Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU] (1118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62.820
Cevap
343
Favori
2.534.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11161117111811191120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FrenchPress

quote:

Orijinalden alıntı: Pen is big

quote:

Orijinalden alıntı: Zivro

Herkese merhabalar,
    Oncelikle sunu belirtiyim
    İphone 4 kullanicisiyim ve telefonumu degiatirmek istiyorum.

Kisaca arastirmalarim ve magazalarda inceledigim. Kadariyla note3 gercekten guzel bir cihaz ve ben bir ios fanatigiyim aslinda.

Cihazi begendikten sonra arastirmalarim sonucu turkiyede resmi olarak n9005 modelinin olmadigini ve bu cihazlarin band uyumlulugu nedeniyle calismadigini okudum

Ben note 3 almak istiyorum fakat aklomda bazi sorular var

Android den iosa gecis. Sorun yasarmiyim iosu ozlermiyim onun kadar stabil ve butun ozellikler duzgun calisir mi ve 3 sene kadar note 3 yeterince beni tatmin edermi cunku iphone beni 3 senedir yari yolda birakmadi

N9000 almak ne kadar mantikli nicin iki farkli model var 4G ilerde turkiyeye gelince benim yeni aldigim tel cop mu olucak 5s 4g li iken onu mu almaliyim yoksa?

Guzel ozellikler var mesela temazsiz kontrol vs va spen bu ozellikler duzgun calisiyor mu mesela 5s deki touch id muhtesem calisiyor yaptilar mi tam yapmislar note3 deki ozelliklerde oyle mi

Beni cevapsiz birakmazsaniz sevinirim

Ayrica renk secenekleri gelicek diye okudum forumda gold/siyah almak istiyorum yakin zamanda gelecek mi?

4g nin rahat bi 3 senesi var dostum

http://m.hurriyet.com.tr/Haber?id=25180513

2015 sonunda muhtemelen n9005 im ile 4G kullanıyor olurum

4 G bir yana RAM ve işlemci

• quote:

Orijinalden alıntı: enkatk

Merhabalar
    Bende yeni note 3 9005 kullanıcılarındanım.Kılıf olarak S-view kullanıyorum.Cihazı tek elle kullanamk veya araç tutucusuna takmak için kılıfın on tarafını arkaya tam olarak katladıgımda cihaz uyku moduna yani kılıfı kapatmış moduna geçiyor.Bunu nasıl önleyebilirim?
    teşekkürler

sayın note 3 tecrubeli arkadaşlar lütfen benim konumada care bulurmusunuz? s-view kılıf ile gerçekten cihazı araçta tutucuyla kullanamıyorum,bırak onu arkaya katlayarakta kullanamıyorum.Mutlaka kitap gibi açmaam gerekiyor.Siz mutlaka bir yolunu bulmuşsunuzdur
    acil yardım
    SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: youssef

nasıl yani ? bir mp3 dosyası nasıl güç harcayabilir kullanılmadığı süreçte ? bunu nasıl bulabilirim(problemli mp3 ü) ?

Kendisi güç harcamaz fakat medya taramasında sıkıntı oluyor ve bu güç tüketimini arttırıyor.
    Wakelock detector ve gsam battery monitor uygulamalarını yükleyin ve 1 şarj süresince kullanıp ekran görüntülerini alırsanız daha sağlıklı yorum yapabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizhansen

İnternette araştırdım ama bulamadım, aklımda bi sorun oluştu bugün.

Örnek veriyorum eski bi uygulamayı sildim ve bizim gördüğümüz göz önündeki tüm klasörlerini sildik.Şimdi o uygulamayla ilgili tüm dosyalar/klasörler/kalıntıları gitmişmi oluyor, yoksa bizim göremediğimiz yerde kalıyor mu?

Facebook'tan yola çıkarsak, uygulamalardan verileri temizle/ön belliğe sil/durdurmayı zorla ve sonra kaldır yaptık, dosya yöneticisindende klasörlerini ve seslerini sildik.Bunun dışında Android'in gözükmeyen yerlerindede facebook ile ilgili kalıntılar kalıyor mu?

Teşekkür ederim.

Öncelikle geç cevap verdiğim için özür dilerim.
    Malum yeni yıl arifesi vs. derken foruma bakamadım.

Bahsettiğiniz şekilde yaptığınızda uygulamanın yarattığı yada sirayet ettiği herhangi bir klasör genelde olmamakla birlikte siz okuduğum diğer
    messajınızda zaten wipe yapmışsınız ki wipe ile cihaz ilk günkü gibi olduğu için herhangi bir kalıntı da kalmayacaktır.

Saygılarımla...

• quote:

Orijinalden alıntı: Sebastian Shaw

arkadaşlar mesaj yazan ve bilgi soran arkadaşlarımıza cevap veremedim bugün kusura bakmayın malum yılbaşı telaş çok şimdi çok kısa bilgisayara girebildim kutlamalar için çıkmam gerekiyor yarın herkese yetişeceğim merak etmeyin

tüm değerli üyelerimizin yeni yılını en içten dileklerimle kutlar yeni yılın biz teknoloji aşıklarına 4000 kusur mah lik bataryalar, exynos 6 ile 8 çekirdeğin birden kullanılması imkanı, uhd 550 kusur ppi ekranlar, 4g lpddr4 ramler getirmesi dileğiyle kendinize iyi bakın

Ne güzel dilekler bunlar.
    Teknolojik dilekte ancak böyle olur :)

İyi seneler sevgili @Sebastian Shaw size ve tüm NOte 3 ailesine de :)

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 2 Ocak 2014; 0:57:59 >

• IRoN kullanıcısına yanıt
    dileklerimden sonra galaxy f haberleri gördüm dediklerime ek metal kasa da ayrı bir cihazda gelecek herhalde demir hocam ne dersiniz
  • Bugün bi avea bayisine sordum note 3 yoktu yarın gelecek dedi. Sanırım yeni part ürünler gelecek ben onu anladım.
  • quote:

dileklerimden sonra galaxy f haberleri gördüm dediklerime ek metal kasa da ayrı bir cihazda gelecek herhalde demir hocam ne dersiniz

F ve S5 aynı anda duyurulup aynı anda satışa başlarsa kendini baltalar gibi geliyor bana bu dedikodulara göre :)

Saygılarımla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

quote:

F ve S5 aynı anda duyurulup aynı anda satışa başlarsa kendini baltalar gibi geliyor bana bu dedikodulara göre :)

Saygılarımla...

s5 1.800 Tl civarı olur. F modeli ise 2200 civari olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Systemoff

Cihazın fiziksel donanımları performans açısından çok tatmin edici, özelliklerine baktığımızda bunu mantıken anlıyoruz, tek merak ettiğim bazı arkadaşlar batarya gittikçe açılıyor vs gibisinden yorumlar yapmış, şarj ortalama ne kadar gidiyor vede bu sonradan açılma söylentisi doğru mu, bir htc kullanıcısı ve meraklısı olarak Note3 bende çok farklı bir izlenim yarattı, satın almadan önce tek karanlıkta kalan şarj konusunu aydınlatmak istiyorum sizin sayenizde...

Dostum ılk aldıgım zaman cok sıkıntılıydı, 9 - 10 saat gıtmıyordu. Wıpe yaptıktan ve 1 ay gectıkten sonra sarjı oturdu.

Su an sarjından cok memnunum.

Telefonu cok yogun kullanırım ve aktıf olarak kullandıgım 100 den fazla uygulama var. Bu halıyle su an 20 saat ve 4 bucuk saat ekran suresı gormeye basladı.

hıc bır seyıde kısmıyorum her sey acık hemen hemen

hatta dahada netlestırmek ıcın acık olanlar sunlar

gear kullandıgım ıcın bluetooth sureklı acık
    ekran dondurme
    mobıl verı
    wıfı
    temassız gorunum
    akıllı bekleme
    temassız kontrol
    senkronızasyon

bunlarıda kapasam cok daha fazla gıdecek

sarj zamanla oturuyor bu kesın ve tecrube ıle sabıttır

bırde zaten ekstra batarya kıtı ıle kullandıgım ıcın pıl hıc sorun olmuyor

• quote:

Bişi sormak istiyorum, şimdi telefona wipe falan yapsam yüklemiş olduğum 3.part uygulamaların dosyalarıda silinecek mi?

Yani bi program yükledim ve normal dosyalarım klasöründe o programın klasörleri silindi.Ayrıca silinmesi gereken ve gözükmeyen yerlerdeki klasörleride silinecek mi?

Örnek veriyorum 500tane program yükledim ve wipe falan yaptıktan sonra yüklenmemiş gibimi olacak? :)

Teşekkürler

Bu sorunun cevabı bır cok kere verıldı

yıne cevaplıyım

oncekı sayfalardan bakarsanız cekmıs oldugum bır vıdeo var

o vıdeoyu dıkkatlıce uygularsanız

tum datalarınız da dahıl olmak uzere her sey gerı gelır
  • quote:

Orijinalden alıntı: SezZzaR

Telefonun tadını çıkarmalı, hesaplara gerek yok demene kesinlikle katılıyorum ancak harici bataryayı nasıl taşıyacağım yanımda :) Ki ben ekstra bataryayı bile taşımaya üşenirken.. Power Bank'ler iyi hoş ancak taşınmaz düşüncesindeyim. Yedek batarya da telefonun kabını sök tak fln derken zulüm oluyor sanki.. Doğal olarak bize kalan bataryanın doğru bir şekilde kullanılması kalıyor sanki :/

Dostum harıcı batarya cıkarıp takmak ınan zulum olmuyor cunku telefonu hıc bır zaman sarja takmadıgın ıcın onun keyfı herseyı ortuyor, artı batarya cıkarıp takmak 10 sanıye bıle surmuyor.

Ekstra bataryayıda tasımak zorunda degılsınız, sadece eger yogun kullanıyor ve aksam eve donmeyeceksenız yanınıza alıyorsunuz o kadar cunku cıhazın sarjı zaten 20 saat rahat gıdıyor.

Dedıgım gıbı telefon sureklı sızınle ve sarja hıc takmadan kullanıyorsunuz, dolayısıyla bu buyuk rahatlık oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: wertasd

quote:

Orijinalden alıntı: xug

Alla Allah sarj sorunu bir bizde var heralde ... Bu hususta garantiye mi gondersem kararsiz kaldim .

hocam ben çok dert etmiyorum. bazı şeyleri çok takmamak lazım. bilen var, yönlendirirse sevinirim, o kadar.
    ayrıca ilerleyen dönemde 4.4 güncellemesi ile belki giderilir.
    ek olarak, dx'den ek batarya aldım. onu kullanıyorum.

Hıc bır sekıdle orıjınal olmayan batarya kullanmanızı tavsıye etmıyorum helekı cın malı,

daha oncekı tecrubelerımden kullananların cıddı sıkıntılar yasadıklarını gordum, artı olarak o bataryalar vaat ettıklerı kadar uzun sure goturmuyor ve cıhazın performansını cıddı derecede dusuruyor.

• Quattro kullanıcısına yanıt
    Yükledim. Akşam göndereceğim ekran görüntüsünü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı durum bende de var dün güncelleştirme geldi yükledim ve birden şarjı içmeye başladı. Gece % 80 iken 4 5 saat sonra hiçbirşey yapmamama rağmen % 65 oldu. Güncellemeyi geri alma gibi bir şansımız var mı ya da çözüm nedir?
    SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU]

• Yeni 1 güncelleme beklemekten başka 1 çare de başka 1 stok rom denemek Başka ülke romu

• quote:

Orijinalden alıntı: aliass

quote:

quote:

Saygılarımla...

s5 1.800 Tl civarı olur. F modeli ise 2200 civari olur.

Dedikodularda F modelinin yüksek fiyat olacağı ifade edilmekte iken ve S4 ünde ilk çıkış fiyatının 2.000 seviyelerinde olduğunu düşünürsek
    bu rakamlardan daha yüksek olacağını düşünüyorum her iki modelinde.

Kaldı ki bir de kredi kartı ile taksitle cep telefonu satın almanın da şubat itibari ile kaldırılacağını düşünürsek, senetle ve bireysel tüketici kredisi ile ürün satış fiyatları
    çok daha yükseklere de çıkabilecektir.

Saygılarımla...

• quote:

quote:

İnternette araştırdım ama bulamadım, aklımda bi sorun oluştu bugün.

Örnek veriyorum eski bi uygulamayı sildim ve bizim gördüğümüz göz önündeki tüm klasörlerini sildik.Şimdi o uygulamayla ilgili tüm dosyalar/klasörler/kalıntıları gitmişmi oluyor, yoksa bizim göremediğimiz yerde kalıyor mu?

Facebook'tan yola çıkarsak, uygulamalardan verileri temizle/ön belliğe sil/durdurmayı zorla ve sonra kaldır yaptık, dosya yöneticisindende klasörlerini ve seslerini sildik.Bunun dışında Android'in gözükmeyen yerlerindede facebook ile ilgili kalıntılar kalıyor mu?

Teşekkür ederim.

Öncelikle geç cevap verdiğim için özür dilerim.
    Malum yeni yıl arifesi vs. derken foruma bakamadım.

Bahsettiğiniz şekilde yaptığınızda uygulamanın yarattığı yada sirayet ettiği herhangi bir klasör genelde olmamakla birlikte siz okuduğum diğer
    messajınızda zaten wipe yapmışsınız ki wipe ile cihaz ilk günkü gibi olduğu için herhangi bir kalıntı da kalmayacaktır.

Saygılarımla...

Önemli değil esf. Yüzeysel olarak bilgim vardı ama ince detayları bilmiyordum

Teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: berkans

quote:

Bişi sormak istiyorum, şimdi telefona wipe falan yapsam yüklemiş olduğum 3.part uygulamaların dosyalarıda silinecek mi?

Yani bi program yükledim ve normal dosyalarım klasöründe o programın klasörleri silindi.Ayrıca silinmesi gereken ve gözükmeyen yerlerdeki klasörleride silinecek mi?

Örnek veriyorum 500tane program yükledim ve wipe falan yaptıktan sonra yüklenmemiş gibimi olacak? :)

Teşekkürler

Bu sorunun cevabı bır cok kere verıldı

yıne cevaplıyım

oncekı sayfalardan bakarsanız cekmıs oldugum bır vıdeo var

o vıdeoyu dıkkatlıce uygularsanız

tum datalarınız da dahıl olmak uzere her sey gerı gelır

Gözümden kaçmış olabilir bilmiyorum.

yüzeysel bi bilgim var wipe hakkında ama klasör ile ilgili sordum aslında

tşkler yinede

• 
Sayfa: önceki 11161117111811191120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.