Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.155
Cevap
171
Favori
884.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Diyordum ki, S10'u verip ustune 2 - 2.500 fark verir alirım S10'da yapılan kampanya gibi. Fakat bu fiyatlar nedir abi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Passenger kullanıcısına yanıt
    güzel paylaşım. CPU hızı bir miktar 855 de daha iyi. fakat exynos da ise gpu gücü bariz daha iyi.

bu arada daha sağlıklı test için iki cihazında note 10 olup biri exynos biride snapdragon olması gereliyordu. öylede yaparlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oxiabit

güzel paylaşım. CPU hızı bir miktar 855 de daha iyi. fakat exynos da ise gpu gücü bariz daha iyi.

bu arada daha sağlıklı test için iki cihazında note 10 olup biri exynos biride snapdragon olması gereliyordu. öylede yaparlar.
    Aynen üstat. Bu denk geldi bakalım şimdilik. Dediğin gibi paylaşıldığı zaman o güzel olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FurkanCbn

Diyordum ki, S10'u verip ustune 2 - 2.500 fark verir alirım S10'da yapılan kampanya gibi. Fakat bu fiyatlar nedir abi.
    Sarıl üstat telefonuna sıkı sıkı...
    Ben farklı kılıf ve daha büyük SD kart bakmaya başladım bile telefona daha bağlanmak adına...

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    şu an androidde tek kale savunacaginiz şey güncelleme, onun dışında artık stabilite sorunu yavaşlama falan hiçbişey kalmadı güncelleme iosa lazım güncellemezse bir süre sonra program yüklenemez hale geliyor istediğin uygulamayı kuramıyorsun o sürümde, androidde bu sıkıntı yok 10 yıl önceki telefona en güncel uygulama kuruluyor o yüzden güncelleme önemli değil ara güncellemeler var güvenlik ve bankacılık uygulamaları için bunlar devam ediyor 3 ayda bir 3 yıldan sonra 3 ayda bire iniyor ama devam ediyor ana güncelleme almamak yeni arayüz ve yeni özelliklerden mahrum bırakıyor sadece elzem bi durum yok ortada, değer kaybı konusunda haklısınız çünki eko sistemde cihaz çok kalem ne işime yarıyacak diyip başka alternatife yöneliyor insanlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 sene sonra rom arayacağınız bir cihaza bu paralar verilmez. Android tutkunuysan eğer p30 pro hala alınabilir en iyi telefon gibi duruyor. Teknoloji anlamında abd ve kore çinlilerin gerisinde kaldı. Daha doğrusu kamera teknolojisin de diyelim. Leica ile muhteşem uyum yakaladı Huwaei. Samsung lensleri kalitesiz arkadaşlar. Şubat ayın da çıkardığı s10+’a hala major kamera düzeltmesi gönderiyor. Yazılım ve filtre ile kullanıcıyı tatmin etme peşindeler. Beceremediler.
    Ekosistem bağımlıları zaten bu paraları vermez. Bilemiyorum dostlar. Ülkemizin hali inanılmaz düşündürücü. Şu muhabbetleri yapmak yerine hepimizin deneyimlediği bir ülke olsak keşke, kendi markamızı da bu yarışa sokabilsek diye düşünüyorum. Hala dini inançlar çıkmazından çıkamadık. Bu dönem oluşan genç nesili kaptırmadan ülke topraklarında değer vererek devrim yapabilirdik ama artık umudum yok.
    Matba dönemi gibi. Yakında şeytan işi bunlar diyerek fetvalar verilicek diye korkmuyor değilim.

• cumur C kullanıcısına yanıt
    Hayır stabil değil, edge aydınlatması için 50 tane uygulamala var. Düzgünce çalışsın diye. Bildirim gelsin diye de öyle. Konu başlığı s10. İnceleyebilirsiniz. 400 sayfa şarj konusuldu. Telefon özellikleri kapatılmadan 3 saat üstü ekran alabilmek hayal. Bunlar ciddi sorunlar.

• jocabonita J kullanıcısına yanıt
    ben şarj konusuna takılmıyorum 3310 gibi kullanılmaz bu cihazlar
    edge bildirimi bende de var s9 plus sıkıntı yok şu an kenarlarda bizdeki o konuda okumadan bisey diyemem

• Sırf kamerası, gelen live focus video ve kalemle video üzerine yazı ekleme olaylarindan dolayı almayı düşünüyorum.

Aynı zamanda 25w adaptör ile 1 saat gibi süre de sarj olması da bir avantaj gibi duruyor.

İşim gereğince video ve fotoğraf benim için çok önemli s10 plus sahibiyim, sizce almalı mıyım?

• quote:

Orijinalden alıntı: Amen.Ra

Sırf kamerası, gelen live focus video ve kalemle video üzerine yazı ekleme olaylarindan dolayı almayı düşünüyorum.

Aynı zamanda 25w adaptör ile 1 saat gibi süre de sarj olması da bir avantaj gibi duruyor.

İşim gereğince video ve fotoğraf benim için çok önemli s10 plus sahibiyim, sizce almalı mıyım?
    Kesinlikle degmez. Hele simdi hic degmez

Mate30 pro cikmasini bekleyin bence ilk.

• ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Sonra ayfon bekle sonra durun s11 bekle, durun durun yeni note gelecek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

Sonra ayfon bekle sonra durun s11 bekle, durun durun yeni note gelecek.
    Zaten fiyati dusecek bu telin.

2 sene sonra rom mu arayacağız 😄 güzel denemeydi.

Bu arada dxomark daki note 10 plus incelemesine bakmanı tavsiye ederim. Şuan huawei nin kamera konusunda. Zoom da bir tık daha iyi. Onunda sebebi içeride 45 derece açı ile bakan yatay kamera olması. Bunun dışında video konusunda hiç bir huawei samsung samsung telefondan iyi değil. Hatta note 8 den bile iyi değiller. Kameradan en büyük beklenti gece çekimi ve zoom ise huawei alınabilir. Bunun dışında samsung kamerası daha önde. Hele video da çekiliyorsa mesela benim gibi video daha önemli bir konuysa samsung kesinlikle önde.

Hocam bu telefonu alacakların çoğu 2 yıl kullanıp sonrasında değişim kampanyasından yararlanıp yeni seriye geçecekler .... Uzun güncelleme ömrü onlar için önemli değil yani. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Passenger

Sarıl üstat telefonuna sıkı sıkı...
    Ben farklı kılıf ve daha büyük SD kart bakmaya başladım bile telefona daha bağlanmak adına...

Alıntıları Göster
    Valla sariliyorum da şu ekran koruyucu olayini hala cozemedim. Bir gun cikarip kullandim orjinal ekraninda bir ton tirnak gecen cizik olustu canim ona sikıldı ekstradan.

Az once 40 liraya taktirdim bir tane kendi kendine patatea oldu hemen.

Var mi tavsiye edebileceğiniz kaliteli bir ekran koruyucu?

• Note 10 plus kullanıyorum clear view kilif gelmeden taşımıyorum yanında.Birde 45w şarj cihazı ile 30 dk da şarj güzel olur.Cihaz çok iyi tek eksisi fiyatı.

• quote:

Valla sariliyorum da şu ekran koruyucu olayini hala cozemedim. Bir gun cikarip kullandim orjinal ekraninda bir ton tirnak gecen cizik olustu canim ona sikıldı ekstradan.

Az once 40 liraya taktirdim bir tane kendi kendine patatea oldu hemen.

Var mi tavsiye edebileceğiniz kaliteli bir ekran koruyucu?

Alıntıları Göster
    Ben aldığımdan beri ekranı koruyucusuz kullanıyorum çizik yok üstat. Çok verim vermiyor sanıyorum ki o ürünler.
    Hatta ekran çizilmiyor diye memnunum S10'da inan...

• Param var çok şükür ama ben buna 11 lecik vermem s10la mutluyum

• quote:

Diyordum ki, S10'u verip ustune 2 - 2.500 fark verir alirım S10'da yapılan kampanya gibi. Fakat bu fiyatlar nedir abi.
    2500 verip alabiliyormusun 3900 sayıyor değişim kampanyası ölü şuan

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.