Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU] (536. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.155
Cevap
172
Favori
884.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 534535536537538
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Note 10 Plus düşünen olursa fiyatta yardımcı olabilirim tercihim Ankara elden teslim..

https://forum.donanimhaber.com/samsung-note-10-plus-cift-hatli-pasaport-kayitli--148755671#148755671

• Note 10 + beyaz cihazım var. S-pen yanlışlıkla kırıldı. Baya baktım ama orjinalini bulamadım. Varmı bildiğiniz temin edebileceğim bir yer orjinal olarak nette? Şimdiden teşekkürler hayırlı ramazanlar
    (bir iki yerde note 10 için olanlar vardı ama note 10 + için bulamadım acaba iki cihazda aynı kalemimi kullanıyor?)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MBurhany43 -- 20 Nisan 2021; 21:13:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MBurhany43 M kullanıcısına yanıt

Ben 2si aynı diye biliyorum standart kalem çünkü

• illegal-dead İ kullanıcısına yanıt

Vay be 11.11 de N11 den kuponlarla 6300 e almadığımız cihazın yurtdışı 2.eli 7000 tl.  

• quote:

Orijinalden alıntı: recooz

Vay be 11.11 de N11 den kuponlarla 6300 e almadığımız cihazın yurtdışı 2.eli 7000 tl.  

Ben 1hafta önce 8 ay garantili gri rengini 2.el telefon satan bir mağazadan.5500 tl ye aldım.. ayrica sıfır ayarında çok temiz

• Bu ara bende note 10 plus veya note 20 ultra bakıyorum. Uygun fıyatlı bulursam alacam ama fıyatlar akıl karı değil bu ara

• quote:

Orijinalden alıntı: AMC

6s plustan geçsemmi acaba

Ben gectim note 10 plus gri ye. 6s plus hesap makinesiymis onu anladim.

• M.Parolo kullanıcısına yanıt
    Apple fan olmamana sevindim hocam. Çoğu iphone kullanan arkadaşa anlatamıyorum bunu.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dangai joue

Apple fan olmamana sevindim hocam. Çoğu iphone kullanan arkadaşa anlatamıyorum bunu.

Hocam soyle bir durum var 5.5 sene oldu 6s plus i allali hala kemik gibi calisiyor.dedimya 33 10 gibi saglam vallahi.ama hic teknolojik degil artik.iphone modellerinin alayi bana demode geliyor.ama saglamlik konusunda cok saglam cihazlar.

• M.Parolo kullanıcısına yanıt

ben centik sevmiyorum ya yeni model ayfonlar saçma sapan centik var

• Server kayıtlı cihazlarda Server kaydın olduğunu nasıl anlayabiliriz

• Telefon rootlu olmadığı halde kayıtlı ise server kayıtlıdır. Ayrıca güncelleme alır, sıfırlama yapılabilir, herhangi bir sorun olmaz.

• versamaxx V kullanıcısına yanıt

Anladığım kadarıyla telefon imei ni edevletten soryulattığımızda sistemde görünmesi yeterli .

• Note 10(orta modeli) almayı düşünüyorum. Batarya konusu aklımda biraz soru işareti bırakıyor.

Kullanan arkadaşlar durum nasıl? Bununla Poco F2 pro arasında kaldım.

• recooz R kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Samsung servisi arka camı kırılan telefonumu 430 tlye yaptı, ön cam için 2300 dedi ama kesinleştirmedim ihtiyacım olmadığı için.

• cfk61 C kullanıcısına yanıt
    20 nisanda samsung servisinde arka camı 430 tl ye değiştirdim.

• Samsung servis 1800 dedi Yurtdışı cihaza bakmıyor. izmit minratek eski samsung servis i 2000 dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: recooz

Samsung servis 1800 dedi Yurtdışı cihaza bakmıyor. izmit minratek eski samsung servis i 2000 dedi.

ne kadar surdu.1 gunde hallettiler mi? su gecirmez ozelliği kaybolmustur herhalde.

• Bana söylenen 300 TL kapora 1 kaç gün sonra ekran gelecek I kaç saatte yapar veririz dediler

Ben henüz yaptırmadım cihazı 3000 e satmayı düşünüyorum alan yaptırsın. alan olmassa yaptırıp satarım diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recooz -- 24 Nisan 2021; 17:35:23 >
  • Note 10 düşünen varsa bir hafta önce samsung trde aldığım cihazı satıyorum. Elimdeki tab s7yi ve note 10u satıp iphone 12 alacağız hanıma. Note 10a hat takılmadı, birkaç kere deneme amaçlı kullanıldı sadece.

• 
Sayfa: önceki 534535536537538
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.