Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU] (1119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
62.819
Cevap
343
Favori
2.534.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11171118111911201121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar telefonumla arama yaparken "koşullu çağrı yönlendirme aktif " gibi bir ibare beliriyor bu normal mi ? hattım Vodafone
  • quote:

Orijinalden alıntı: HyperV

Arkadaşlar telefonumla arama yaparken "koşullu çağrı yönlendirme aktif " gibi bir ibare beliriyor bu normal mi ? hattım Vodafone

Hocam bu arama bekletme servisinden sanirim.Yani seni biri arayinca sende biriyle gorusuyorsa aradiginiz kisi baskasiyla gorusuyor diyen abla yuzunden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizhansen

Gözümden kaçmış olabilir bilmiyorum.

yüzeysel bi bilgim var wipe hakkında ama klasör ile ilgili sordum aslında

tşkler yinede

Klasorlerınızde gerı gelır
  • quote:

Orijinalden alıntı: SezZzaR

quote:

Orijinalden alıntı: Systemoff

quote:

Orijinalden alıntı: SezZzaR

Selamlar,

Snapdragon versiyonu ile 372. Sayfadan aranıza katılmış bulunmaktayım.

İlk şarj için uyguladığım yöntem;

Telefonun kendi şarjını bitirip telefon kapanana kadar kullandım. Telefon kapalı halde şarja taktım. %100 dolduktan sonra 1 saat kadar daha şarjda bırakcam. Daha sonraki süreç ise en az %20 şarj, en fazla %80 şarj. Ve ayda bir tamamen boşaltıp %100 şarj.

Sanırım en verimli bu şekilde kullanabilirim bataryamı değil mi?

Saygılar.

Hocam Şahsen batarya kullanımında titiz olduğum için görüşüne katılıyorum, cihazın içinde gelen şarjı tamamen bitirdikten sonra 12 ile 16 saat arasında şarja takıp min.%20 yada %15 şarj kaldığında tekrar dolum yaparak kullanırsak, bataryamız için uzun bir ömrü garantilemiş oluruz.

Saygılar.

İlk şarjda %100 olduktan sonra 1 saat daha şarjda takılı bırakacaktım ama uyuya kaldığım için %100'den sonra 4 saat daha takılı kaldı :))

İlk günkü kullanımımda; deli gibi kurcaladım, ara sıra dead trigger 2, kelimelik oyunu oynadım. Bol bol foto çektim. Dolphin tarayıcı ile internette sağa sola bakındım. Face, whatsapp, telefon görüşmeleri fln derken günün sonunda haala şarjım vardı.

Rakam vermek gerekirse; sabah 6'da %100 iken şarjdan çıkardım, gece 1'de %20'ye düşmüştü. Yani 19 saatte %80 gitti. Bence gayet başarılı. Umarım Z1'i aratmaz şarj konusunda ilerki zamanlarda. Aynı zamanda %20 şarjdan %80'e sadece 1 saatte şarj oldu. Bu da çok makul ve memnun edici bir süre :)

Herkese mutlu yıllar dilerim.

sevindirici güzel bir cvp oldu teşekkürler :)

• MÜMKÜN OLDUĞU KADAR BATARYANIZI % 15 IN ALTINA INMESİNE IZİN VERMEYİN

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • IRoN kullanıcısına yanıt
    bana da öyle geliyor da üst seviye bir cihaz çıkarıp metal kasa ihtiyacını gidermek isteyebilir gibi de geliyor eğer şimdi s5 i metal kasayla çıkarırsa s4 ve note 3 sahipleri isyan eder
  • IRoN kullanıcısına yanıt
    Witv'nin ana amacı zaten internet kanalları ve videoları tvye veya dune tarzı media playerlara stream etmek.
    Decoder görevini yanilmiyorsam stream edilen alet yapar, yani sizin durumunuzda tv.
    Belki tv açmıyordur dosyayı.
  • Arkadaslar wipe olayını yapınca knoxda bir değişme oluyormu garanti dışı kalıyor mu bende yeni aldim telefonu sarjini daha da uzatmak istiyorum heehangi bir sorun olur mu wipe yapinca orijinalligi gider mi içinde ki uygulamalar silinir mi telefonla birliktw gelen uygulamalar

• WIPE GARANTI BOZMAZ
    WIPE GARANTI BOZMAZ
    WIPE GARANTI BOZMAZ
    WIPE GARANTI BOZMAZ
    WIPE GARANTI BOZMAZ
    WIPE GARANTI BOZMAZ
    WIPE GARANTI BOZMAZ
    WIPE GARANTI BOZMAZ
    WIPE GARANTI BOZMAZ
    WIPE GARANTI BOZMAZ
    WIPE GARANTI BOZMAZ
    WIPE GARANTI BOZMAZ
    WIPE GARANTI BOZMAZ
    WIPE GARANTI BOZMAZ
    WIPE GARANTI BOZMAZ
    WIPE GARANTI BOZMAZ
    WIPE GARANTI BOZMAZ
    WIPE GARANTI BOZMAZ
    WIPE GARANTI BOZMAZ
    WIPE GARANTI BOZMAZ
    WIPE GARANTI BOZMAZ
    WIPE GARANTI BOZMAZ
    WIPE GARANTI BOZMAZ
    WIPE GARANTI BOZMAZ

• WIPE GARANTI BOZMAZ
    WIPE GARANTI BOZMAZ
    WIPE GARANTI BOZMAZ
    WIPE GARANTI BOZMAZ
    WIPE GARANTI BOZMAZ
    WIPE GARANTI BOZMAZ
    WIPE GARANTI BOZMAZ
    WIPE GARANTI BOZMAZ
    WIPE GARANTI BOZMAZ
    WIPE GARANTI BOZMAZ
    WIPE GARANTI BOZMAZ
    WIPE GARANTI BOZMAZ
    WIPE GARANTI BOZMAZ
    WIPE GARANTI BOZMAZ
    WIPE GARANTI BOZMAZ
    WIPE GARANTI BOZMAZ
    WIPE GARANTI BOZMAZ
    WIPE GARANTI BOZMAZ
    WIPE GARANTI BOZMAZ
    WIPE GARANTI BOZMAZ
    WIPE GARANTI BOZMAZ
    WIPE GARANTI BOZMAZ
    WIPE GARANTI BOZMAZ
    WIPE GARANTI BOZMAZ
    WIPE GARANTI BOZMAZ
    WIPE GARANTI BOZMAZ
    WIPE GARANTI BOZMAZ
    WIPE GARANTI BOZMAZ
    WIPE GARANTI BOZMAZ
    WIPE GARANTI BOZMAZ

• Sakin olmakta fayda var ..bu kadar bağırmak a gerek yok. Ve herkes saat saat takip etmek zorunda da değil ..bilgi vermek isteyen verir istemeyen susar. Bu kadar msj sayımda neler gördüm neler duydum 1 bilseniz kesin ya deli olurdunuz ya da ka..l

• 15 saat saat yetiyor şarj sizde durumlar nasıl arkadaşlar
  • Benim suan icin kotu durum wipe yapip bakacagim ne kadsr gidecek

• wipe atınca şarj olayının artması bence psikolojik gibi geliyor.

En güzeli telefonu aldığımız zaman içindeki bataryayı telefon kendi kapanana kadar kullanmak ondan sonra telefon kapalı şekilde %100 şarjı dolana kadar beklemek ondan sonra 1 saat daha fazla beklemek ve çıkarmak.
    Ondan sonra telefonu kullanıp yine bataryası bitene kadar yani telefon kendi kapanana kadar kullanmak ve ondan sonra tekrar %100 şarj edip çıkarmak.

Bir kaç sefer böyle yaptıkdan sonra batarya açılmaya başlar.

Ayırca telefonun bataryası örneğin %20 ye inince şarja takmayın. Benim bildiğim yeni nesil telefon bataryaları en verimli tamamen boşaldıktan sonra doldurursan uzun ömürlü ve batarya süresi daha fazla gidiyor.

Onun için en güzel 1 tane fazla batarya almak ve akşamdan yedeğini şarj edip yanınızda taşımak. Telefonun bataryası azaldığı zaman hiç panik yapmadan telefonun kapanana kadar kullanmak .kapandıktan sonra yanınızdaki yedek bataryayı kullanmak.

Emin olun böyle yaparsanız 1 ay içinde iki bataryanızda en az 24 saat dayanır duruma gelir.(sürekli telefonla oynamanız halinde bile)

• İnsanların 15 saat gitmiş benim suan 7 saat oldu ve Şarj suan %13 normal değil gibi geliyor birde sizin versiyon en son versiyon mu

• quote:

Orijinalden alıntı: dtmed

İnsanların 15 saat gitmiş benim suan 7 saat oldu ve Şarj suan %13 normal değil gibi geliyor birde sizin versiyon en son versiyon mu

siz ne zaman aldınız telefonu? bi üstünüzde yazdığım yazıyı okurmusunuz?
  • 2. Gün Bugün yazinizi okudum bilgilendirme icin tesekkurler dikkate alacagim birde az da olsa bir isinma var sizlerde var mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: aliass

wipe atınca şarj olayının artması bence psikolojik gibi geliyor.

En güzeli telefonu aldığımız zaman içindeki bataryayı telefon kendi kapanana kadar kullanmak ondan sonra telefon kapalı şekilde %100 şarjı dolana kadar beklemek ondan sonra 1 saat daha fazla beklemek ve çıkarmak.
    Ondan sonra telefonu kullanıp yine bataryası bitene kadar yani telefon kendi kapanana kadar kullanmak ve ondan sonra tekrar %100 şarj edip çıkarmak.

Bir kaç sefer böyle yaptıkdan sonra batarya açılmaya başlar.

Ayırca telefonun bataryası örneğin %20 ye inince şarja takmayın. Benim bildiğim yeni nesil telefon bataryaları en verimli tamamen boşaldıktan sonra doldurursan uzun ömürlü ve batarya süresi daha fazla gidiyor.

Onun için en güzel 1 tane fazla batarya almak ve akşamdan yedeğini şarj edip yanınızda taşımak. Telefonun bataryası azaldığı zaman hiç panik yapmadan telefonun kapanana kadar kullanmak .kapandıktan sonra yanınızdaki yedek bataryayı kullanmak.

Emin olun böyle yaparsanız 1 ay içinde iki bataryanızda en az 24 saat dayanır duruma gelir.(sürekli telefonla oynamanız halinde bile)

Haklı olabilirsiniz psikolojik olabilir fakat bende ve bir kaç kişi de meydana gelen durum şu;son güncelleme ile telefon deep sleep olmuyordu(derin uyku) hergün araştırma yaptım tabletimden ama bi türlü sonuç bulamadım en son çare wipe yaptım 2,3 sayfa önceki pil kullanımım ortada o kullanımda 2 günü gördüm ve ek olarak 7 buçuk saat telefon görüşmesi,yarım saat 45 dk facebook,twitter,whatsapp gibi sosyal ağlar internette araştırmalar ve yarım saat oyun.Wipe yapıp düzelen çok kişi oldu ki bu benim başıma gelen bişey ve çok pm atan oldu yardımcı oldum onlarında düzeldi deep sleep olmayan cihazları deep sleep oldu.
    Ek olarak burada ki arkadaşlara bilgi olsun diye şunlarıda yazayım;Telefonu %10 da hep şarja takıyorum %100 olduktan sonra bi 15-20 dk daha şarjda bırakıyorum ben böyle kullanıyorum denemek isteyenler dener herkesin kullanımı farklıdır.

Herkese iyi forumlar,saygılar...

• wipe olayını ben denedim ve psikolojik olmağını öğrendim. ilk geldiğinde 2-3 saat arası ekran süresi ile akşam 5 gibi %10 ların altına düşüyordu. wipe'dan sonra 4+ ekran süresi ile akşam 10ları görmeye başladım

saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: burcink

wipe olayını ben denedim ve psikolojik olmağını öğrendim. ilk geldiğinde 2-3 saat arası ekran süresi ile akşam 5 gibi %10 ların altına düşüyordu. wipe'dan sonra 4+ ekran süresi ile akşam 10ları görmeye başladım

saygılar

Sonunda bi anlayan çıktı durumu :) teşekkür ederim hocam .

Saygılar.

• 
Sayfa: önceki 11171118111911201121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.