Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (2998. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
79.384
Cevap
390
Favori
2.804.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29962997299829993000
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada kaydırma ekranındaki kasma kendi kendine geçti :) Şu anlık rom gayet güzel. Tek bir sorum var. Roma geçenler farketmiştir. Klavyedeki titreşimin ritmi sanki farklı gibi lollipoptan. Bunu değiştirebilmenin bir yolu var mıdır ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chromosty

arkadaşlar 5.1.1 den 4.4.2ye dönersem knox sayacı etkilenir mi?

hocam 5.1.1 den 4.4.2 ye dönüş yok diye biliyorum
  • Aynen baktım sen diyince bendede geçmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoTuTuRK

ERobot rom 6.0.1 sürümü çıkmış arkadaşlar
    BURADAN

tema mağazası ekli mi hocam
  • Bi 5 dakikalığına yükledim tema desteği yoktu..bunlara ek olarak note 5 ve s6 uygulamalarıda port edilmemişti.3minitbattery s5 toolbox uygulamaları dışında farkli bir şey göremedim ve kaldırdım.
    Bu arada kurulumda csc turkey seçmeme rağmen cihaz açıldıktan sonra bende sim kartı görmedi muhtemelen modem dosyası ile alakaladır..
    Custom rom yükleyecek arkadaşlar bence birazdaha beklemede kalın en azından yüklemeye değecek bir sürüm çıkana kadar..
  • Isimden dolayi gorusmelerimi kayit altina aliyorum. Muzik calar bu ses kayit dosyalarini muzikmis gibi listesine aliyor. Aracta bluetooth da muzik dinlerken bu biraz sorun oluyor. Konunun cozumu hakkinda fikri olan??

Bu arada pazar aksamindan polonya 6.0.1 4 parcali romu kullaniyorum genel fikrim gayet iyi ufak tefek iyilestirmeler var takilma ile ilgili bir sorun yasamadim. Ayrica bu "Good lock" sarmadi beni.

• Bende de kirmizi cerceveli modeli var.2 ay sonra soyulmaya başladı bende garantiye yolladim. Yenisi geldi ama o da soyulmaya basladi. Demekki kirmizilar sorunlu. Bir ara metal slate olani alicam

• quote:

Orijinalden alıntı: KoTuTuRK

Bi 5 dakikalığına yükledim tema desteği yoktu..bunlara ek olarak note 5 ve s6 uygulamalarıda port edilmemişti.3minitbattery s5 toolbox uygulamaları dışında farkli bir şey göremedim ve kaldırdım.
    Bu arada kurulumda csc turkey seçmeme rağmen cihaz açıldıktan sonra bende sim kartı görmedi muhtemelen modem dosyası ile alakaladır..
    Custom rom yükleyecek arkadaşlar bence birazdaha beklemede kalın en azından yüklemeye değecek bir sürüm çıkana kadar..

bilgi için sağol hocam. yorumunu okuyunca yüklemekten vazgeçtim.
    bu arada 3minitbattery tam olarak ne işe yarıyor. webde biraz baktım ama tam olarak anlayamadım. batarya tasarrufumu sağlıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoogar

Bu arada kaydırma ekranındaki kasma kendi kendine geçti :) Şu anlık rom gayet güzel. Tek bir sorum var. Roma geçenler farketmiştir. Klavyedeki titreşimin ritmi sanki farklı gibi lollipoptan. Bunu değiştirebilmenin bir yolu var mıdır ?

smart switche bağladıktan sonra bende de kendiliğinden geçti açılış ekranındaki kasma.
    nasıl oldu anlamadım?
  • Noobs Gona Wild kullanıcısına yanıt
    Romla dönülmez mi hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • someoneme kullanıcısına yanıt
    Batarya simgesini değiştiriyor kardeşim.başka bir esprisi yok . .
  • Chromosty kullanıcısına yanıt
    Ancak custom rom ile 4.4.4'e dönüp sonrasında orijinal kitkat romunu yüklerseniz olur diye biliyorum..
  • alprcn kullanıcısına yanıt
    Hocam arama kaydedici isimli uygulamayı kullaniyorum onda oyle bir sorun yok birde onu deneyin

• Ben de tough armor var. Ama cihazi asiri kalinlastiriyor. Bunun disinda arkasi seffaf olan bir kilif daha var. Ama o da kalinlastiroyor.

Su anda ttecin seffaf silikon kilifini kullaniyorum, korumasi gayet guzel. Oyle suslu air xx teknolojisi falan yok, bildigin silikon ama biraz daha esnek,kalin ve telefonu kenarlardan iyi sariyor.

Telefon zaten buyuk ve kalinlastoran kilof kullanarak bu kutleyi iyice mobiliteden uzak hale getiriyoruz

• asarman A kullanıcısına yanıt
    Custom rom Note 5 dpi ,tema destekli, Note 5 spen arabirimine sahip (MM de birebir orjinali geldi daha hızlı) rom hazırlayan yanılmıyorsam taylandlı birisi. V12 ye kadar xda da paylaşıyordu son şutlandımı yada kendimi bıraktı sadece kendi bloğu üzerinde paylaşım yapıyor açıkçası V12-V15 kulandım gayet stabil bir romdu şimdi de V6 MM çıkmış. Açıkçası tema desteği olmadan bence yüklemenin bir anlamı yok.
  • Beyler erobot cikmis ya hani. Ben suan 5.1 custom romdayim. Direk flaslayabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 13 Nisan 2016; 0:12:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chromosty

Romla dönülmez mi hocam

hocam romlada olmuyor diye biliyorum hocam ama denemekden zarar gelmez
  • Çok enteresan en yeni sürüm varken eskiyide bırak taaa 4. Bilmem kaçlara dönmek neden ister insan.
  • Arkadaşlar telefonum 5.1.1 guncellemesinden sonra sık sık sim kart sorunu vermeye başladı sizlerde durum ne acaba? Var mı bunun çözümü.. telefonu 2 yıl önce hepsiburada.Com dan almıştım sanırım garantisi doldu
  • Arkadaşlar ekran kilidini nasıl kaldırabiliriz. Kaydır ve hiçbiri seçenekleri aktif görünmüyor.
  • 
Sayfa: önceki 29962997299829993000
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.