Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU] (2165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62.819
Cevap
343
Favori
2.535.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21632164216521662167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gsad1905

quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

quote:

Orijinalden alıntı: new-desing

quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

quote:

Orijinalden alıntı: new-desing

Görseller mükemmel bir cihazı işaret ediyordu. Tasarım gerçekten öyle olursa hem şık hem kullanışlı bir cihaz olur.

Aynı tabir benim içinde geçerli. :) Harika bir seri,rakipsiz. Bir rakibi olsa fena olmaz ama. :)

Koskoca 3 yıl 3 ayrı NOte modeli ve daha kalemi olan farklı markada bir ürün göremedik ki beceremiyorlar mı yoksa işlerine mi gelmiyor ben çözemedim :)

Aklımda kalan sadece Alcatel'in benzer bir model duyurusu vardı geçen sene ki o da sadece yazılarda kaldı :)

Saygılarımla...

Benim görüşüm ilk Note u kalemli ve o kadar büyük cihaz tutmaz diye ciddiye almadılar. Cihazın başarısını gördüklerinde ise Samsung oldukça yol almış kalemi profesyonel bir seviyeye getirmişti. Şimdi ise rekabeti göze alamıyor olabilirler. Benzer bir ürün çıktığında kaleme Samsungdan daha fazla özellik yükleyebileceklerini sanmıyorum buda onlara geri adım attırıyor olabilir.

Ben LG ilk Vu yu duyurduğunda Note serinine rakip cihaz yakında gelir demiştim ancak yanına bile yaklaşmadı. :) LG Samsung a benzemeyi seviyor ancak Spen onunda ilgi alanına girmedi yada yapamadı gerçekten.

Alcatel Liquid diye aklımda bir cihaz var İFA da herkesin incelediği. Daha sonra kimsenin adını duymadığı. :) O cihaza Gsmarena dahil hiçbir site detaylı inceleme yapmadı. Üretimimi durdu acaba. :)

Sanırım Alcatel'in aynı ürününden bahsediyoruz. Özellikleri zaten düşüktü ama NOte serisine benzer bir tip ve kalemi ile acaba nasıldır diye sormuştum kendime ve sorduğumla da kalmıştım :)

Ben ilk Note 1 imi, o zaman denk gelmiştim ve hem IFA fuarını gezmiş hem de akabinde Almanya'dan alıp Türkiye'ye dönmüştüm.

Burada, o ne tepsi mi ? Bu nasıl taşınır ? Kulağına götürsene gibi alaycı cümleler ile karşılaşmıştım ama en fazla 1-2 sene sonra görürüm sizi de diye laf yetiştirmiştim :)
    Şükür ki lafımı yemedim ve bugünleri gördük :)

Kalem özelliği olarak ben habire Microsoft'tan böyle bir şey bekliyorum derken kastettiğimi, keşke imkanınız olsa da ya da bir araya gelsekte Surface Pro 3 ün kalemini incelesiniz o zaman neden ısrar ettiğim konusunda
    sizin de bana hak vereceğinizi düşünüyorum.

Kullandığı sistem Surface Pro 2 de Wacom iken Surface Pro 3 de N-Trig ve OneNote uygulaması ciddi başarılı ve gün be gün yeni özellikte eklenmekte.
    Ellerinin altında hazır olan bir kalem, gayet başarılı bir uygulama da varken bu saydıklarım nedeni ile beklentim hep Microsoft'tan yana ısrarla :)

Rekabetin biz kullanıcılara yarayacağı aşikar iken ve NOte serisinden de herhangi bir sıkıntı duymazken yine de alternatifi olsun istiyor insan :)
    Yaza yaza adamlara ürün çıkarttıracağım bu gidişle :)

Kalemin can olduğu ve kalemsiz bir ürünün benim için bir hiç olduğu aşikar iken bekleyip göreceğiz...

Saygılarımla...

Hocam siz böyle kalemi ovdukce ve kalemsiz olmaz felan dedikçe ben çok şaşırıyorum. Acaba bilmediğim bişe mi var diye merak etmiyor değilim çünkü ben kalemi çok çok nâdir kullanıyorum hatta bazen telefonda kalem olduğunu bile unutuyorum ne yapıyorsunuz hocam kalemle genel olarak zahmet olmazsa yazabilir misiniz

Aslında iki arkadaşımız da yazmış ama sorunuzu yanıtsız bırakmamak adına özet geçecek olur isem,

-Gelen PDF de düzenlemeler yapıyorum.
    -Gelen dosya da imzamı atıp, onay veriyorum ve geri yolluyorum.
    -Ekran görüntüsünün istediğim yerini alıp, düzenleyip, işaretleyip geri yolluyorum.
    -Herhangi bir görüşme de anlık not almak için kalem kağıt aramadan NOte 3 ile bunu yapıyorum.
    -Herhangi bir telefon görüşmesi esnasında yine kalem ile not alabiliyorum.
    -Bir fotoğraf çekiyorum, ekran görüntüsü alıyorum ve fotoğraf üzerinde işim ile ilgili bir çizim yapmam gerekirse ilgili kişiye sağa dön, sola dön,
    o köşe bu köşe diye anlatmadan direkt fotoğraf ile isteğimi iletiyorum :)

Daha yazabileceğim şeylerde bulurum ama aklıma ilk gelen ve benim için işimi kolaylaştıran en belirgin şeyler bunlar :)

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 18 Ağustos 2014; 21:56:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: myxxxxxxxx

Arkadaşlar cihazin pilini cikarip arkasina baktim made by samsung yaziyor tam olarak ne demek bu bilgisi olan varmi?

Pili Samsung üretmiş.

Korkacak bir şey yok yani
  • Teşekkürler arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar samsung note 3 de kullanılmak üzere yüksek ses ve yüksek basslı kulakiçi silikonlu, kablolu kulaklık arıyorum. Orjinal kulaklığın bası ve sesi çok yetersiz. Maximum 100 tl ye kadar ancak orjinal kulaklığından çok daha iyi olupta daha ucuzda olabilir. He bu paraya kesin şunu almalısın dediğiniz birşey varsada tavsiyelerinizi bekliyorum. Sadece türkiye içinden alım yapabilirim. Teşekkürler.

Düzeltme: Ataştırmalarım ve bizzat vatan da deneyimlerim sonucunda CREATİVE EP-660 modelini aldım. 630 modelinden 1 tık daha kaliteli ve net geliyor baslar. Kesinlikle 1200 tl lik beats lerden, monsterlerden, creative zrx lerden dahs güçlü ve derin basları var. Ses kaliteside çook yüksek ve kaliteli. Bugüne kadar hiçbir kulaklığı beğenmemiş ve kulaklığa servet yatırmış biri olarak 67 tl ye bu işi çözdüğüme inanamıyorum.

• Hayırlı olsun

• Peçeteden üreyen adam kullanıcısına yanıt
    Eğer farklı ışık ortamlarında geçiş yaptıysanız olabilir onun dışında bilgim yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Peçeteden üreyen adam

Beyler note 3 le video cektim.
    Cektigim videoları izledigim de goruntulerin akici bir sekilde olmadığını gördüm.
    sizce bunun nedeni ne

60 fps mi çektiniz? 60 fps çekimde bahsettiginiz sikintilarla karşılaştım ama 30 fpsde görmedim.

• Beyler tarayıcıdaki okuyucu özelliği düzgün çalışmıyor bu problemi yaşayan var mı okuyucu simgesine basıyorum ama başlıktan başka bir şey gözükmüyor bazı sitelerde sorun yok fakat dh mobilde çalışmıyor mesela.

• Varsa şekliniz Antutuya bekleriz Her şey stok halde, root yok
    SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU]
    Testi eskiden yapmıştım, antutu geçmişine bakarken buldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9D2914531 -- 19 Ağustos 2014; 1:25:50 >

• TeufeL-07 T kullanıcısına yanıt
    Kulaklık iyidir, güzeldir tamam anlarımda hani 1200 tl'lik beatslerden de iyi değil be
  • Selam 4 gündür Note 3 kullanıyorum, ekran için koruyucu takmam gerekir mi? Samsung orjinal kılıf pencereli olandan kullanıyorum. Sizce gereklimidir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Resul Sever

Kulaklık iyidir, güzeldir tamam anlarımda hani 1200 tl'lik beatslerden de iyi değil be

Ses kalitesi olarak yan yana kıyaslamak lazım. Birde bahsettiğim beats ler kafa üstü. Kalite göreceli ama bas konusunda kesinlikle önde.

• quote:

Orijinalden alıntı: King ov Hell

quote:

Orijinalden alıntı: 54ADEM

quote:

Orijinalden alıntı: King ov Hell

Sayaç official/custom değil. KNOX 0x0, KNOX 0x1 olması. 0x1 garanti dışı demek hocam.

Kardes ROM atinca sayac 0x1 olur ve Status Custom olur. Hem sayac 0 hem de status Official oluyor. Yaptim. Yine yaparim.

Sadece ROM atmakla olmuyor. Samsung imzası barındırmayan herhangi bisey yuklersen 0x1 olur.

KNOX'u sifirlayamazsin bu arada eski bootloader varsa sifirlarsin ama oda knox değil.

Onu demek istedim. Root yapsan da sayac 0x1 olur.

Knox sifirlamaktan kastiniz Knox sayaci ise sifirlaniyor. Ornegin Knox uygulamasi 0x1 durumundayken calismazken sayaci sifirladiktan sonra calisiyor.

Kisacasi N9000 icin sayac 0x0 oluyor. Status durumlari official oluyor. Root kalkiyor. Her sey eski haline donuyor. Yaptim arkadaslar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

quote:

Orijinalden alıntı: Peçeteden üreyen adam

Beyler note 3 le video cektim.
    Cektigim videoları izledigim de goruntulerin akici bir sekilde olmadığını gördüm.
    sizce bunun nedeni ne

60 fps mi çektiniz? 60 fps çekimde bahsettiginiz sikintilarla karşılaştım ama 30 fpsde görmedim.

Kaç fps olduğunu bilmiyorum hocam nerden bakılıyor

• Arkadaşlar note 3 alamayanlar için dev hizmet. Müthiş indirimle bu fırsatı kaçırmayın.

• agirseviyorum kullanıcısına yanıt
    Nasıl o kadar indirim yapmışlar hayret

Bende S4 var ve kablodan dolayı yavaş şarj oluyor. Şişli serviste değişim oluyorsa ben de bir uğrayayım en iyisi
  • Htc m8 güncelleme aldı kitkat 4.4.3
    Htc m7 güncelleme aldı kitkat 4.4.3
    Sony z1-2güncelleme aldı kitkat 4.4.4
    Samsung note 3 güncelleme yok
    Samsung yazılım güncelleme konusunda yerlerde sürünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: agirseviyorum

Arkadaşlar note 3 alamayanlar için dev hizmet. Müthiş indirimle bu fırsatı kaçırmayın.

9 Ağustosta sipariş ettim, o zaman fiyatı 1.689 TL idi, 111 TL maxipuan verdi, maksipuanı da çıkarırsak telefon 1.570 TL'ye geldi. Telefon C5 garantili olarak geliyor, 1 haftadır kullanıyorum güzel ürün.

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa412

Htc m8 güncelleme aldı kitkat 4.4.3
    Htc m7 güncelleme aldı kitkat 4.4.3
    Sony z1-2güncelleme aldı kitkat 4.4.4
    Samsung note 3 güncelleme yok
    Samsung yazılım güncelleme konusunda yerlerde sürünüyor.

Hocam bence bu güncelleme işini abartıyosunuz telefonunuz düzgün çalışıyosa 4.2 olmuş 4.3 olmuş 4.4 olmuş ne fark eder zaten elle tutulur gözle görülür bişey de değişmedi 4.1 den sonra ben hiç önemsemiyorum mesela n9005 UAE romu kullanıyorum Download Booster Çocuk Modu falan olan güncelleme bana gelmedi ne zaman gelir umursamıyorum zaten kullanmayacağım özellikler gidip Almanya romuna falan geçsem güncel sürümü kullanacam ama düzenim bozulmasın diye uğraşmıyorum bence siz de kafaya takmayın cihazınız düzgün çalışsın da varsın eski android sürümü olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: NgtPsy

quote:

Orijinalden alıntı: agirseviyorum

Arkadaşlar note 3 alamayanlar için dev hizmet. Müthiş indirimle bu fırsatı kaçırmayın.

9 Ağustosta sipariş ettim, o zaman fiyatı 1.689 TL idi, 111 TL maxipuan verdi, maksipuanı da çıkarırsak telefon 1.570 TL'ye geldi. Telefon C5 garantili olarak geliyor, 1 haftadır kullanıyorum güzel ürün.

Adam bugün kaydolmuş ilk mesajı bu beni düşündürdü açıkçası

• 
Sayfa: önceki 21632164216521662167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.