Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 10 / Note 10+ [ANA KONU] (239. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.155
Cevap
172
Favori
884.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hat çekiminden bahsediyorum.dex moduna geçince çekim çok düşüyor. 3gden 2gye filan düşüyo

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dikkat etmedim hocam wifi bağlıydı bende.ama senin için musait olunca bakarım

• quote:

Orijinalden alıntı: digital90

Note 10 plus için kablosuz şarj (tam kapasite 15W) aleti alan kullanan öneren????
    Samsung EP-N6100 ikili kablosuz hızlı şarj modelini kullanıyorum. İki kablosuz şarj özelliğine sahip uyumlu cihazları aynı anda şarj ediyor. Kutusundan 2.1 Amper gücüne sahip adaptif hızlı şarj adaptörü ve bir ucu Tip-A diğer ucu olan Tip-C kablosu da çıkıyor. Telefonu, yatay-dikey-masa üstü konumu (2. şarj pedine koyarak) olarak 3 farklı şekilde şarj edebiliyorsunuz. Gayet memnunum.
  • silversmith S kullanıcısına yanıt
    Merhaba, sanırım cihazda fan varmış. Gece ses rahatsız ediyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: rad

Rahatsız edici değil. Hızlı kablosuz şarj için değer. Cihaz boşta kalınca fan sesini duymadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rad

Ancak ben akıllı saatte kullandığım için ikili aldım. Başka kablosuz telefon veya cihaz kullanmıyorsanız tekli de alabilirsiniz. Sonuçta yer kaplıyor.
  • silversmith S kullanıcısına yanıt
    Aynen bende s3 gear kullanıyorum kablo kalabalığı oluyor. Teşekkür ederim bilgi için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rad -- 31 Mart 2020; 22:19:56 >
  • Cnytkyz C kullanıcısına yanıt
    Merhaba, benim cihaz note 10 snapdragon SM-N9700/DS modeli , yurydisindan geldi.lakin kayıt yapmadım.suresi doluyor , kapacak yani, malum corona virüsünden yurtdışı na cikamiyorum.bu versiyon snapdragon chipset li kere IMEI atma zor diyorlar ..imei repair konusunda yardımlarınızı bekliyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarkan22 -- 1 Nisan 2020; 0:37:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turcoblanco kullanıcısına yanıt
    Merhaba, benim cihaz note 10 snapdragon SM-N9700/DS modeli , yurydisindan geldi.lakin kayıt yapmadım.suresi doluyor , kapacak yani, malum corona virüsünden yurtdışı na cikamiyorum.bu versiyon snapdragon chipset li kere IMEI atma zor diyorlar ..imei repair konusunda yardımlarınızı bekliyorum..

• Son şarjdan sonraki ekran süresini nasıl görürüm?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    Ayarlar/ cihaz bakımı/ pil / pil kullanımı

Buradan görebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enis ekici -- 1 Nisan 2020; 9:27:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enis ekici

Ayarlar/ cihaz bakımı/ pil / pil kullanımı

Buradan görebilirsiniz
    Oradan gün içindeki kullanımı görebiliyorum zaten ancak ben son %100 şarjdan sonrasını görmek istiyorum hocam. Android 9'da rahatca görülüyordu aynı yoldan bunda iphonedakine benzemis

Gsam yukle hocam scrern on time i en iyi o gosteriyo. Ama cihaz rootlu degilse app kullanimini toplu veriyo detayli vermiyo. Ekran acik suresini en son full sarjdan sonra yada sarjdan aldiktan sonra gibi detayli goruyorsun. Android 10 da artik boyle gosteriyor maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the duderino -- 1 Nisan 2020; 10:20:50 >
  • rad R kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.
    Aynen haklisin önceden rahatca görülüyordu bir sonraki yazılımda eski haline çevirirler inşallah. Bu şekildeyken bakmak istiyorsan .sarj ettigin güne gelip grafiğe tıklaman lazım yanyana bölüm bölüm ayrılmış şekilde tıkla..hepsini topla öyle çıkıyor. Ben öyle yapıyorum ek program kullanmaya gerek duymuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

Samsung EP-N6100 ikili kablosuz hızlı şarj modelini kullanıyorum. İki kablosuz şarj özelliğine sahip uyumlu cihazları aynı anda şarj ediyor. Kutusundan 2.1 Amper gücüne sahip adaptif hızlı şarj adaptörü ve bir ucu Tip-A diğer ucu olan Tip-C kablosu da çıkıyor. Telefonu, yatay-dikey-masa üstü konumu (2. şarj pedine koyarak) olarak 3 farklı şekilde şarj edebiliyorsunuz. Gayet memnunum.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler hocam ama sanırım bu geçen senenin ürünü note 9 diyor yani 15W veremiyor şuan araştırmama göre 20w veren f/p ürünü xiaominin var 150 tl civarında onu aldım bakalım gelecek. Tek cihaz olduğu için gerek duymadım

• quote:

Orijinalden alıntı: the duderino

Gsam yukle hocam scrern on time i en iyi o gosteriyo. Ama cihaz rootlu degilse app kullanimini toplu veriyo detayli vermiyo. Ekran acik suresini en son full sarjdan sonra yada sarjdan aldiktan sonra gibi detayli goruyorsun. Android 10 da artik boyle gosteriyor maalesef.
    Teşekkürler

• İki ucu type-c kablo ile tek ucu type-c tek ucu usb kablo arasında veri aktarma ya da hızlı şarj etmede yavaşlık/hızlılık açısından ne fark var bilen var mıdır?
    Yanlışlıkla tek ucu type-c olan kablodan almışım, araç çakmakları da o şekilde satılıyormuş ben eski usul aldım ama çıkış amperleri aynı yazıyor bilgisayarımda type-c yuvası yok kablo illa ki lazım olur da acaba çakmağı değiştirsem mi ürün şu:
    https://www.hepsiburada.com/baseus-45w-hizli-sarj-4-03-0-dual-usb-cikisli-arac-sarj-baslik-p-hbv00000ktfx8

çift taraflı olan da şu:https://www.hepsiburada.com/baseus-45w-hizli-sarj-4-03-0-1-tyep-c-usb-pps-arac-sarj-baslik-pm-HB00000KTFXA

• digital90 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Hayırlı olsun.
  • 
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.