsan olur

• asarman A kullanıcısına yanıt
    Surada anlatmis eleman. Burayi incele bir Ama guvenmiyorsan kendine büyük sıkıntı olabilir

http://forum.donanimhaber.com/m_99056795//tm.htm#99056795

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 13 Nisan 2016; 1:29:48 >
  • alicavush kullanıcısına yanıt
    Firmayı falan bilmemde almadan önce model numarasını araştır.910H modeli olabilir.yada 910cq ama garantisi vasat bir firmada olabilir.bunları bilerek al..
    Sarı renkten kastın gold rengi olan modeli sanırım.bir ara kullandım rendi golddan ziyade koyu kahverengiye kaçıyor.ama gün ışığında bakınca rengi daha açık görünüyor..Ben şahsen bu rengi tavsiye etmem çünkü kullandıgım sürece bu renge uyan renkte kılıf bulamadım..ne renk alırsam alayım bir türlü telefonun rengiyle uyum sağlamadı.eşine alacaksan beyaz renkten şaşma derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoTuTuRK -- 13 Nisan 2016; 1:32:26 >
  • flintstones F kullanıcısına yanıt
    Ayarlar/kilit ekranı ve güvenlik / Diğer güvenlik ayarları / kimlik bilgilerini sil yap.
    Genelde bu şekilde yazpınca düzeliyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: muyguc

Arkadaşlar telefonum 5.1.1 guncellemesinden sonra sık sık sim kart sorunu vermeye başladı sizlerde durum ne acaba? Var mı bunun çözümü.. telefonu 2 yıl önce hepsiburada.Com dan almıştım sanırım garantisi doldu

Bende de sim kart sorunu veriyor. Sim kart çıkarıldı yada algilanamadi yeniden başlatın diyor.

Hocam erobot romu nasil kurabilirim bi rehber metin onerebilir misin? Tesekkur ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: muyguc

Arkadaşlar telefonum 5.1.1 guncellemesinden sonra sık sık sim kart sorunu vermeye başladı sizlerde durum ne acaba? Var mı bunun çözümü.. telefonu 2 yıl önce hepsiburada.Com dan almıştım sanırım garantisi doldu

Telefon çıkalı 2 yıl olmadı garantiniz devam ediyor.
  • KoTuTuRK kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim dostum, cihaz q modeliymiş, alanlardan biri yorum kısmına o şekilde yazmış. Samsung garantili cihaz ile arasında 250 lira oynuyor onun için tereddütteyim. Tavsiyen içinde ayrıca teşekkür ederim. Neticede kadın milleti, telefonu aldıktan sonrada kılıf diye tutturacak uğraşıp durucaz.en iyisi beyaz veya siyah almak bu durumda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • alicavush kullanıcısına yanıt
    Önemi yok kardeşim..Yardımcı olabildiysem ne mutlu . .

• A7 2016 mı note 4 mü sizce

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 parçalı polonya romunu yükledim, kilit ekranındaki kasılmalar kalmadi. Yeni yükleyecek olanlar 4 parcali romu tercih edebilir.

• Kasa kalitesi,el ergonomisi günü kurtarır özellikleri ile A7 5.5" 1080p ekran fhd@30 fps 13mp kamera,16gb dahili hafıza
    Büyük ekran,çıkartılabilir pil,güçlü cpu+gpu,spen, özellikleri ile Note 4 5.7" Qhd ekran ,16 mp kamera 4K,FHD@60 fps, 32gb dahili hafıza

A7 gerçekten ele oturan bir yapıda tam kararda eğer hiç kullanmadıysan büyük telefon sonra ne diye note 4 aldım da deme :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1080p -- 13 Nisan 2016; 6:38:27 >
  • 
Sayfa: önceki 29972998299930003001
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.