Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 2 ve Dual Carrier Internet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
2
Favori
4.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Note 2,çift taşıyıcılı interneti destekliyor mu?Bilgisi ve konu hakkında tecrübesi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gecen ben de sormustum forumda. desteklemiyor galiba. Çünkü iphone 5 Avea ile 9 mbps hızına ulasırken benim note2 3.4-4 mbps aralıgında geziniyor. Aynı şekilde iphone5'de ping 35 iken bende 65 civarlarında.
  • Teşekkür ederim

• bunu bende merak ediyorum BİDE BURAYA SORMAK LAZIMhttp://forum.donanimhaber.com/m_65197472/mpage_227/key_/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: ketek21

bunu bende merak ediyorum BİDE BURAYA SORMAK LAZIMhttp://forum.donanimhaber.com/m_65197472/mpage_227/key_/tm.htm

Note 2 ana konusunda Chronos1121 arkadaşımızın cevaplarını bakarsanız,merakınızı girebilirsiniz.Bugün saat 14 den sonraki cevaplar.
    15:00de ve 15:24deki cevaplar.

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smithwill -- 29 Aralık 2012; 18:36:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

Gecen ben de sormustum forumda. desteklemiyor galiba. Çünkü iphone 5 Avea ile 9 mbps hızına ulasırken benim note2 3.4-4 mbps aralıgında geziniyor. Aynı şekilde iphone5'de ping 35 iken bende 65 civarlarında.

Avea da sorun var Setha

Çünkü eskiden çıkan hızlara 1 aydır bende yok..

Ayrıca vodafone ile 12 mbps hızında görmüştüm

• 3-4 gün önce most wanted'ı indirdim. İndirme hızı 1300 kbps/s'ye kadar çıktı Avea ile.

• quote:

Orijinalden alıntı: djseo

3-4 gün önce most wanted'ı indirdim. İndirme hızı 1300 kbps/s'ye kadar çıktı Avea ile.

saniyede 1300kb miktarında veri indirdiniz yani,hangi şehirdeydiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: smithwill

quote:

Orijinalden alıntı: djseo

3-4 gün önce most wanted'ı indirdim. İndirme hızı 1300 kbps/s'ye kadar çıktı Avea ile.

saniyede 1300kb miktarında veri indirdiniz yani,hangi şehirdeydiniz?

Antalya

• quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

Gecen ben de sormustum forumda. desteklemiyor galiba. Çünkü iphone 5 Avea ile 9 mbps hızına ulasırken benim note2 3.4-4 mbps aralıgında geziniyor. Aynı şekilde iphone5'de ping 35 iken bende 65 civarlarında.

Avea da sorun var Setha

Çünkü eskiden çıkan hızlara 1 aydır bende yok..

Ayrıca vodafone ile 12 mbps hızında görmüştüm

Ama benim yaptıgım test aslında objektif bir test idi. Avea kullanan arkadas yanıma geldi iphone5'ini göstermek için.

Ben de bir speedtest yapsana dedim. Hızı 8.95 mbps çıktı. Ping de 35 çıktı. Hemen ben de yapayım benim Note 2 kaç çıkacak diye. Pingim 65, hızım da 3.5 mbps çıktı. Ardından birkaç defa daha denedim ama değişen sonuç olmadı.

• O zaman bişey diyemem. Zaten benim yazdığım biraz saçma idi. 12 mbps hızında olmasi ile dual Carrier arasında bağ yoktu sanırım

• Küçük bir detay; Kbps=Kilo Bit Per Second= Saniye başına "bit"

Bir Byte (biz ölçü birimi olarak Byte ve Byte'ın katlarını kullanırız; MegaByte, GigaByte gibi)= 8Bit. Bit, nokta (yani 0 ya da 1) demek. 8 adet nokta ile bir karakter (belki bir sayı, belki bir harf, belki bir sembol) yani bir Byte yaratılıyor. Bu yüzden evinizde 1Mbit internet varsa (Mbit=Mbps) saniyede 1024Bit indirebiliyorsunuz demektir. Bunu da 8'e bölerseniz saniyede 128Kilobyte (Kb) eder. Herşey yolunda giderse tam hızda 4 Mb'lık bir şarkıyı 32 saniyede indirebilirsiniz demektir bu da.
  • Benim note 2 ile izmir bucada vodafone 1.3MB gördüm, megabit değil megabayt dikkat!

• Abi note 2 destekliyor mu desteklemiyor mu.. ina gore turkcell paketi alacagim.. note 2 nasil amiral gemisi ki bana bu soruyu sorduruyor o da ayri bi konu..

• Up

• Okadar yüksek hızlar çok elzem değil Sanki. .

• Evet sen soyleyince biraz arastirdim.. n7105 destekliyor ve sarji n7100 e gore daha cabuk bitiyor yaziyor yabanci web sitelerinde.. oeki benim telefon n7100 mu n7105 mi nasil anlarim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mcraeconrad

Evet sen soyleyince biraz arastirdim.. n7105 destekliyor ve sarji n7100 e gore daha cabuk bitiyor yaziyor yabanci web sitelerinde.. oeki benim telefon n7100 mu n7105 mi nasil anlarim?

Cihaz özelliklerine baktığınızda, ayarlar bölümünden en altta, orada modeli N7100 ya da N7105 yazar , ki burada satılan model genelde N7100.
  • Sagol kardesim.. n7100 mus benimkide.. n7105 i goremeyince kaziklanmislik hissi geldi.. ayni para dusuk hizmet..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.