Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (2997. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
79.384
Cevap
390
Favori
2.804.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29952996299729982999
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ShadyMM

Ya arkadaş bu telefonda ne zaman arama yerine girsem kişiler hep çift oluyor ayarını yapıyorum gene sonra eski haline dönüyor bir şekilde, arayacağım kişiyi ara yerine ismini yazıyorum 2-3 çift çıkıyor aynı isimden, nasıl düzelir bu tek sorunum şimdilik bu ?

benimde aynı 6 aydır sürekli ben düzeltiyorum o bozuluyor
  • ElmaKent kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: hkubilayk

TWRP recovery yüklediğimiz zaman Knox sayacı değişiyor mu?

evet artıyor 1 oluyor bu arada root u düzgün atabilen bir arkadaş nasıl attığını yazabilirmi ben rootlayınca otomatik döndürme çalışmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: crypto63

quote:

Orijinalden alıntı: frkn3439

Arkadaşlar telefonum durduk yere şarj yiyo.Mesela gece %90ken sabah bi bakıorum %88 olmuş neden böyle? Bir de ekran süresi 5 saat gördüm sizce batarya normalmi?

Daha ne istiyorsunuz hocam gayet güzel , sonuçta bu elektronik bir cihaz illa boşta pil yiyecek

Sizin ekran süreniz ne kadar hocam ?
  • Kılıf Wars is Coming

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar telefonum durduk yere şarj yiyo.Mesela gece %90ken sabah bi bakıorum %88 olmuş neden böyle? Bir de ekran süresi 5 saat gördüm sizce batarya normalmi?

Daha ne istiyorsunuz hocam gayet güzel , sonuçta bu elektronik bir cihaz illa boşta pil yiyecek

Sizin ekran süreniz ne kadar hocam ?

4,5 ila 5 saat arası değişiyor.
  • Freddy Krueger kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: ShadyMM

Ya arkadaş bu telefonda ne zaman arama yerine girsem kişiler hep çift oluyor ayarını yapıyorum gene sonra eski haline dönüyor bir şekilde, arayacağım kişiyi ara yerine ismini yazıyorum 2-3 çift çıkıyor aynı isimden, nasıl düzelir bu tek sorunum şimdilik bu ?

Whatsapp kişileri oluyor onlar dikkat ederseniz. Veya başka bir mesajlaşma vs programlarının rehberi de orda oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ERobot rom 6.0.1 sürümü çıkmış arkadaşlar
    BURADAN
  • crypto63 C kullanıcısına yanıt
    Suan destegi kesilmis ama bence note 4 e yapilan en iyi kernel. Tartismasiz cok stabil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LordOfTheKings

Suan destegi kesilmis ama bence note 4 e yapilan en iyi kernel. Tartismasiz cok stabil

Kernel tavsiyesi için Teşekkürler hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoTuTuRK

ERobot rom 6.0.1 sürümü çıkmış arkadaşlar
    BURADAN

Bence 6.0.1 Stabil sürümü çıkana kadar 5.1.1 için yapılan V16 daha ideal gibi duruyor
  • 6.0 1 ile Wifi çekimi baya artmış yada 4gdendemi kullanıyor acaba terasta hiç çekmedi tek diş noksan şimdi.

• quote:

quote:

BURADAN

Bence 6.0.1 Stabil sürümü çıkana kadar 5.1.1 için yapılan V16 daha ideal gibi duruyor

Şuanki mevcut sürümde sıkıntımı var hocam ?? Genel olarak memnun görünüyor yükleyenler

• quote:

quote:

quote:

BURADAN

Şuanki mevcut sürümde sıkıntımı var hocam ?? Genel olarak memnun görünüyor yükleyenler

6.0.1 Firmware Üzerine yapılan eRobot romu kurmadım hocam.

• crypto63 C kullanıcısına yanıt
    Yok onu demedim kardeşim..
    quote:

Stabil sürümü çıkana kadar
    diye yazmışsınında, şuan mevcut olan 6.0.1 polonya romunu yükleyenler genel olarak memnun görünüyordu acaba bir sıkıntımı var demek istedim ??
  • Arkadaşlar ben Polonya rom undan memnun olamadım (bu beni bağlar.. Tartışma için yazmıyorum).

Takılmalar, kasmalar yaşadım. Işık Sensörü bile stabil çalışmadı.. 5.1.1 é döndüm (tek parça TR 5.1.1 yazilimini odin ile)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhanmynet -- 13 Nisan 2016; 0:45:56 >
  • arkadaşlar 5.1.1 den 4.4.2ye dönersem knox sayacı etkilenir mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erobot MM da çıkmış ah bir de apktool çıksada kamerayı modlasam.
    http://erobotrom.blogspot.com.tr/2016/04/erobot-rom-for-note-4-v10-android-601.html
  • Klasik rom atmak dışında bir şey yapmadım hocam cihaza erobot nedir? Atmalımıyız atmamalıyız :)
  • 
Sayfa: önceki 29952996299729982999
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.