Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU] (535. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.155
Cevap
171
Favori
884.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 533534535536537
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yusuf tukowski

fiyat nedir hocam ?

Burdaki arkadaşlara pahalı satma niyetim yok uygun fiyata almıştım. Kullanmadığım silikon kılıfla 100e veririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grcn1461 -- 15 Nisan 2021; 21:58:52 >
  • 6s plustan geçsemmi acaba

• AMC A kullanıcısına yanıt

Durman hata..

• Arka camı çatlattım note 10 plus arkadaşlar. Samsungun sitesinde arka cam değişim ücreti yazmıyor. Dışarıda 300 tl fiyatlar var. Değişim yapan oldumu hiç aranızda?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • versamaxx V kullanıcısına yanıt

Aradığım cevap geldi sonundaSamsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU] Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burada bir tuhaflık var, çekim gücü bu kadarken wifi aramasına düşmesi enteresan değil mi?
    Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU]

• wifi arama açık ise, wifi ye bağlı iseniz hızı önce test ediyor sonra yeterli hızı görürse wifi aramaya geçiyor. Baz çekiminin önemi yok bu durumda.

• quote:

Orijinalden alıntı: cfk61

Arka camı çatlattım note 10 plus arkadaşlar. Samsungun sitesinde arka cam değişim ücreti yazmıyor. Dışarıda 300 tl fiyatlar var. Değişim yapan oldumu hiç aranızda?

hocam benim note 10 plus ında arka cam catlak kılıfla bu sekilde kullanıyrm.yaptırmadım 18 ay garantisi devam ediyor.soyle 1 sene kullanıp piliyle beraber değştirteyim diye dusunuyrm.

• Arka cam çatlayan arkadaşlar kaplama da yapabilirler. Zaten görünmüyor kilif takınca

• arkadaşlar ben de note 10 almayı düşünüyorum, bataryası nasıl sizce? aşırı hızlı mı bitiyor?

• MordecoolandRigbone M kullanıcısına yanıt
    Eğer arada kullanıp alo deyip bir kaç mesaj için kullanacaksan pili çok iyi gider. Yok yoğun kullanacağım dersen akşamı bulursun. Pili hızlı şarj olduğu için şarjı problem etme bence. Çok problemse al bir Powerbank keyfine bak. Bu telefon gerçekten güzel. Boşuna pile takılma. Ha para varsa daha üst modelini alabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oceandark -- 17 Nisan 2021; 20:54:4 >
  • Arkadaşlar son güncelleme ile sanki ses düzeyinde bir yükselme mevcut. Bana mı öyle geldi? Gerçekten çok yüksek geliyor bana sesi.

• forsa9 kullanıcısına yanıt
    Valla kılıfla kullanıyorum hep ama işte kafa takılıyor devamlı 😀

• Eng.Root E kullanıcısına yanıt
    Oda geldi aklıma ama kaplamayı sıkılıp sökerken komple cıkabilir kırık parçalar yapışkanı çok kuvvetli çünkü.

• oceandark O kullanıcısına yanıt
    Banada son güncelleme sonrası pil ömrü uzmış gibi geldi. Son 2 şarjdır pil dolunca kullanım süresi 23 24 saat gösteriyor. Öncesinde 18 19 saatti

• yaşadığım yerdeki turkcell'de 6500'e satıyorlar, amazonda da yok, samsung sitesinde 6100' çıkarmışlar. bu fiyata değer mi bilemedim.

• Dostlar; daha önce gördüğümü hatırlamıyorum, bugün denediğimde farkettim. Smart View'e son güncelleme ile ön kamera görüntü ekleme özelliği gelmiş sanki. Sunum işlerinde faydalı olacak bir özellik.

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayaydin -- 17 Nisan 2021; 22:22:56 >
  • Arkadaşlar bu son güncellemeden sonra kameradan fotoğraf ve video çözünürlüğünü değiştiremedim. Hiç farkeden ve yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı?
    Malum fotoğraf boyutları çok fazla

• Elimde az kullanılmış Spigen Ultra Hybrid kılıf mevcut. Note 10 içindir. İlanımdan inceleyebilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/admin-silinebilir--148618818

• Arkadaşlar merhaba. Tlf num N975F yurtdışı ama imei kayıtlı. Aranızda custom rom deneyen varmı xda da bikaç rom buldum ama imei gider mi diye düşünüyorum birde eskisi gibi twrp ile flash lıyoruz değilmi? Eski tlf num note 5 ve 8 de surekli rom degistirirdim yani bilgim var ama o zamanlar basitti deneyen yapan yada bilgisi olan var mı acaba tüm konuyu okumam mümkün degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 533534535536537
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.