Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU] (241. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.155
Cevap
171
Favori
884.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mart'ın son haftası ben de 9.000TL'ye aldım. Hangi fiyattan alırsak alalım daha da düşecek gibi bir algı oluştu bende.
  • the duderino T kullanıcısına yanıt
    Sen sorunu anlamamışsın ki .speni %100 olarak doldurduk diyelim. Sonra ayarlardan spen temassız işlemler özelliğini kapattınız. Sonra speni hiç kullanmadınız. Şarjı kendi kendine %1 e düşüyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Spen sapmasına baktın mı kardeşim bi ona da baksana

https://gofile.io/?c=4qyJYy

Videodaki yerlere yavaş yavaş dik çizgi çiz belli oluyor sapma

• silversmith S kullanıcısına yanıt
    Hocam spen sorunu sende de var mı bi bakar mısın

https://gofile.io/?c=4qyJYy videodaki gibi

• enis ekici kullanıcısına yanıt
    Evet anlamamisim da daha buyuk bi sotmrun farkettim su an. Soen i hic kullamayacaksan niye 2 saat disarda kaliyor? Hani taksana telefona. Bence biraz dert aramak oluyor bu. Zaten fazlasiyle uyduruktan muhalefet yapmaya bayilan var bi de siz yapmayin bare hocam. Yani kullamiycam kalemi ana yerinede takmiycam mi diyorsunuz? Heralde yine yanlis anladim. Eger durum buysa ben de cozumu var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaw yine anlamamışsın. Hocam kalem.yerinde ya ...

Bak kalem dolu %100 sonra kalemi yerine tak .taktiktan sonra spen temassız işlemler özelliğini devre dışı bırak.kalemi hiç yerinden çıkarma şarjı bitiyor..olay bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enis ekici -- 2 Nisan 2020; 17:14:20 >
  • Hmmmm bak bu değişik bi durum. Temassiz islemleri kapatinca pile ihtiyacin yok diye sarji kesiyor olabilir. Bosuna sarj olmasin diye. Bilemedim bunu. Peki temassiz islemleri neden kapatiyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: tarkan22

Yardım edecek kimse yokku arkadaşlar

Merhaba, benim cihaz note 10 snapdragon SM-N9700/DS modeli , yurydisindan geldi.lakin kayıt yapmadım.suresi doluyor , kapacak yani, malum corona virüsünden yurtdışı na cikamiyorum.bu versiyon snapdragon chipset li kere IMEI atma zor diyorlar ..imei repair konusunda yardımlarınızı bekliyorum..
    Hocam zorluğu fiyatının pahalı olması. 150 dolardan bahsediyorlar server kayıt ücretinin. İkinci kez yaptırırsan bir o kadar daha vermek zorundasın yani.
  • Bende iki gün önce Note 4'ümde uzun süredir yaşadığım şebeke sorunlarının üstüne ekranın kırılmasının tuz biber olması sonucu ekranı değiştirmektense telefon değiştirmeyi göze alıp Note 10+ ile aranıza katıldım. Kılıf ve ekran koruyucusu önerileriniz varsa alabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: the duderino

Spen i yerine takinca yanlis bilmiyorsam bi kac dakikada sarj oluyor. Kim kalemle telefon uzerinden 1 bucuk 2 saat uzeri araliksiz çalışıyor ki anlamadim. Zaten bi 10 dakka ara verseniz full sarj olacak. Hangi kismi sacmalik? Içinde yarım amper falan bi pil var ve o ozellikleri kapatsaniz bile bluetooth baglantisini kesmiyor diye biliyorum. O yuzden bitiyordur.zatrn kalemin pili tusla 200 basmaya falan izin veriyor. Sonra bi zahmet takarsiniz yerine 2 dakka.
    Sizi tebrik ediyorum bu anlayis üstünlugunuzden ötürü....

Ayrica milletçe artık ortaya devamli atlama huyundan vazgecsek ikili konusmaya anlamadan dahil olmasak mesela.

Pili keser evet bu normal bişe. Ama doluyken bırakılan pil neden bitsin.bunu anlamadım.temassiz işlemleri kullanmıyorum diye kapatmıştım belki şarj yer kalemi şarj eder sürekli diye

• quote:

Orijinalden alıntı: enis ekici

Emin misin hocam spen kaymasının gittiğine sol üst ekran kismindan aşağıya doğru çizgi cekeceksin .
    Hocam en sola çizdiğimde olmadı, sonra sanki 1mm kaçık gibiydi, 3.çizgide olmadı. sanki bazen tam çiziyor bazende kaçık gibi ama note 10 daki kadar belli değil, note 10da daha barizdi.

bide siyah ekranda denedim ve 1.de olmadı 2mm yanına 2.çizgide kesin kaçık çiziyor.
  • bu s pen temassız işlemleri kapadım deniyorum bende. sadece spen pil durumunu nereden görüyorsunuz?
  • jedican J kullanıcısına yanıt
    En üstte telefonun pilini gösterdiği yerin üstünde gösteriyor

Heh bak şimdi sorun çözüldü..bahsettigin olay hiç aklıma gelmedi spen de bluetooth olduğunu unutmuşum bi an pilin bitme sebebi anlaşıldı. Bluetooth sürekli açık kaldığı için bitiyor teşekkür ederim.ama hocam bide şöyle bisi var bluetooth ile çalışıyorsa bu kalem telefonun bluetooth unu açmadan nasıl haberleşiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enis ekici -- 2 Nisan 2020; 20:46:29 >
  • jedican J kullanıcısına yanıt
    Aynen kafasına göre kaçıklık değişiyor 😄

• Arkadaşlar sizlere daha iyi anlatabilmek için video çektim.burada amacım telefonların kronik sorunu mu yoksa belli başlı cihazlarda mı var bunu anlamak ve çözüm bulmak .
    Lütfen kullanan tüm arkadaşlardan rica ediyorum deneyenler de tekrar denesin.bakalim herkeste var mı

https://gofile.io/?c=YBbE0y

• enis ekici kullanıcısına yanıt
    Yanlis hatirlamiyorsam normal bluetooth u kullanmiyor baglanmak icin. Dusuk frekansli ayri bir bluetooth kanali kullaniyor tarzi biseyden bahsediyorlardi. Yani cihazin bluetooth unun kapali olmasi muhim degil. Nasil spen in kendine ozel ayri bir wireless charge coil i varsa ayri bi baglanti kanali da var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the duderino -- 2 Nisan 2020; 20:50:58 >
  • 
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.