Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU] (2164. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62.820
Cevap
343
Favori
2.534.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21622163216421652166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mermis

quote:

Orijinalden alıntı: Aty.

Selamlar herkese.

Babamda Note 3 var bu akşamdan beri şarj olmuyor. Neden olduğunu bilmiyoruz. Bendeki Motorola'nın şarj aleti ile denedim yine olmuyor Power Sharing uyarısı verdi. Sonra şarjda değilken batarya ya şarj oluyormuş gibi simge geldi şarja taktık gitti.

İstanbul'da isen Şişli Samsung servisinde 2 saatte çözersin, ben değiştirttim, yüzyüze servis diye bir seçenekleri var, format falan atmadan soketi değiştirdiler oldu bitti.

Gitmeden önce Şarj aleti ve Kablonuzun sağlam olduğundan emin olun. Başka bir şarj cihazı ile (tercihan samsung markalı) deneyin.

Hatta denemeden önce pilinizi söküp 10dk bekleyip takın.. bazen saçmayabiliyor piller...

Kolay gelsin

hocam ücret aldılar mı sizden? Benim telefonda şarj olmuyor. Bu sabah servise verdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: legolas_06

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar.

Telefonu LCD TV'ye bağlamak istiyorum ancak hangi ürünleri kullanmalıyım pek bir fikrim yok açıkcası sizden istediğim bana fazla maliyetli olmadan bi ekipman tavsiyesinde bulunmanız;

Hangi "hdmi kablo" hangi "micro hdmi kablo" ya da "micro hdmi port" kullanmalıyım sizler hangisini kullanıyorsunuz?

Teşekkürler şimdiden, iyi forumlar...

Hocam ben de Note 3 ü TV ye bağlamak istiyorum ama.. Hangi kabloyu alacağıma karar veremedim... Siz hangisi ni aldınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şarj aletimin telefona takılan kısmı yamuldu ve telefona takarken zorlanmaya başladı. Telefonu da bozmadan bir an önce bir kablo ya da şarj aleti almayı düşünüyorum. Orjinaller biraz tuzlu onun yerine bana önerebileceğiniz bir kablo ya da alet var mı? Linkle birlikte önerirseniz sevinirim, teşekkürler

• Arkadaşlar note 3 ün orjinal kulaklığından ciddi anlamda daha yüksek ve bass lı ses verebilen kablolu kulakiçi silikonlu kulaklık tavsiyesinde bulunabilirmisiniz ? Fiyat 100 tl yi geçmese iyi olur. Teşekkürler.

• Beyler önerebileceğiniz sağlam kaliteli kılıf varmı sadece arka kapak

• TeufeL-07 T kullanıcısına yanıt
    creative ep630i

kolayca bulabilirsiniz. fazla pahalı da değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzeNHocA

creative ep630i

kolayca bulabilirsiniz. fazla pahalı da değildir.

Tavsiyeniz için çok teşekkürederim ama bu ürünün yorumlarında hep tizleri süper ama basları yetersiz ye yazılmış. Ben bassları yüksek oşan arıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mert969

Şarj aletimin telefona takılan kısmı yamuldu ve telefona takarken zorlanmaya başladı. Telefonu da bozmadan bir an önce bir kablo ya da şarj aleti almayı düşünüyorum. Orjinaller biraz tuzlu onun yerine bana önerebileceğiniz bir kablo ya da alet var mı? Linkle birlikte önerirseniz sevinirim, teşekkürler

ttec yada belkin marka alabilirsiniz. iyi markalareir. yalniz orjinal adaptorde yazan degerlere dikkat edin alirken.

• quote:

Orijinalden alıntı: King ov Hell

Sayaç official/custom değil. KNOX 0x0, KNOX 0x1 olması. 0x1 garanti dışı demek hocam.

Kardes ROM atinca sayac 0x1 olur ve Status Custom olur. Hem sayac 0 hem de status Official oluyor. Yaptim. Yine yaparim.

• quote:

Orijinalden alıntı: TeufeL-07

Arkadaşlar note 3 ün orjinal kulaklığından ciddi anlamda daha yüksek ve bass lı ses verebilen kablolu kulakiçi silikonlu kulaklık tavsiyesinde bulunabilirmisiniz ? Fiyat 100 tl yi geçmese iyi olur. Teşekkürler.

Sennheiser cx200 bakabilirsin
    http://www.vatanbilgisayar.com/cx-200-ii-street-kulakici-kulaklik--siyah.html
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=30036735&p=1#30036735

• gsad1905 G kullanıcısına yanıt
    Kullanmayan için tabi ki çok gerekli değil. Ancak ben her şey için kullanıyorum. Ciddi anlamda her şey için. Mükemmel bir donanım mükemmel bir kullanım. Spen olmayan tüm cihazlar birbirinin aynısı zaten. Olmazsa olmazım benim Spen.

• quote:

Orijinalden alıntı: kartal0001903

quote:

Arkadaşlar note 3 ün orjinal kulaklığından ciddi anlamda daha yüksek ve bass lı ses verebilen kablolu kulakiçi silikonlu kulaklık tavsiyesinde bulunabilirmisiniz ? Fiyat 100 tl yi geçmese iyi olur. Teşekkürler.

Sennheiser cx200 bakabilirsin
    http://www.vatanbilgisayar.com/cx-200-ii-street-kulakici-kulaklik--siyah.html
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=30036735&p=1#30036735

Evet bende şuan cx200 ü araştırıyordum. Tüm yorumlar bass konusunda çok olumluyken birden bi konu gördümki bassları şöyle kötü böyle yeterdiz diye kulaklığa söylenmeyen kalmamış.

• Arkadaşlar kulaklığım bozuldu. Creative ep630 ve 660 arasında kaldım. Sizce note 3 ün orjinal kulaklığımı daha yüksek ve baslı ses veriyordur yoksa ep630-660 mı ?

• quote:

Arkadaşlar kulaklığım bozuldu. Creative ep630 ve 660 arasında kaldım. Sizce note 3 ün orjinal kulaklığımı daha yüksek ve baslı ses veriyordur yoksa ep630-660 mı ?

ben forumda bir arkadaştan Xiaomi Piston marka kulaklık aldım, tavsiye ederim, mikrofon, cevap ve ses tuşları da çalışıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 54ADEM

quote:

Orijinalden alıntı: King ov Hell

Sayaç official/custom değil. KNOX 0x0, KNOX 0x1 olması. 0x1 garanti dışı demek hocam.

Kardes ROM atinca sayac 0x1 olur ve Status Custom olur. Hem sayac 0 hem de status Official oluyor. Yaptim. Yine yaparim.

Sadece ROM atmakla olmuyor. Samsung imzası barındırmayan herhangi bisey yuklersen 0x1 olur.

KNOX'u sifirlayamazsin bu arada eski bootloader varsa sifirlarsin ama oda knox değil.

• Selam arkadaşlar. Telefonu müzik dinlemek için araç bluetooth kitine bağladım. Ancak eve geldiğimde telefonun dış hoparlöründen ses gelmediğini farkettim. Telefonun kulak hoparlöründen sıkıntı yok aramalarda ses geliyor ancak sesi dışarı verince ses gelmiyor. Ayrıca zil sesi de gelmiyor. Yazılımsal birşey sanırım. Fabrika ayarlarına dönmeden halledebilir miyim sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: new-desing

quote:

Orijinalden alıntı: kileçe

Patent olayı olmasın sakın

Bu konuda pek bir araştırmam yok. Sizin dediğiniz gibi patent olabilir. 1-2 mesaj önce sevgili Iron ın bahsettiği gibi Surface Pro 2 Wacom kullanmış. Istenildiginde kullanılabiliyor demekki. :)

Sevgili @new-design ın da belirttiği gibi Surface Pro 3 de kullanıyorum ve Surface Pro 2 de Wacom du kalemin kullandığı teknoloji ama Surface Pro 3 de
    N-Trig diye bir teknolojiye geçmişler.

Wacom özellikli kalem ile denediğimde doğal olarak Surface Pro 3 ekranında hiç bir tepki yok :)
    Aynı şekilde Surface Pro 3 kalemi ile NOte 3 ün ekranında da bir tepki yok.

Yalnız şöyle bir şey var.

Surface Pro 2 de kullanılan Wacom zamanı Samsung'a özel, ekrana elinizi koyduğunuzda kalemi algılayıp elinizi algılamama olayı bir patentti diye biliyordum bende ama
    bu patenti her nasılsa Surface de kullanıyordu ki halen de kullanıyor.

Demek ya şahsa münhasır değil ya da bedeli karşılığı kullanıyorlar.

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 18 Ağustos 2014; 21:47:58 >

• Arkadaşlar cihazin pilini cikarip arkasina baktim made by samsung yaziyor tam olarak ne demek bu bilgisi olan varmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: 54ADEM

quote:

Orijinalden alıntı: bebeto10

quote:

Orijinalden alıntı: Ed -

Merhaba, One M7'den bu telefona geçmek gibi bir fikrim oluştu. G2 ile Note 3 arasında karar vereceğim daha doğrusu. Sanal tuş kullanmadığı için daha çok Samsung'dan yanayım. Ancak size danışmak istediğim noktalar var;

1- Bu telefon çıktığında çok fazla servise gönderildi diye bir söylenti duydum. Sanırım sorunlu bir telefon. Bu doğru mu?
    2- Malzeme kalitesinden memnun musunuz? Telefonu çerçeveleyen plastik bant çok çok ucuz ve kırılgan görünüyor. Özellikle alüminyum One kasasından sonra malzemesi çok ucuz geldi, 1 sene sonra çatırdar gibi duruyor. Sizce nasıl?
    3- Tek elle kullanmayı geçtim, en azından tek elle kavrayabiliyor musunuz? Mağazada denemeye çalıştım ama orasına burasına soktukları kablolar yüzünden iyi test edemedim bunu.
    4- Kulaklık çıkışı nasıl? One'dan sonra keser mi? Ayrıca hoparlör çıkışı nasıl?
    5- Genel çalışma hızı, seriliği nasıl? Samsung'un uykudan zor uyanma, rehberi geç açma, touchwiz takılmaları gibi sıkıntıları meşhur. Bu telefonda da bunlar var mı?
    6- Türkiye'de Snapdragon işlemcili Note 3'ler mi var, Exynos'lar mı?
    7- Eylül'de Note 4'ün çıkmasını beklemek mantıklı mı? Note 3 fiyatı düşer mi?
    8- Nereden satın almak en mantıklı?

Bilgileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

yapacağınız 2 şey var 1nci samsung yetkili servisine gidin ve içeride 1 saat zaman geçirin 2ncisi ise zaten farketmişsiniz malzeme kalitesi çok kötü,ben elimden düşürdüm ekran dağıldı 650 tl ücret ödedim ekranı değiştirdim(düşerek kırılması normal)anormal olan 10 gün sonra hiç bi şekilde darbe almadan dokunmatik panel çatladı servise götürdüm kullanıcı hatası dedi yolladı müşteri hizmetleri arıyorum size döneceğiz diyorlar asla geri dönmüyorlar vs vs samsung cep telefonları pişmanlıktır...

Katılmıyorum. Üzerinden otomobille geçiomiş ama takır takır çalışan Notelar biliyorum. Ekran tabii ki çatlar.

Servisin -sizce- kötü olması Samsung'un değil Türkiye ayağının -sizce- kötü olmasıdır.

bizde türkiyede yaşadıgımız için samsung alıpta servislerde sürünmesim diye yazdım

• Beyler note 3 le video cektim.
    Cektigim videoları izledigim de goruntulerin akici bir sekilde olmadığını gördüm.
    sizce bunun nedeni ne

• 
Sayfa: önceki 21622163216421652166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.