P

Teğmen
12 Kasım 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 27 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Selamlar arkadaşlar olay şok markette geçiyor. Geçen hafta 20 TL lik mauseler geldi. Ben de spor çıkışı bir bakayım dedim yanımda da para yoktu neyse rafa gittim incelerken kasadaki kız geldi ben de internetten yorumlarına falan bakıyorum biraz zaman geçirdim orada yani. Sonra fare hoşuma gitti gittim yukarı rafa klavyelerin arkasına koydum hemen evden para getirip alayım diye. O akşam acil bir işim çıktı gidemedim diğer gün işten sonra gittiğimde de fare yoktu. Neyse bugün yine spora giderken su almak için oraya girdim orada yıllardır tanıdığım şok çalışanı kardeşim gel seninle bir şey konuşalım diye dışarı çıkardı. Sen çalmışsın kamerada kaydı var ve dedi. Tanıdığım için avukata vermedim o yüzden şimdi sakin konuşuyorum falan dedi keşke vereydin dedim ben diyorum almadım o diyor aldın konu orada uzadı gitti. Videoyu göster diyorum orası kör nokta diyor. Beyler ben o çalışanları nereye şikayet edebilirim? Yarın işten sonra ses kaydı açıp tekrar konuşacam adam hem biraz tehditvari konuşuyor hem de hırsızlıkla suçluyor. Nasıl bir yol izlemeliyim? Bir insanı suçlamak bu kadar kolay olmamalı
Beyler geçen seneki yurduma 2000 tl borcum var , bu seneki yurda da geç ödüyorum , ödeyemiyorum hatta. Önceki yurt sahibi arayıp avukata vereceğini söyledi elinde 2 tane senet var ad ,soyad ve imzamin bulunduğu kağıtlar.Bu adam avukata verse bisey yapabilir mi?

Okul saatleri çok dengesiz çoğu gün sabahtan aksama kadar sadece haftasonlari bi giyim magazasinda çalısabiliyorum.Gözünü sevdigımin devletide durumu olmayana ne burs verir ne yurt atti bizi özel yurtlarin önüne.En kötüsü 8 bin tl (Ankara)
Son olarak kredi cekebilirmiyim herhangi bir bankadan 2 3 bin tl civarı?
Beyler bugün birkaç parça kıyafet almak için lc ye gittim ve ordaki bi çalışana resmen tutuldum.

Kizla bircok kez göz göze geldik en son giderken göz göze geldigimizde gülümsedi

Bu kıza nasıl ulaşabilirim ne yapmaliyim ?

Benim yaş 20 kiz muhtemelen 18 19
Merhaba arkadaşlar ingilizce sınıfında tek erkegim 24 kız ve birde abaza bayan ingilizce hocamiz.

Bu hoca,kitapta gördüğü yakışıklı erkeklere devamli övgüler yagdiriyor.

Mesela: "Cok yakışıklı degilmi kizlar, keske her evde bitane bundan olsa." vs.

Kitapta güzel kiz gördüğüm de şu da fena degilmis hocam dediğim de seni bu dersten bırakırım diyor

Lan deli olacam 1 değil 2 değil devamli böyle bir müddet sonra insanın canı sıkılmaya başlıyor bu durumdan sınıf degistirmede yok.

Ne önerirsiniz ne yapabilirim?
Arkadaşlar özel yurtta kalıyorum.
Interner cok kotu o yuzden 4 arkadas odaya internet baglatmaya karar verdik bu konuda bilgisi olan varsa bilgilendirebilirmi
Arkadaşlar üniversiteye gidiyorum.

Sırt çantası lazım.Leptop çantası yetmemeye basladi.

Birde kotun altina güzel duracak ayakkabi tavsiyeniz varmi ucuz yollu olursa iyi olur malum öğrenciyiz
Arkadaşlar aldığım hesap 1 gün sonra banlandi

Bani actirmanin yolu varmi ve neden banlandigini nerden öğrenebilirim.

Hesabi aldığım elemanda foruma girmiyor
Verdigimiz sehidin haddi hesabı yok.

Neden hala doguda sıkıyönetim ilan edilmedi.
pkk oradaki halktan destek almasa 400 kilo mayini nasıl döşesin

Ordumuz bu kadarmi güçsüz şu soysuzlarin hala kökünü kaziyamadi
Sabah saat 6 dan beri elektirikler kesik tedaşdan aldigim bilgiye gorede tahmini 16.30 a kadar kesik kalacak.

Evimizin yakininda olan köprünun yıkımı sirasinda kepce operatoru internet kablolarina zarar verdiği için 3 gündür internet kesik .

Bu ne rezalettir ya pazar günümüzün içine ettiler.
Arkadaşlar yarı özel yurtta kalmak istiyodum ama kyk ya basvuru yapılarak çıktıgını bilmedigim icin yapamadım.

Acaba bi şekilde yarı özellerde kalmamın imkanı varmı çünkü özel yurtlar cok pahalı yıllık 9 bınden bahsediyorlar

Ayrıca Ankarada bildiginiz uygun fiyatlı yurtlar varmı*?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.194
İkinci El Bölümü Mesajları: 18
Konularının görüntülenme sayısı: 21.174 (Bu ay: 196)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 868 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.